Dlaczego mężczyźni powiększają penisa?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Gdy mówimy o mężczyznach którzy aktywnie szukają coraz lepszych rozwiązań mających zagwarantować im powiększenie członka, odwołujemy się do tych którzy za pomocą tabletek, ćwiczeń, kremów czy pomp każdego dnia, czasem od wielu miesięcy czy nawet lat pracują na każdy kolejny centymetr.

Nie wszyscy mają odwagę to przyznać ale prawda jest taka, że większość mężczyzn w głębi duszy, po cichu pragnie powiększyć swojego członka i chce podjąć odpowiednie kroki w tym kierunku.

Dlaczego mężczyźni tak bardzo pragną powiększyć swojego penisa? Cóż, zapewne każdy kto pragnie powiększyć swojego penisa ma kilka swoich własnych powodów związanych z jego indywidualną sytuacją.

Jednak jeśli zaczniesz ich słuchać, spiszesz co mówią i przyjrzysz się wszystkiemu co zapisałeś, jasnym stanie się, ze część z tych powodów jest wspólnych dla każdego.

W ostatecznej analizie wyłoniliśmy 3 najczęściej powtarzające się powody. Oto podstawowe motywacje które kierują mężczyznami pracującymi na powiększenie swojego członka:

1. Poszukiwanie dodatkowych partnerów seksualnych

Wszyscy wiemy jak wielką i pochłaniającą jest potrzeba bycia adorowanym przez kobiety. I właśnie po to aby osiągnąć ten szczytny cel i zaskarbić sobie specjalny status w oczach kobiety mężczyźni z potem na czole pracują nad grubością i długością swoich penisów. Liczą, że kobiety odnotują to, docenią i zapamiętają na ich dzięki temu, że odznaczyli się wielkością swoich organów seksualnych. Istnieje też potwierdzona doświadczeniami i relacjami wiara, że penisy o większych rozmiarach zapewnią kobietom szczególne doznania seksualne i wyjątkową przyjemność której nie będą w stanie zapomnieć. Więc mężczyźni są przekonani, że właśnie w ten sposób będą w stanie doprowadzać kobiety do zachwytu, wielokrotnych orgazmów i sprawić im rozkosz która zaprocentuje tak, że to d nich kobiety będą wielokrotnie wracać po „jeszcze jeden raz”.

READ  XTRAZEX gdzie zamówić, opinie, instrukcje, Polska.

2. Poszukiwanie szacunku u swoich rówieśników

Wszyscy pragniemy szacunku od naszego otoczenia. W męskich kręgach, szacunek często polega na porównywaniu się w różnych aspektach do innych ludzi. Jednym z takich aspektów jest właśnie wielkość członka – manifestacja męskości z którą pragną być kojarzeni i utożsamiani. A kto nie chciał by zaskarbić sobie kilku dodatkowych punktów i osiągnąć specjalny rodzaj szacunku, kiedy jedyne co wystarczy zrobić to znaleźć dobrze przebadane tabletki i stosować je przez pewien czas? Prawdopodobnie jest to próżność na jaką w głębi duszy chce pozwolić sobie każdy z nas.

3. Poszukiwanie poczucia wartości

Istnieje bardzo wyraźny wykazany przez psychologów i badaczy związek pomiędzy wielkością (zarówno grubością jak i długością) członka a poczuciem pewności siebie i poziomem satysfakcji w życiu mężczyzny. To poczucie, że jest się kimś wartościowym i wyjątkowym – choćby tylko z tego powodu. To także może wydawać się na pierwszy rzut oka płytkie – ale wcale nie jest. Jeśli przez chwilę się zastanowisz, to właśnie ci lepiej wyposażeni mężczyźni wnoszą wyjątkową wartość w życie seksualne kobiet dostarczając im niespotykanej wcześniej przyjemności. Dlatego ich poczucie dumy jest jak najbardziej słuszne a pozostali mężczyźni czując to – chcą osiągnąć tego samego rodzaju poczucie wartości.

T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*