8 ziół na poprawę erekcji
8 ziół na poprawę erekcji
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

8 ziół na poprawę erekcji-Wstęp

Dane statystyczne dotyczące wielkości penisa różnią się w zależności od przyjętej metodologii badawczej, ale zasadniczo przyjmuje się, że średni penis u zdrowego mężczyzny powinien mieć wielkość między 12,9 a 15 cm przy obwodzie w granicach 12,6 cm. Oczywiście dolne wartości są dla wielu mężczyzn powodem do wstydu, dlatego chętnie korzystają oni z wszelkich sposobów pozwalających zwiększyć rozmiar penisa.

Od kilku lat bardzo popularnym sposobem pozwalającym skutecznie zwiększyć rozmiar penisa są naturalne tabletki ziołowe, których receptura zawiera ekstrakty roślinne pozytywnie wpływające na rozmiar narządu. Oczywiście wiele osób może zapytać od razu, po co tak naprawdę poprawiać naturę i

foto2028108 4 8 ziół na poprawę erekcji

trudno się nie zgodzić z tak postawionym pytaniem, ale należy zdawać sobie sprawę z tego, że większy penis pozwala na znacznie bardziej intensywną penetrację pochwy partnerki oraz gwarantuje znacznie lepsze przeżywanie orgazmu przez parterów.

Intensywność doznań seksualnych jest podstawowym powodem, dla którego mężczyźni decydują się na zabiegi lub farmakologiczne powiększanie penisa. Oczywiście jest także aspekt psychologiczny oraz estetyczny, ale w niniejszym artykule nie będziemy rozwijali tych wątków.

Przyjmowanie tabletek na powiększanie penisa pozwala mężczyźnie na:

– osiągnięcie długotrwałej erekcji
– wzrost sekrecji hormonów płciowych
– zwiększenie rozmiaru penisa
– zwiększenie poziomu popędu seksualnego
– zwiększenie ogólnego poziomu sił witalnych

Większość ziołowych tabletek na powiększanie penisa zawiera w swoim składzie zioła o potwierdzonej przez wielowiekowe doświadczenia ludowych zielarzy składniki, wśród których znajdują się między innymi:
– Buzdyganek naziemny (Tribulus Terrestri) – ekstrakt z budyganka naziemnego zwiększa libido i poprawia erekecję
– Epimedium (Epimedium L.) – zwiększa aktywność seksualną
– Lepidium meyenii – zwiększa wydajność seksualną
– Pausinystalia johimbe – dodanie kilku kropli yohimbiny do napoju lub drinka wypitego przed stosunkiem powoduje zwiększony dopływ krwi do narządów płciowych
– Avena sativa – zwiększa wrażliwość na bodźce i poprawia funkcjonowanie układu nerwowego
– Serenoa repens – wspomaga funkcjonowanie prostaty
– Paullinia cupana (Guarana) – zwiększa wytrzymałość fizyczną
– Cnidium Monnier – ekstrakt z tej rośliny przyczynia się do trwalszej erekcji
– Panax ginseng (żeń-szeń– zwiększa poziom sił witalnych organizmu

>>>>  Użyteczność a obfity wytrysk

Wymienione powyżej składniki są w stanie sprawić, że jakość życia seksualnego każdego mężczyzny ulegnie zdecydowanej poprawie. Oczywiście ekstrakty roślinne nie są jedynymi składnikami tabletek na powiększanie penisa. Producenci tabletek bardzo często wykorzystują ekstrakty sporządzone z odpowiednio spreparowanych części zwierząt. Wśród składników, które można znaleźć w składzie tabletek na powiększanie penisa są między innymi ekstrakty uzyskiwane z ostryg, a także byczych jąder.

Czynniki powodujące zaburzenia erekcji

Czym jest impotencja

? Najprostszą definicją jest określenie –  zaburzenie erekcji. Zaburzenie objawia się w niemożności lub nie utrzymaniu wzwodu. Jest to całkowity brak erekcji; tzw. miękka erekcja ( o nie wystarczającej sile

foto2028102 5 8 ziół na poprawę erekcji

by odbyć stosunek ) oraz ustępowanie erekcji – pomimo podniecenia, prawidłowej relacji emocjonalnej. Należy jednak zaznaczyć, iż jedynie długotrwałe i częste objawy to impotencja. Każdemu mężczyźnie czasem zdarza się mieć niewielkie problemy w odbyciu stosunku płciowego. Zazwyczaj spowodowane jest to zbyt wielką ilością alkoholu, stresem czy też po po prostu przemęczeniem. W takim przypadku nie należy się przejmować chwilowym niedomaganiem.

Przyczynami impotencji mogą być czynniki fizyczne / organiczne, psychiczne oraz mieszane

Przyczyny fizyczne zwane też organicznymi to przede wszystkim te związane z starszym wiekiem mężczyzn. Powstanie dysfunkcji powodowane jest starzeniem się organizmu – ogólny brak potencji lub brak porannych erekcji przy jednoczesnym prawidłowym poziomie libido i ejakulacji. Całkowity brak erekcji obserwujemy przy urazie lub chorobie kręgosłupa; przy uszkodzeniu układy nerwowego tj. udar, przerwanie rdzenia czy też uszkodzeniu / degeneracji nerwów umiejscowionych w miednicy, a dochodzących do prącia. Impotencja może być również następstwem operacji lub radioterapii jeśli dotyczy gruczołu krokowego ( prostaty ), a także pęcherza moczowego, jelita grubego czy też odbytnicy, gdzie mogą ulec uszkodzeniu nerwy. Również inne dysfunkcje organizmu mogą powodować impotencję, między innymi: infekcje, zatory krwi, niski poziom testosteronu oraz różnego typu porażenia.Przyczyny psychiczne mogą dotyczyć zarówno mężczyzn starszych jak i tych bardzo młodych. W tym przypadku obserwujemy zazwyczaj nagłe pojawienie się problemu. Objawy powiązane są z jakimiś konkretnymi sytuacjami. Podparte wszelakimi lękami lub nieprawidłowymi relacjami międzyludzkimi. Brak poczucia własnej wartości również ma przełożenie na pojawienie się impotencji zwłaszcza u młodych mężczyzn. Przyczynami mieszanymi są różne choroby oraz powiązane

>>>>  5 sposobów na to, jak zepsuć randkę. Nigdy tego nie rób!

foto2028104 4 8 ziół na poprawę erekcji

z nimi leki. Klasycznymi przypadkami tej przyczyny są leki  przeciw cukrzycy, antydepresanty, leki na nadciśnienie czy leki uspokajające. Poza tym życie współczesnego mężczyzny niestety również ma ogromny wpływ na pojawienie się zaburzeń w strefie erekcji. Ciągły pośpiech, długotrwały stres, palenie papierosów, zmęczenie, lęk przed porażką to tylko kilka z obecnych na co dzień elementów. Choć mężczyźni rzadko mówią o emocjach tutaj trzeba wspomnieć, że one też mają wpływ na jakość życia. Złość, depresja, strach ( często przed zarażeniem się drogą płciową ) to emocje mające związek z późniejszą impotencją.

Materiały źródłowe:

1. Wessells H., Lue TF., McAninch JW. Penile length in the flaccid and erect states: guidelines for penile augmentation. „J Urol”. 156 (3), s. 995-7, wrzesień 1996. PMID 8709382
2. Lucjan Rutkowski: Klucz do oznaczania roślin naczyniowych Polski niżowej. Warszawa: Wyd. Naukowe PWN, 2006.
3. Ludmiła (red.) Karpowiczowa: Słownik nazw roślin obcego pochodzenia łacińsko-polski i polsko-łaciński. Warszawa: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, 1973.
4. Zbigniew Mirek, Halina Piękoś-Mirkowa, Adam Zając, Maria Zając: Flowering plants and pteridophytes of Poland : a checklist. Krytyczna lista roślin naczyniowych Polski. Instytut Botaniki PAN im. Władysława Szafera w Krakowie, 2002.
5. Taylor LG (2005). The healing power of rainforest herbs: a guide to understanding and using herbal medicinals. Garden City Park, NY: Square One Publishers
6. Ben-Erik van Wyk, Michael Wink: Rośliny lecznicze świata. Wrocław: MedPharm Polska, 2008, s. 229.
7. Sturtevant, WC (1955). The Mikasuki Seminole: Medical Beliefs and Practices. Ann Arbor, MI: University Microfilms.

Poprzedni artykułSposoby na podniesienie libido
Następny artykułTonus Fortis problemy z erekcją
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.