Ilość spermy, więcej spermy, obfity wytrysk.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Ilość spermy jest bardzo ważna jeśli chcemy osiągać jak najlepsze orgazmy i jeżeli zależy nam, by także nasza partnerka mogła cieszyć się jak najlepszymi orgazmami. Zależność intensywności orgazmu od ilości spermy jest tak duża, że niemal żadne inne ćwiczenia itp. nie potrafią zwiększyć naszego orgazmu tak bardzo, jak zmienia go większa ilość spermy. Jeśli nie do końca dowierzamy temu twierdzeniu, wystarczy abyśmy sprawdzili jak silny jest nasz orgazm wtedy, gdy nie uprawialiśmy seksu przez dosyć długi czas. Niemal za każdym razem gdy uprawiamy seks dopiero po jakimś czasie „abstynencji” seksualnej, nasz orgazm jest zdecydowanie silniejszy niż wtedy gdy uprawiamy seks codziennie. W naszych jądrach magazynuje się i wytwarza wówczas większa ilość spermy. Ponadto, można to zauważyć zwracając uwagę na to ile czasu trwa nasz orgazm. Niemal zawsze trwa dokładnie tyle, ile trwa wyrzucanie spermy przez nasz organizm podczas wytrysku. Dlatego właśnie więcej spermy oznacza lepszy i dłuższy orgazm. Nasze ciało musi bowiem przez dłuższy czas magazynować spermę, która po jakimś czasie musi sobie znaleźć ujście. Dlatego przy orgazmie po jakimś czasie przerwy mamy zdecydowanie więcej przyjemności, orgazm trwa dłużej, a także wyrzucana jest zdecydowanie większa ilość spermy. Widać więc tutaj dużą zależność między ilością spermy a tym, jak długi, mocny i obfity wytrysk mamy po takiej przerwie. Nie każdy jednak lubi robić sobie długie przerwy między stosunkami. Seks jest w końcu dla nas czymś bardzo przyjemnym, co lubimy robić nawet codziennie czy czasem kilka razy w ciągu jednego dnia. Jeśli zdajemy sobie sprawę z tego, jak mocno zwiększa się przyjemność płynąca z orgazmu po przerwie, z pewnością chcielibyśmy móc zrobić coś, by zawsze mieć takie długie orgazmy, mocne wytryski i to bez konieczności odmawiania sobie tej przyjemności co jakiś czas. Istnieje na szczęście metoda zapewniająca nam taką możliwość.

READ  Nasienie zawarte w wytrysku

Jest nią używanie tabletek pobudzających produkowanie spermy, dzięki czemu nasz wytrysk jest za każdym razem tak silny i długi, jak wtedy, gdy uprawiamy seks po raz pierwszy po długiej przerwie. Mogłoby się wydawać, że to niemożliwe, jednak to najszczersza prawda. Tabletki te, które pozwalają nam na osiągnięcie tak mocnego i długiego wytrysku to suplementy diety, bogate w wiele naturalnych składników. Działają one w ten sposób, że dostarczają naszemu organizmowi wielu składników, dzięki którym może on produkować znacznie większą ilość spermy, tak by za każdym razem w naszym wytrysku było jak najwięcej nasienia. Dzięki temu nie musimy przerywać seksu na kilka dni by w zamian za to mieć jeden niesamowity orgazm.

Teraz za każdym razem możemy mieć niesamowicie intensywny, mocny orgazm, tak jak gdybyśmy przez tydzień nie uprawiali w ogóle seksu i nagle mogli znów do tego wrócić. Co więcej, owe suplementy diety są stworzone całkowicie z naturalnych składników, dzięki czemu możemy być spokojni co do ich zawartości. Nie znajdują się w nich żadne sztuczne składniki, to sama natura, która działa w naszej sprawie i pozwala nam się cieszyć jak największą przyjemnością za każdym razem.

T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*