5 sposobów na to, jak zepsuć randkę. Nigdy tego nie rób!
5 sposobów na to, jak zepsuć randkę. Nigdy tego nie rób!
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

5 sposobów na to, jak zepsuć randkę. Nigdy tego nie rób!

Nie potrzeba kwiatów i drogich prezentów aby dziewczyna zauważyła w tobie interesującego faceta. To prostsze niż myślisz! Jednak, bardzo wielu facetów, na pierwszych spotkaniach popełnia błędy, których po prostu nie jest świadoma. Wracają do domu z przeświadczeniem, że randka była udana, a mimo to przez następne dni telefon milczy.

 • Siedzenie z telefonem przed nosem: Rozumiemy, że możesz mieć ważne sprawy, telefon nie przestaje dzwonić a znajomi z Facebooka ciągle dodają ciekawe posty, ale pamiętaj, że przez ta chwilę to kobieta powinna być najważniejsza. Pokaż jej, że

  foto202878 1 5 sposobów na to, jak zepsuć randkę. Nigdy tego nie rób!

  ci na niej zależy i chcesz wiedzieć co ma ci do powiedzenia, a na pewno się odwdzięczy J

 • Robienie zdjęć jedzeniu i wrzucanie tego do Internetu- to chyba ostatnia męska rzecz jaką możesz się popisać. Robiąc takie rzeczy pokazujesz drugiej osobie, że chcesz imponować błahymi rzeczami, co wielu z nich może się nie spodobać
 • Opowiadanie o byłych- daj sobie spokój. To już zamknięty rozdział. Nie dawaj jej powodów do porównań, bo obróci się to przeciwko tobie.
 • Milczenie- nie zachowuj się tak jakbyś był na tej randce „za karę”. Nie baw się zielonym groszkiem, jak przystało na najbardziej znudzonego klienta restauracji. Spróbuj się o niej dowiedzieć jak najwięcej, dopiero wtedy będziesz wiedział czy ta znajomość ma jakąś przyszłość. Dziewczyny, czasami mogą nas sprawdzać, czy jesteśmy nimi zainteresowani. Wiem, że to może wydawać się głupie ale taka jest rzeczywistość. Kobiet nie da się ogarnąć!
 • Brak umiaru w jedzeniu i piciu. W szczególności alkoholu. Pijany facet, którego trzeba taksówką eskortować do domu, to chyba ostatnia rzecz o jakiej marzą kobiety. Ty pewnie też być nie chciał aby twoja wymarzona druga połowa nieprzytomnie zataczała się po ulicy.
 • Nie opowiadaj o swoich podbojach miłosnych. Zaręczam, że nie zaimponujesz jej opowiadaniem ile lasek przewinęło się przez twoje łózko. Są inne sposoby na pokazanie jej, że jesteś aktywny a noc spędzona z tobą będzie wyjątkowa. Pikantne historie zachowaj dla siebie. No chyba, że chcesz wrócić do domu sam.
 • Nie udawaj, że jesteś kimś innym. Uważasz się za nieatrakcyjnego, dlatego wysyłasz zdjęcie jakiegoś przystojnego faceta, znalezione w necie? To nie ma sensu. Przecież i tak prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw. Nie łódź się, że po takiej akcji będziesz miał jakiekolwiek szanse u tej dziewczyny.
 • Niezaspokojenie partnerki : Jeśli wszystko potoczy się tak jak zaplanowałeś, nie

  foto202872 3 5 sposobów na to, jak zepsuć randkę. Nigdy tego nie rób!

  pozwól aby coś nieoczekiwanego zepsuło to spotkanie. Gdy cała atmosfera i czułe słówka pójdą na marne, ona może ci tego nie wybaczyć. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, że nie staniesz na wysokości zadania, już wcześniej zaopatrz się w suplement może sprawdź Maxon Active opinie ?, który sprawi że nie będziesz musiał się o nic martwić.

>>>>  Long up Opinie-Cena-Działanie-Allegro-Jak używać

 

Teraz już nic nie sprawi, że twoja randka nie będzie udana. Do dzieła!

 

admin

 

Poprzedni artykułReprostal opinie, cena, apteka,
Następny artykułTitan Gel Gold opinie -cena, skład.Czy warto kupić ten produkt?
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.