Braveran, a alkohol. Czy to naprawdę dobry pomysł?

[Głosów:2    Średnia:4/5]

Braveran to ostatnio bardzo często reklamowany lek na potencję. Potencjalni konsumenci zapewniani są w spotach o jego natychmiastowym i bardzo skutecznym działaniu. Jednak wielu mężczyzn zadaje sobie pytanie: czy mogę napić się alkoholu, a potem zażyć Braveran? Otóż nie.

download Braveran, a alkohol. Czy to naprawdę dobry pomysł?

Z uwagi na to, że alkohol podwyższa ciśnienie tętnicze krwi tak, jak Braveran, zmieszanie tych substancji może skutkować zaburzeniami rytmu serca. Ponadto, połączenie alkoholu z Braveranem obciąża wątrobę i powoduje nieżyt żołądkowo-jelitowy. Mało argumentów psujących udany wieczór? Jest jeden, który skutecznie zniechęci każdego – połączenie Braveranu i alkoholu może sprawić, że wszystkie plany spalą na panewce. Otóż alkohol znacznie osłabia działanie tego suplementu diety. Na efekty leku trzeba będzie znacznie dłużej poczekać. Możliwe jest także,  że Braveran w ogóle nie zadziała. Panom, którzy planują „dla rozluźnienia” wypić nieco alkoholu, zaleca się znalezienie innych metod odprężających, należy znaleźć inny sposób na stworzenie komfortowej do współżycia sytuacji.

Braveran a alkohol: Nadmiar alkoholu też nie pomaga

braveran2 Braveran, a alkohol. Czy to naprawdę dobry pomysł?Już sam alkohol powoduje obniżenie sprawności seksualnej, a połączenie go z Braveranem na pewno nie poprawi jakości stosunku. Nie należy jednak zbytnio dramatyzować : oczywiście, można wypić nieznaczną ilość alkoholu, np. symboliczną lampkę wina. Jak zawsze trzeba po prostu pamiętać o umiarze. Jak już zostało wspomniane, alkohol podwyższa ciśnienie tętnicze krwi, ale także może je obniżyć, co może powodować problemy ze wzwodem. Nadmierna ilość alkoholu przyczynia się do zmniejszenia ilości głównego męskiego hormonu płciowego – testosteronu. Skutkiem tego są właśnie problemy ze wzwodem, a także dysfunkcje wytrysku. Tak więc walka ze sobą o wypicie kilku kieliszków więcej to także walka z utrzymaniem w sobie jak największej ilości swej męskości.

READ  Saw palmetto a tabletki Potenga

 

Braveran a alkohol: Fakty i mity

Czy Braveran jest bezpieczny, nawet po połączeniu go z alkoholem? Tak, pod warunkiem, że przestrzega się zaleceń umieszczonych na opakowaniu. Gdy na ulotce dołączonej do opakowania napisane jest, że nie można go łączyć z dużą ilością alkoholu, należy się do tego dostosować.. Nie wskazane jest także wierzenie we własne możliwości, w swoją „silną głowę”. Braveran jest suplementem diety, dostępnym nawet w drogeriach, jednak nie oznacza to, że nie należy nie stosować się do zaleceń umieszczonych na ulotce. Jeśli zależy nam na podwyższeniu sprawności i osiągnięciu maksymalnej satysfakcji z seksu, warto skorzystać z rad spisanych na ulotce.

Nie tylko Braveran

braveran Braveran, a alkohol. Czy to naprawdę dobry pomysł?

Dysfunkcja erekcji i wytrysku ma wiele przyczyn: brak ruchu, ciągły stres, nieodpowiednie odżywianie, także mają duży wpływ na sprawność seksualną mężczyzn. Warto pamiętać, że prócz suplementów diety, takich jak Braveran, cenną pomocą okaże się zmiana trybu życia. Uprawianie sportu, wykonywanie ćwiczeń, które poprawiają krążenie krwi, ograniczenie stresu, a także zmiana diety, porzucenie nałogu, jakim są papierosy i ograniczenie spożywania alkoholu, bezsprzecznie poprawią życie seksualne niejednego mężczyzny. Braveran jest bardzo pomocny przy problemach ze wzwodem,  lecz należy mieć na uwadze, że jest to tylko coś w rodzaju pomocy. W przypadku braku wzwodu u mężczyzny, zaleca się konsultację z lekarzem. Często udaje się obejść bez specyfików na potencję właśnie zmianą trybu życia i diety. Jeżeli lekarz nie znajdzie żadnego medycznego wytłumaczenia problemów z erekcją warto udać się do psychologa, ponieważ problemy z erekcją mogą mieć przyczynę również w męskim umyśle. Jeżeli mężczyzna nie zadba najpierw o siebie, żadne suplementy diety nie pomogą mu stanąć na wysokości zadania, nawet Braveran.

 

T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*