Choco Lite  - niepowstrzymanie - poza kontrolą
Choco Lite - niepowstrzymanie - poza kontrolą
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Inning według amerykańskich badań, regularne spożycie, jednak umiarkowane, ciemna czekolada, która może pomóc zmniejszyć indeks masy ciała, pod warunkiem, oczywiście, mają doskonałą higienę życia na szczycie, że jest To jest badanie, które zachwyci fanów czekolady. Jeśli wydaje się na tę chciwość licznych zasług, to zwykle zabrania się w rutynowych działaniach, aby ryzyko, że nasze inicjatywy nie dojdą do skutku. Jednak amerykańscy naukowcy właśnie ogłosili, że ciemna czekolada może być przydatna w kontroli wagi. Jest to wpływ, który oczywiście wymaga, aby żywność była nadal spożywana jako część zdrowego i zrównoważonego stylu życia. Aby uzyskać opinie Choco Lite do tej ostatniej myśli,

foto202813 Choco Lite    niepowstrzymanie   poza kontrolą

opublikowanej w poniedziałek, 26 marca, jak donosi LeGuardian, naukowcy naprawdę badali informacje około 1000 osób w wieku od 20 do 85 lat, którzy wzięli udział w próbie na Suplementu na cholesterol.

Czekoladowy cud czekolady Choco Lite.

Znacznie bardziej konkretnie, cena Choco Lite zaobserwowała wskaźnik masy ciała (BMI), określany proporcjonalnie do wagi, do wielkości kwadratu. Pozwala to na przybliżenie wagi ciała ludzi, a także pomaga ocenić niebezpieczeństwo wystąpienia warunków związanych z nadwagą lub niewystarczającą wagą. Wyniki uzyskane po tej cenie ujawniły, że uczestnicy spożywający normalną czekoladę mają tendencję do spożywania większej ilości kalorii niż ci, którzy spożywają znacznie mniej tej specjalności. Z drugiej strony, zwolennicy czekolady, która miała BMI poniżej kilku innych. Wyszukiwanie przeprowadzone z uwzględnieniem wieku, płci i ćwiczenia każdego z uczestników. “Rezultat wzrósł do różnicy 2,3 3,2 kilograma pomiędzy osobami, które jadły 5 porcji czekolady tygodniowo, a tymi, które nie spożywają”, mówi Beatrice Golomb z College of California, San Diego.

Główny autor badań naukowych opublikowanych w czasopiśmie Archives of Internal Medicine, dodaje: “ludzie uważają, że skoro zawiera kalorie i jest normalnie spożywany jako słodka czekolada, to z pewnością byłby to naturalnie negatywny wynik”. Ograniczenie do 28 gramów dziennie. Jednak przeprowadzone do tej pory badania wydają się dowodzić czegoś przeciwnego i sugerowały korzystny wpływ na poziom cholesterolu i cenę wrażliwości na insulinę. Jednak naukowcy wskazują w swojej pracy, że raczej częstotliwość stosowania czekolady w przeciwieństwie do całkowitej ceny spożywanych ilości Choco Lite miałaby wpływ na wagę. Jeśli chodzi o początek tych korzyści, naukowcy nadal nie są specyficzni, ale przywołują blask pysznej czekolady przeciwutleniaczy, która składa się z polifenoli lub flawonoidów.

Choco Lite musisz stracić na wadze pracuje

Cząsteczki, co do których istnieje podejrzenie, że ograniczają niepokój i zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia, nowotworów i komórek oraz kilku innych

foto202860 Choco Lite    niepowstrzymanie   poza kontrolą

chorób przewSuplementłych. Jeśli wyniki te zdają się motywować do spożywania czekolady, naukowcy powinni być ostrożni i zaniepokojeni tym, jak ważne jest zachowanie pewnego stopnia umiaru. Ponadto należy pamiętać, że nie wszystkie czekoladki są równoważne, czarna jest mniej obfita niż cukier, ale bogata w antyoksydanty. Naukowcy zalecają ograniczenie standardowych 28 gramów ciemnej pysznej czekolady lub kakao o niskiej zawartości cukru w ciągu dnia. Ciemna czekolada jest twoją walką z napięciem, zbawicielem od przekąski życia. O wiele lepiej jest Choco Lite pracuje być wybredny w odniesieniu do baru, jednak.

Idź różnorodność ciemnego mSuplementa, cappuccino, i udał się do miejsca, gdzie grzebanie pracuje silne ciemno aromatyzowane biurka. Suplementkie rodzaje są pełne cukru, a także znaczący brak materiału z rzeczywistego składnika samotnego ziarna kakaowego, który daje każdemu zdrowie i dobroczynność korzyści. “Czekolada, która powinna być jak najmniej uszlachetniona, aby zapewnić korzyści płynące z jednego z Choco Lite, działa bardziej odżywczo. Wybierz pyszną czekoladę, która zawiera 70% kakao lub więcej i wybierz taką, która nie zawiera suchej masy mlecznej, syropów owocowych (cukru, syropu cukrowego) lub kilku innych składników, których nie da się wymówić” – mówi Isabella Smith, podpisany dietetyk i twórca odżywiania Isabel Smith. Więc, dokładnie tak przyjemne, jak to może utrzymać kontrolę nad twoją wagą? Zmniejszanie głodu, kontrola, pyszna czekolada ma w rękawie wiele metod.

Musisz schudnąć w smaczny sposób.

Wydaje mi się to trochę sprzeczne z intuicją, ale szczerze przejmij kontrolę nad swoją zazdrością, którą im przekazałeś. “Niewielka nagroda

foto202862 Choco Lite    niepowstrzymanie   poza kontrolą

za to świętowanie może pomóc w utrzymaniu tych pragnień i kontroli oraz umożliwić sprawdzenie planu odchudzania lub konserwacji”, mówi Maria-Paola Carrillo. Z dużo zarządzania wagi można przygotować wiatr, aby zmniejszyć wiele słodkich produktów spożywczych i słodkie żywności, jednak odsetek pyszne ciemnej czekolady dziennie może pomóc uniknąć uzyskania czegoś ekstra w cukrze i zmniejszone w karze diety. Dzięki niektórym flawanolom obecnym w czekoladzie, cudowne cukierki okazały się pomocne w obniżeniu poziomu glukozy we krwi, a także w redukcji tkanki tłuszczowej, zgodnie z danymi American Chemical Journal’s Culture of Agriculture, Chemistry and Food. “Flavanole są produkowane z substancji odżywczych pochodzących z roślin, ponieważ są one bardziej powszechne w pysznej ciemnej czekoladzie niż w czekoladzie mlecznej”, mówi Carrillo.

Jednak zbyt wiele czegokolwiek może spowodować przyrost masy ciała, więc jest to niezwykle kategoryczne w sekcji kontrolnej! “Uzyskaj kawałki pysznej ciemnej czekolady, niezależnie od opakowania, a nawet wybierz jedną lub dwie jako deser” – mówi Smith. Myślę, że lub nie, czekolada naprawdę ma dobrą ilość błonnika, który pomaga utrzymać swoje pragnienia, a także zwiększenie uczucia sytości. Barek, który znajduje się na 3,5 uncji 70% gorzkiej czekolady, co oznacza około 16% sugerowanego dziennego spożycia. Oczywiście, jedzenie takie jak owsianka lub brokuły stale z góry w połączeniu z zawartością błonnika w sieci.

>>>>  NORMALNY ACTIV z nadciśnieniem - negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona
Poprzedni artykułBlack Latte Czy to naprawdę działa? Czy to oszustwo? opinie, recenzje i cena
Następny artykułIdealica z otyłości: instrukcje, cena, przeciwwskazania, zakup w aptece
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.