Edukacja seksualna (tabletki i nauka)
Edukacja seksualna (tabletki i nauka)
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Nie każdy w dzisiejszych czasach, mimo dość dobrej edukacji seksualnej, zdaje sobie sprawę z tego, co powinien robić, by jak najbardziej uszczęśliwić kobietę. Nie chodzi tutaj jedynie o romantyzm, zrozumienie jej, miłość i czułość. Kobieta tak samo, jak i mężczyzna chce być zaspokojona na kilku płaszczyznach. Nie tylko chce być kochana i zrozumiana, ale także chce czuć się w ramionach swojego mężczyzny pewnie, tak by nie musiała się niczego obawiać. Z drugiej jednak strony kobieta tak samo jak i mężczyzna potrzebuje zaspokojenia w sprawach łóżkowych. Chce być przez mężczyznę zaspokajana i przeżywać w jego ramionach niesamowite orgazmy. Większość mężczyzn, którzy

foto202814 8 Edukacja seksualna (tabletki i nauka)

kochają naprawdę swoje partnerki stara się oczywiście osiągnąć ten cel i poznawać swoją kobietę na tyle, by móc spełnić wszelkie jej marzenia. Kobiety natomiast zdecydowanie więcej niż mężczyźni wymagają w łóżku. Chcą aby każdy raz był tak samo przyjemny, jak i romantyczny, często także delikatny. Mężczyźni starają się więc zrozumieć pod tym względem swoje kobiety i dać im odczuć, że naprawdę chcą „wczuć się w ich skórę” i robić wszystko tak, by były jak najbardziej zadowolone z swojego mężczyzny. Czasem jednak owo staranie się nie wystarcza, czasem czujemy że w jakiś sposób mogliśmy zrobić coś lepiej. Chcielibyśmy, by nasza partnerka miała jeszcze silniejsze, dłuższe i częstsze orgazmy. Oczywiście jest szereg najróżniejszych ćwiczeń pomagających w osiąganiu jak najlepszego orgazmu, istnieją także ćwiczenia sprawiające, że męski orgazm może być wielokrotny.

To są jednak często ćwiczenia i zadania, których przeciętnej parze nie chce się robić, nie mają do tego cierpliwości, czy nie mają na tyle czasu wolnego i przestrzeni by móc się przyłożyć do takich ćwiczeń. Są jednak jeszcze inne metody pozwalające na zwiększenie przyjemności odczuwanej podczas orgazmu. Ilość spermy wpływa bowiem bardzo mocno na to, jak mocno odczuwamy orgazm. Co więcej, dotyczy to w równym stopniu mężczyzny i kobiety. Obfity wytrysk oznacza bowiem, że penis przez dłuższy czas wyrzuca spermę, a więc logicznie rzecz biorąc dochodzimy do wniosku, że orgazm jest także dłuższy i mocniejszy. Nie możemy jednak siłą umysłu czy ćwiczeniami zwiększyć ilości produkowanego przez nas nasienia. Nie jest to możliwe także z kilku innych powodów – jeśli przez długi czas nie uprawialiśmy seksu, to więcej spermy znajduje się w naszym wytrysku. Im więc częściej uprawiamy seks, tym mniej spermy jest w każdym kolejnym orgazmie.

>>>>  Piperine Forte – opinie – cena

Dlatego też orgazm osiągany przez mężczyznę po kilkudziesięciu minutach od poprzedniego jest zdecydowanie

foto202861 8 Edukacja seksualna (tabletki i nauka)

słabszy od tego pierwszego. Istnieje jednak metoda pozwalająca na zwiększanie ilości nasienia produkowanego przez nasz organizm, która nie jest jednocześnie metodą wymagającą od nas wstrzemięźliwości od seksu przez jakiś czas. Istnieją tabletki wspomagające produkowanie przez organizm spermy w większej ilości. Środki te są całkowicie naturalnym zbiorem różnych składników, tworzących suplement diety. Dzięki przyjmowaniu takich tabletek, w naszym organizmie uzupełniają się niektóre z nich, dzięki czemu sperma produkowana jest w większej ilości, co później przekłada się na mocniejszy i dłuższy orgazm.

Poprzedni artykułĆwiczenia i sport
Następny artykułTabletki antykoncepcyjne
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.