Czy Kamagra przedłuża wytrysk u mężczyzn?
Czy Kamagra przedłuża wytrysk u mężczyzn?
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Kamagra zawierająca cytrynian sildenafilu to jeden z popularnych zamienników Viagry. Generyki niebieskich tabletek to grupa leków doustnych stosowanych w leczeniu pierwszych objawów zaburzeń erekcji (ED). Cytrynian sildenafilu to specyficzny inhibitor enzymu fosfodiesterazy typu 5 (PDE-5), co pozwala na wyeliminowanie problemów z potencją. Niestety obserwuje się zjawisko nadużywania tych preparatów przez zdrowych mężczyzn w celu poprawienia funkcji seksualnych. Przeprowadzono specjalne badanie kliniczne sprawdzające działanie cytrynianu sildenafilu u mężczyzn z niezdiagnozowanymi symptomami zaburzeń potencji.  Do testów zaangażowano 60 mężczyzn w przedziale wiekowym 20-40 lat, którzy przyjmowali pojedynczą dawkę Kamagry (25 mg cytrynianu sildenafilu) lub placebo. Dzięki tym badaniom udało się ustalić zasadność przepisywania Kamagry

foto202899 4 Czy Kamagra przedłuża wytrysk u mężczyzn?

mężczyznom bez stwierdzonej dysfunkcji erekcji. Testy podjęto z  racji nadużywania sildenafilu przez zdrowych pacjentów, u których pojawia się wysokie niebezpieczeństwo zdrowotne, jeżeli lek jest łączony z innymi preparatami seksualnymi, takimi jak: azotan azomylu czy cannabis.

Wyniki skuteczności stosowania Kamagry u zdrowych mężczyzn

Okazało się, że przyjmowanie cytrynianu sildenafilu nie wywołało u zdrowych mężczyzn wzmocnienia erekcji  (zaobserwowane poprawienie jakości erekcji 12/30 Kamagra vs 10/30 placebo). Jednak zaobserwowano, że u tych mężczyzn opóźnił się moment wytrysku (12/30 vs  4/30). Otwiera to nowe, potencjalne zastosowanie cytrynianu sildenafilu (Viagry, Kamagry) w leczeniu przedwczesnego wytrysku.  Obecnie znany jest tylko jeden lek wydłużający czas ejakulacji – Priligy. Dzięki Kamagrze, mężczyzni szczytujący podczas stosunku zbyt szybko, mogą skutecznie odłożyć czas wytrysku i cieszyć się pełną satysfakcją z kontaktu seksualnego.

>>>>  8 ziół na poprawę erekcji
Poprzedni artykułImpotencja- zmora XXI wieku
Następny artykułSposoby leczenia impotencji
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.