5 sposobów na to, jak zepsuć randkę. Nigdy tego nie rób!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 sposobów na to, jak zepsuć randkę. Nigdy tego nie rób!

Nie potrzeba kwiatów i drogich prezentów aby dziewczyna zauważyła w tobie interesującego faceta. To prostsze niż myślisz! Jednak, bardzo wielu facetów, na pierwszych spotkaniach popełnia błędy, których po prostu nie jest świadoma. Wracają do domu z przeświadczeniem, że randka była udana, a mimo to przez następne dni telefon milczy.

  • Siedzenie z telefonem przed nosem: Rozumiemy, że możesz mieć ważne sprawy, telefon nie przestaje dzwonić a znajomi z Facebooka ciągle dodają ciekawe posty, ale pamiętaj, że przez ta chwilę to kobieta powinna być najważniejsza. Pokaż jej, że ci na niej zależy i chcesz wiedzieć co ma ci do powiedzenia, a na pewno się odwdzięczy J
  • Robienie zdjęć jedzeniu i wrzucanie tego do Internetu- to chyba ostatnia męska rzecz jaką możesz się popisać. Robiąc takie rzeczy pokazujesz drugiej osobie, że chcesz imponować błahymi rzeczami, co wielu z nich może się nie spodobać
  • Opowiadanie o byłych- daj sobie spokój. To już zamknięty rozdział. Nie dawaj jej powodów do porównań, bo obróci się to przeciwko tobie.
  • Milczenie- nie zachowuj się tak jakbyś był na tej randce „za karę”. Nie baw się zielonym groszkiem, jak przystało na najbardziej znudzonego klienta restauracji. Spróbuj się o niej dowiedzieć jak najwięcej, dopiero wtedy będziesz wiedział czy ta znajomość ma jakąś przyszłość. Dziewczyny, czasami mogą nas sprawdzać, czy jesteśmy nimi zainteresowani. Wiem, że to może wydawać się głupie ale taka jest rzeczywistość. Kobiet nie da się ogarnąć!
  • Brak umiaru w jedzeniu i piciu. W szczególności alkoholu. Pijany facet, którego trzeba taksówką eskortować do domu, to chyba ostatnia rzecz o jakiej marzą kobiety. Ty pewnie też być nie chciał aby twoja wymarzona druga połowa nieprzytomnie zataczała się po ulicy.
  • Nie opowiadaj o swoich podbojach miłosnych. Zaręczam, że nie zaimponujesz jej opowiadaniem ile lasek przewinęło się przez twoje łózko. Są inne sposoby na pokazanie jej, że jesteś aktywny a noc spędzona z tobą będzie wyjątkowa. Pikantne historie zachowaj dla siebie. No chyba, że chcesz wrócić do domu sam.
  • Nie udawaj, że jesteś kimś innym. Uważasz się za nieatrakcyjnego, dlatego wysyłasz zdjęcie jakiegoś przystojnego faceta, znalezione w necie? To nie ma sensu. Przecież i tak prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw. Nie łódź się, że po takiej akcji będziesz miał jakiekolwiek szanse u tej dziewczyny.
  • Niezaspokojenie partnerki : Jeśli wszystko potoczy się tak jak zaplanowałeś, nie pozwól aby coś nieoczekiwanego zepsuło to spotkanie. Gdy cała atmosfera i czułe słówka pójdą na marne, ona może ci tego nie wybaczyć. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, że nie staniesz na wysokości zadania, już wcześniej zaopatrz się w suplement może sprawdź Maxon Active opinie ?, który sprawi że nie będziesz musiał się o nic martwić.
READ  Impotencja- zmora XXI wieku

 

Maxon Active opinie 5 sposobów na to, jak zepsuć randkę. Nigdy tego nie rób!Teraz już nic nie sprawi, że twoja randka nie będzie udana. Do dzieła!

 

admin

 

T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*