Czy Kamagra przedłuża wytrysk u mężczyzn?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kamagra zawierająca cytrynian sildenafilu to jeden z popularnych zamienników Viagry. Generyki niebieskich tabletek to grupa leków doustnych stosowanych w leczeniu pierwszych objawów zaburzeń erekcji (ED). Cytrynian sildenafilu to specyficzny inhibitor enzymu fosfodiesterazy typu 5 (PDE-5), co pozwala na wyeliminowanie problemów z potencją. Niestety obserwuje się zjawisko nadużywania tych preparatów przez zdrowych mężczyzn w celu poprawienia funkcji seksualnych. Przeprowadzono specjalne badanie kliniczne sprawdzające działanie cytrynianu sildenafilu u mężczyzn z niezdiagnozowanymi symptomami zaburzeń potencji.  Do testów zaangażowano 60 mężczyzn w przedziale wiekowym 20-40 lat, którzy przyjmowali pojedynczą dawkę Kamagry (25 mg cytrynianu sildenafilu) lub placebo. Dzięki tym badaniom udało się ustalić zasadność przepisywania Kamagry mężczyznom bez stwierdzonej dysfunkcji erekcji. Testy podjęto z  racji nadużywania sildenafilu przez zdrowych pacjentów, u których pojawia się wysokie niebezpieczeństwo zdrowotne, jeżeli lek jest łączony z innymi preparatami seksualnymi, takimi jak: azotan azomylu czy cannabis.

Wyniki skuteczności stosowania Kamagry u zdrowych mężczyzn

Okazało się, że przyjmowanie cytrynianu sildenafilu nie wywołało u zdrowych mężczyzn wzmocnienia erekcji  (zaobserwowane poprawienie jakości erekcji 12/30 Kamagra vs 10/30 placebo). Jednak zaobserwowano, że u tych mężczyzn opóźnił się moment wytrysku (12/30 vs  4/30). Otwiera to nowe, potencjalne zastosowanie cytrynianu sildenafilu (Viagry, Kamagry) w leczeniu przedwczesnego wytrysku.  Obecnie znany jest tylko jeden lek wydłużający czas ejakulacji – Priligy. Dzięki Kamagrze, mężczyzni szczytujący podczas stosunku zbyt szybko, mogą skutecznie odłożyć czas wytrysku i cieszyć się pełną satysfakcją z kontaktu seksualnego.

T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*