Ilość spermy, więcej spermy, obfity wytrysk.
Ilość spermy, więcej spermy, obfity wytrysk.
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ilość spermy jest bardzo ważna jeśli chcemy osiągać jak najlepsze orgazmy i jeżeli zależy nam, by także nasza partnerka mogła cieszyć się jak najlepszymi orgazmami. Zależność intensywności orgazmu od ilości spermy jest tak duża, że niemal żadne inne ćwiczenia itp. nie potrafią zwiększyć naszego orgazmu tak bardzo, jak zmienia go większa ilość spermy. Jeśli nie do końca dowierzamy temu twierdzeniu, wystarczy abyśmy sprawdzili jak silny jest nasz orgazm wtedy, gdy nie uprawialiśmy seksu przez dosyć długi czas. Niemal za każdym razem gdy uprawiamy seks dopiero po jakimś czasie „abstynencji” seksualnej, nasz orgazm jest zdecydowanie silniejszy niż wtedy gdy uprawiamy seks

foto202862 6 Ilość spermy, więcej spermy, obfity wytrysk.

codziennie. W naszych jądrach magazynuje się i wytwarza wówczas większa ilość spermy. Ponadto, można to zauważyć zwracając uwagę na to ile czasu trwa nasz orgazm. Niemal zawsze trwa dokładnie tyle, ile trwa wyrzucanie spermy przez nasz organizm podczas wytrysku. Dlatego właśnie więcej spermy oznacza lepszy i dłuższy orgazm. Nasze ciało musi bowiem przez dłuższy czas magazynować spermę, która po jakimś czasie musi sobie znaleźć ujście. Dlatego przy orgazmie po jakimś czasie przerwy mamy zdecydowanie więcej przyjemności, orgazm trwa dłużej, a także wyrzucana jest zdecydowanie większa ilość spermy. Widać więc tutaj dużą zależność między ilością spermy a tym, jak długi, mocny i obfity wytrysk mamy po takiej przerwie. Nie każdy jednak lubi robić sobie długie przerwy między stosunkami. Seks jest w końcu dla nas czymś bardzo przyjemnym, co lubimy robić nawet codziennie czy czasem kilka razy w ciągu jednego dnia. Jeśli zdajemy sobie sprawę z tego, jak mocno zwiększa się przyjemność płynąca z orgazmu po przerwie, z pewnością chcielibyśmy móc zrobić coś, by zawsze mieć takie długie orgazmy, mocne wytryski i to bez konieczności odmawiania sobie tej przyjemności co jakiś czas. Istnieje na szczęście metoda zapewniająca nam taką możliwość.

>>>>  Nautubone - negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

Jest nią używanie tabletek pobudzających produkowanie spermy, dzięki czemu nasz wytrysk jest za każdym razem tak silny i długi, jak wtedy, gdy uprawiamy seks po raz pierwszy po długiej przerwie. Mogłoby się wydawać, że to niemożliwe, jednak to najszczersza prawda. Tabletki te, które pozwalają nam na osiągnięcie tak mocnego i długiego wytrysku to suplementy diety, bogate w wiele naturalnych składników. Działają one w ten sposób, że dostarczają naszemu organizmowi wielu składników, dzięki którym może on produkować znacznie większą ilość spermy, tak by za każdym razem w naszym wytrysku było jak najwięcej nasienia. Dzięki temu nie musimy przerywać seksu na kilka

foto202856 6 Ilość spermy, więcej spermy, obfity wytrysk.

dni by w zamian za to mieć jeden niesamowity orgazm.

Teraz za każdym razem możemy mieć niesamowicie intensywny, mocny orgazm, tak jak gdybyśmy przez tydzień nie uprawiali w ogóle seksu i nagle mogli znów do tego wrócić. Co więcej, owe suplementy diety są stworzone całkowicie z naturalnych składników, dzięki czemu możemy być spokojni co do ich zawartości. Nie znajdują się w nich żadne sztuczne składniki, to sama natura, która działa w naszej sprawie i pozwala nam się cieszyć jak największą przyjemnością za każdym razem.

Poprzedni artykułNasienie
Następny artykułIlość spermy – potencjalny problem mężczyzn
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.