Fakty o impotencji

andro-penis.com.pl
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Przypadłość impotencji to zaburzenie seksualne, które dotyka według statystyk prawie 1,5 miliona mężczyzn w Polsce. Większość z nich pomocy szuka w Internecie zamiast u lekarza, co nie zawsze niesie ze sobą korzyści. Wielu z nich kupuje ziołowe tabletki na potencję, które nie tylko działają jak placebo, ale co więcej często ich skład jest niemożliwe do ustalenia. Specjaliści alarmują, aby kłopoty z impotencją rozwiązywać za pomocą pewnych leków opartych na sildenafilu czy tadalafilu. Postanowiliśmy zebrać cztery najważniejsze fakty dotyczące impotencji, aby ułatwić wielu mężczyznom rozwianie wszelkich wątpliwości, które pojawiają się wokół ich przypadłości.

Impotencja dotyka nie tylko mężczyzn po 60-tym roku życia

W społeczeństwie panuje mit, że dysfunkcja erekcji pojawia się tylko na starość, co jeszcze bardziej krępuje młodszych mężczyzn, u których pojawiają się zaburzenia wzwodu. Według przeprowadzonych analiz okazuje się, że impotencja to problem 13% mężczyzn przed 40-tym rokiem życia i 25% w przedziale 41-50 lat. Oczywiście największa grupa pacjentów to mężczyźni po 60-tym roku życia, jednak warto zauważyć, że prawie połowa pacjentów znajduje się w niższym przedziale wiekowym. Z roku na rok obserwuje się obniżanie wieku, w którym pojawiają się pierwsze objawy zaburzeń potencji. Ma na to wpływ przede wszystkim zła dieta, nadciśnienie tętnicze oraz bierny i stresujący tryb życia.

Mężczyźni chorzy na impotencję unikają seksu

Niestety okazuje się, że dla pacjentów łatwiejszym rozwiązaniem jest zrezygnowanie z kontaktów seksualnych niż udanie się po fachową pomoc do specjalisty. Wielu z nich bardzo długo życie w przekonaniu, że są zdrowi, a pojawiające się problemy to tylko chwilowa niedyspozycja. Bardzo często takie postępowanie jest nawet przyczyną rozpadu związków, ponieważ wzbudza to niepokój partnerki.

READ  Permen King – opinie, cena, skutki uboczne, skład, forum, ulotka i przeciwwskazania

Mężczyźni wstydzą się kupować leki na impotencję w aptece

Okazuje się, że dla większości pacjentów realizacja recepty zawierającej lek na impotencję jest dla mężczyzn bardzo krępująca.  Bardzo często jest to spowodowane niefachową obsługą, dlatego wzrasta ilość pacjentów, która woli kupować tabletki na potencję w aptekach internetowych. Wiele z nich współpracuje z klinikami, w których w dyskretny sposób można odbyć konsultację medyczną i otrzymać receptę na dany lek.

Leczenie impotencji ma wiele dobrych stron

Stosowanie skutecznych tabletek na potencję, nie tylko przywraca uczucie męskości i gwarantuje ponowną satysfakcję ze stosunków seksualnych, ale wpływa na wiele sfer życia mężczyzny: zapobiega depresji, zwiększa odporność, poprawia kontakty międzyludzkie oraz przedłuża życie.

T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*