Skip to content

Blask świadomości: techniki medytacji

Marzena Wielgus

Written by

Marzena Wielgus
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Blask świadomości: techniki medytacji

Nasz świat ma wiele różnych szkół medycyny, i wiele przekonań. Ale fundament tych przekonań polega na tym, że wszyscy energii wokół nas należy do jednego systemu.

Kiedy człowiek szuka ciszy i spokoju w pierwszym procesie, musi wziąć pod uwagę, jest medytacja.

Medytacja to proces skupiania się na jednej myśli, lub koncentrując się na niczym umysłu. Obie metody zakładają pozbycie się bałaganu umysłu. Nie, proces rozwoju osobistego może być kompletna bez medytacji. Nawet dziesięć minut medytacji każdego dnia może znacznie poprawić wszystkie sfery dobrobytu.

Ponadczasowe koncepcje

Medytacja, jak mówią, został po

foto202835 1 Blask świadomości: techniki medytacji

raz pierwszy wymieniony w Wedach w 1500 roku przed naszą erą. Wspomniano wiele razy w najdrobniejszych szczegółach we wszystkich szkołach filozofii – od Tao do Afrykańskiej kulturze.

Dlaczego ten pomysł jest tak ważna? Myślą o medytacji jako o procesie oczyszczania. Skupiłem się i pozbycie głowie bałagan, że wygładzanie swoją witalność i tworząc silny równowagę między wszystkimi energiami. Czujność i świadomość spowoduje, że twoje ciało, aby się rozwijać, nie będąc чахлым zewnętrznych przeszkód. Rafinowany psychiczny świat-to jeden z głównych powodów, pozytywne, spokojni ludzie bardziej prawdopodobne, aby być zdrowym i szczęśliwym, niż бедствующие ludzie.

Oczywiście, każdy umysł jest inny i każdy jest w stanie samodzielnie czujność, człowiek powinien szukać technikę, która najlepiej odpowiada ich stan umysłu.

Źródło punktowe medytacji

Metoda ta polega na koncentracji uwagi na jednym punkcie, jeden mantrę, własny oddech lub jednego obrazu. Nie należy pozwolić swój umysł, aby myśleć o nic, poza linki. Jeśli jesteś skupiony na płomień, musisz rozmyślać o pojawieniu się ognia i uświadamiać to, i uniknąć wszelkich niepotrzebnych myśli. Jest ona skuteczna, jeśli ktoś robi to w dziesięć minut każdego dnia, ale dla najlepszych rezultatów, należy starać się zwiększyć
okresowo koncentracji.

>>>>  DRIVELAN - opinie o suplemencie na potencję

Wędrówki po medytacji

Ta metoda nadaje się do abstrakcyjnych poglądów. Zamiast zewnętrznego źródła lub słowo, po prostu patrzeć na myśli, które przechodzą przez głowę. Klucz w tym, aby nie myśleć zbyt głęboko o te myśli lub przejście na wspomnienia. Nie oceniaj te myśli. Po prostu obserwować.

Mając wycofany widokiem swoich własnych myśli-to niezwykle skuteczny sposób rozwinąć w sobie czujność.

Pustką medytacji

Jest to dość skomplikowana forma medytacji, ale jak tylko opanujesz źródło punktowe medytacji, to jest dobry pomysł, aby przejść do medytacji pustki.

Pustka medytacja wymaga, aby utrzymać swój umysł pusty – tworzenie absolutne nic w swoim umyśle. Jedyna myśl, to musi być świadomość, że twój umysł jest pusty. To znacznie zmniejsza bałagan umysłu i

foto202835 2 Blask świadomości: techniki medytacji

super skuteczne dla zmartwionych.

Działanie medytacji

Dla maniaków fitness, koncentrując się na ruchu ciała, to również technikę medytacji (to w rzeczywistości joga!). Działanie medytacji obejmuje również naciskiem na muzykę i rytm, lub dowolny trudne dynamicznego środowiska.

Ale poczekaj! Tracimy jeden ważny krok w medytacji, krok, który może sprawić, że nasze regularne sesje medytacji nawet lepiej.

Co jest jednym z najważniejszych przekonanie, że nasi przodkowie, a my nie?

Pojęcie Guru.

Ideał Guru nie jest, jak wielu uważa, jest stosunkowo dowolnie wybranego mistrza duchowego jako Boga. Powód techniki jogi z przeszłości dziś stracił swój blask, bo straciliśmy wiarę w naszego guru-jogi. Podobnie, medytacji potrzebne wskazówki eksperta.

Szukam prawa “medytacja model” nie jest już zadania, jak to było kiedyś, teraz ta technologia pomaga nam połączyć z tak wielu ludzi z pasją, którzy są gotowi uczyć swoje pomysły i dzielić się swoimi doświadczeniami w ten sposób wiele lat. Podczas gdy medytacja-jest to technika samorozwoju, doświadczenie staje się bogatsze, kiedy zdecydowaliśmy się uczyć na przykładach mistrzów medytacji. Medytacja mistrza-to ludzie, którzy już wyszli na “prawdziwe” wyższa jakość życia; odzyskaniu ich pomoc będzie tylko służyć, aby pomóc ci osiągnąć swoich celów duchowych jeden dzień.

>>>>  Maca - zioło wzmacniające erekcję

Dlaczego medytacja będzie regularna praktyka? Jak to pomaga w osiągnięciu swoich celów duchowych?

Zdrowia. Umysł i ciało zaciekle ze sobą połączone. Oprócz tego, że zdrowy umysł-to jest samo w sobie rzeczą niezbędną, władza umysłu nad fizycznymi organami naukowo sprawdzony parametr zdrowia. Medytacja zdejmuje zasłonę, która obejmuje twój umysł.

Mając silny, zrównoważony umysł, będziesz mieć silne, zrównoważone ciało.

Szczęścia, zawsze. Istnieje bardzo wiele

foto202836 1 Blask świadomości: techniki medytacji

trudnych sytuacji w naszym życiu, że powstrzyma nas od tego, kim zawsze chcieliśmy być. Nie możemy zmienić okoliczności, które, wydaje się, rzucając nasz duch w dół; co możemy zrobić, to przekształcić nasz duch jest we wszystko, co płynne, tak, że może on uniknąć łańcuchów.

Medytacja, w pierwszej kolejności, przyczynia się do doskonałej stabilności emocjonalnej i orzeźwiający pozytywne nastawienie. Regularnie praktykujący medytację, ma duszę, która nie chce być wahał się od zewnętrznych problemów. Dusza, która wie sama nauczyć się być zawsze szczęśliwy i czysty.

Medytacja-to konieczność w dzisiejszym wieku. Pozwalamy ludzkość straci na wartości z każdym bestialstwo, co dzieje się wokół nas. Medytacja może mieć wpływ na życie w tym głębokim sensie, i jest jednym z niewielu metod, możemy kiedykolwiek mieć nadzieję, aby dodać pokój na ziemi. Medytacja-to jak osobiście podoba się metoda, proces, który powinien być przekazywane innym osobom. To jest notatka z tego świata, który może zmienić życie wielu ludzi.

Previous article

Naturalne Sposoby by poprawić erekcję

Next article

7 Kluczowych korzyści soku

Read the discussion

Comments are closed.