Fakty o impotencji
Fakty o impotencji
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Przypadłość impotencji to zaburzenie seksualne, które dotyka według statystyk prawie 1,5 miliona mężczyzn w Polsce. Większość z nich pomocy szuka w Internecie zamiast u lekarza, co nie zawsze niesie ze sobą korzyści. Wielu z nich kupuje ziołowe tabletki na potencję, które nie tylko działają jak placebo, ale co więcej często ich skład jest niemożliwe do ustalenia. Specjaliści alarmują, aby kłopoty z impotencją rozwiązywać za pomocą pewnych leków opartych na sildenafilu czy tadalafilu. Postanowiliśmy zebrać cztery najważniejsze fakty dotyczące impotencji, aby ułatwić wielu mężczyznom rozwianie wszelkich wątpliwości, które pojawiają się wokół ich przypadłości.

Impotencja dotyka nie tylko mężczyzn po 60-tym roku życia

W

foto2028104 3 Fakty o impotencji

społeczeństwie panuje mit, że dysfunkcja erekcji pojawia się tylko na starość, co jeszcze bardziej krępuje młodszych mężczyzn, u których pojawiają się zaburzenia wzwodu. Według przeprowadzonych analiz okazuje się, że impotencja to problem 13% mężczyzn przed 40-tym rokiem życia i 25% w przedziale 41-50 lat. Oczywiście największa grupa pacjentów to mężczyźni po 60-tym roku życia, jednak warto zauważyć, że prawie połowa pacjentów znajduje się w niższym przedziale wiekowym. Z roku na rok obserwuje się obniżanie wieku, w którym pojawiają się pierwsze objawy zaburzeń potencji. Ma na to wpływ przede wszystkim zła dieta, nadciśnienie tętnicze oraz bierny i stresujący tryb życia.

Mężczyźni chorzy na impotencję unikają seksu

Niestety okazuje się, że dla pacjentów łatwiejszym rozwiązaniem jest zrezygnowanie z kontaktów seksualnych niż udanie się po fachową pomoc do specjalisty. Wielu z nich bardzo długo życie w przekonaniu, że są zdrowi, a pojawiające się problemy to tylko chwilowa niedyspozycja. Bardzo często takie postępowanie jest nawet przyczyną rozpadu związków, ponieważ wzbudza to niepokój partnerki.

>>>>  Man Pride - naturalny sposób na potencję

Mężczyźni wstydzą się kupować leki na impotencję w aptece

Okazuje się, że dla większości pacjentów realizacja recepty zawierającej lek na impotencję jest dla mężczyzn bardzo krępująca.  Bardzo często jest to spowodowane niefachową obsługą, dlatego wzrasta ilość pacjentów, która woli kupować tabletki na potencję w aptekach internetowych. Wiele z nich współpracuje z klinikami, w których w dyskretny sposób można odbyć konsultację medyczną i otrzymać receptę na dany lek.

Leczenie impotencji ma wiele dobrych stron

Stosowanie skutecznych tabletek na potencję, nie tylko przywraca uczucie męskości i gwarantuje ponowną satysfakcję ze stosunków seksualnych, ale wpływa na wiele sfer życia mężczyzny: zapobiega depresji, zwiększa odporność, poprawia kontakty międzyludzkie oraz przedłuża życie.

Poprzedni artykułCzy Kamagra wywołuje skutki uboczne?
Następny artykułChoroby prostaty
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.