Czy warto powiększyć penisa?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Często mężczyźni wszelkie problemy z potencją próbują zrzucić na za małego lub za chudego członka. Myśl o tym staje się pewnego rodzaju obsesją. Dlatego warto pomyśleć czy członek jest rzeczywiście mały czy tylko winimy go za wszelkie niepowodzenia seksualne. Trudno tak naprawdę stwierdzić, jaki rozmiar jest właściwy. Panowie mierzą członka w wzwodzie i szukają informacji czy ich rozmiar jest właściwy. Na wielu stronach internetowych znajdziemy wiele różnych informacji na temat „normalnego rozmiaru”. Należy sobie uświadomić, że każdy człowiek jest inny i penisy różnią się nie tylko długością, ale i grubością, kształtem. Jeśli sobie to uświadomisz, pamiętaj także, że każda kobieta ma inną pochwę. Nie można jej także zmierzyć jakimś rozmiarem. Niektóre kobiety są płytsze, inne głębsze, bardziej lub mniej nawilżone, wszystko to wpływa na komfort stosunku seksualnego. Najłatwiejszym sposobem na powiększenie penisa jest przyjmowanie tabletek. Jest mnóstwo dostępnych różnorakich tabletek gwarantujących natychmiastowy sukces. Warto się jednak nad tym zastanowić, w jaki sposób niby mają działać te tabletki. Czy rzeczywiście mają one szansę działania, czy tylko mają nam wydrzeć pieniędzy. Trzeba się także zastanowić, jak takie tabletki, nieznanego pochodzenia, wpłyną na nasze zdrowie i ciało. Jeśli nie chcemy zrezygnować z tego pomysłu to chociaż przeczytajmy skład leku, zapoznajmy się z firmą farmaceutyczną, która produkuje te leki i sprawdźmy czy ma wszystkie konieczne atesty. Najbezpieczniejszymi sposobami na powiększenie penisa są metody naturalne. Tak jak wszystkie ćwiczenia wymaga to od nas mobilizacji i codziennego wykonywania. W internecie można odnaleźć mnóstwo takich zestawów ćwiczeń, który należy dopasować do swojego problemu. Ćwiczenia te polegają oczywiście na ręcznym stymulowaniu członka w różny sposób. Jeśli mamy stałe partnerki seksualne to warto zaangażować je w takie ćwiczenia.

READ  Seks analny

Mogą one stać się ciekawą grą wstępną i urozmaicającą wasze życie seksualne. Wystarczy się tylko otworzyć na nowe doznania. Na rynku dostępne są również różnego rodzaju pompki i ekspandery, które mają za zadanie powiększyć członka. Producenci pompek i ekspanderów przekonują, że są to obecnie najskuteczniejsze sposoby na powiększenie penisa. Poprzez zasysanie penisa rzeczywiście powiększa się, ale jest to chwilowy stan. Wiadomo, taka pompka powoduje obrzęk penisa, stąd jego powiększenie. Producenci utrzymują, że po dłuższym stosowaniu penis powiększy się na stałe.

Nikt tak naprawdę nie wie, czy to prawda. Pojawiają się głosy mężczyzn, że naprawdę widzą efekty, ale niestety internet ma to do siebie, że nigdy nie dowiemy się prawdy- być może są to dobre kryptoreklamy. Jeśli mimo wszelkich ostrzeżeń zdecydujemy się na to urządzenie to warto zainwestować i nie kupować tanich chińskich podróbek, gdyż chodzi tu o nasze zdrowie. Trzeba dokładnie poszukać urządzeń z atestami. Jeśli myślisz o powiększeniu penisa to poważnie się nad tym zastanów i porozmawiaj o tym z partnerką, być może wcale jej nie przeszkadza twój rozmiar.

T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*