Ilość spermy – potencjalny problem mężczyzn

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dla mężczyzn niemal w takim samym stopniu jak i dla kobiet jedną z ważniejszych rzeczy w życiu jest seks. Jest to całkowicie normalne, w końcu jest to normalna ludzka potrzeba, tak samo naturalna jak potrzeba jedzenia, picia czy snu. Nic więc dziwnego, że mężczyźni chcą także zaspokajać swoje partnerki tak, by one także były zadowolone z ich wspólnego życia seksualnego. Jeśli chodzi o orgazm, to nie każdy o tym wie, ale ilość spermy jest tak naprawdę czynnikiem, od którego co najmniej w pewnym (dużym) stopniu zależna jest jego intensywność. Co ważniejsze, obfity wytrysk sprawia, że orgazm daje zdecydowanie więcej przyjemności nie tylko mężczyźnie, ale i kobiecie. Podczas stosunku seksualnego więcej spermy oznacza zdecydowanie lepsze i pełniejsze wrażenia dla obu partnerów. Nie każdy jednak może pochwalić się obfitym, pełnym wytryskiem. Jest to zależne między innymi od tego, jak często uprawiamy seks. Zdecydowanie więcej spermy będzie w naszym wytrysku gdy seks uprawiamy raz dziennie, niż wtedy, gdy uprawiamy go powiedzmy trzy razy dziennie. Nie każdy mężczyzna jednak jest obdarzony tym samym temperamentem. Poza tym seks nie jest czymś, co możemy lub potrafimy dokładnie zaplanować. Bywa i tak, że jednego dnia nie możemy w ogóle uprawiać seksu, podczas gdy następnego mamy go pod dostatkiem. Co wówczas zrobić? Przyjąć do siebie to, że nie możemy uprawiać seksu tak często, jak tego chcemy i w takiej ilości jak chcemy? Zdecydowanie nie. Na zwiększenie ilości nasienia w wytrysku istnieje wiele dobrych preparatów. Co więcej, większość z nich jest absolutnie neutralna dla zdrowia, lub wręcz pożyteczna.

Jeśli seks nie przynosi nam podczas orgazmu tak wielkiej przyjemności jak byśmy chcieli

Jeśli seks nie przynosi nam podczas orgazmu tak wielkiej przyjemności jak byśmy chcieli, powinniśmy jak najprędzej zaopatrzyć się w preparat zwiększający ilość nasienia w naszym wytrysku. Jest to dla nas całkowicie bezpieczne, a może dać nam naprawdę niesamowite korzyści i nie musimy obawiać się żadnych skutków ubocznych. Skutki uboczne mogą bowiem pojawiać się jeśli korzystamy z preparatów leczniczych z różnymi substancjami chemicznymi. Preparaty na zwiększenie ilość nasienia w większości są natomiast produkowane z całkowicie naturalnych składników, więc nie musimy obawiać się, że w ten sposób zaszkodzimy sobie i naszemu organizmowi. Preparaty tego typu nie szkodzą nam, nie wpływają na organizm w żaden inny sposób niż po prostu na zwiększenie ilości produkowanego przez nas nasienia. Profitów z tego jest natomiast bardzo wiele. Przede wszystkim większa ilość nasienia podczas orgazmu oznacza zdecydowanie mocniejszy wytrysk, a także dłuższy orgazm.

READ  Świadome powiększanie penisa.

Orgazm

Orgazm jest bowiem uzależniony niemal w pełni od czasu, w jakim penis wyrzuca z siebie nasienie. Jeśli nasienia jest więcej, logiczne staje się to, że orgazm trwa dłużej i jest zdecydowanie bardziej intensywny, gdyż wyrzucona musi być zdecydowanie większa ilość nasienia. Ilość ta, jeśli jest zwiększona, nie zwiększa jednak przyjemności doznawanej tylko przez nas, lecz także przyjemność odczuwaną przez naszą partnerkę. Jeśli spróbujemy tego typu preparatu możemy zapytać naszą partnerkę czy przeżyła lepszy orgazm i możemy być pewni, że jej odpowiedź będzie pozytywna.

 

T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*