Impotencja- zmora XXI wieku
Impotencja- zmora XXI wieku
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Impotencja- zmora XXI wieku

Bez względu na wiek, dla wielu mężczyzn problemy z erekcją to prawdziwa tragedia. Zwłaszcza jeśli mają wymagające partnerki, bo o ile single nie muszą uprawiać seksu, o tyle mężczyźni pozostający w związkach muszą to robić. Poza tym seks to małżeński obowiązek. Co zatem masz zrobić, by nie zostać przez swoją partnerkę zamieniony na lepszy model?

Objawami impotencji są brak erekcji lub kłopoty z jej utrzymaniem. Pocieszający jest fakt, że w ponad 90% przypadków impotencja jest spowodowana przez problemy natury psychologicznej, takie jak stres. Przemęczenie po pracy też robi swoje. Gdybyś nie tyrał przez 12 godzin codziennie, tylko zajmował się domem,

foto202898 3 Impotencja  zmora XXI wieku

to też by ci się chciało uprawiać seks, więc jeśli twoja kobieta mówi ci, że jesteś do niczego, nie słuchaj jej i przestań się winić, bo będzie jeszcze gorzej. Jeżeli problemem jest tylko przemęczenie, to można odczekać do momentu, aż nie będziesz przemęczony a wtedy zgracie się z partnerką. Niestety mężczyźni są bardzo wyczuleni na punkcie swojej męskości i jeżeli odniosą jedną porażkę, to wtedy bardzo się tym stresują a stres i strach przed następną porażką jeszcze bardziej zwiększają prawdopodobieństwo tej porażki i tak koło się nakręca. Kolejną przyczyną impotencji są procesy starzenia, które są raczej nieuniknione. Nie oznacza to, że każdego z nas czeka w podeszłym wieku impotencja, ale pewne jest, że ryzyko jej wystąpienia wzrasta wraz z wiekiem. Istnieją jeszcze przyczyny fizyczne i genetyczne, takie jak fizyczne uszkodzenie penisa od urodzenia lub nabyte uszkodzenia mechaniczne. Na szczęście takie przyczyny są niezwykle rzadkie, więc najprawdopodobniej jeśli jesteś impotentem, to przyczyna jest inna a zatem twoja impotencja jest do wyleczenia.

>>>>  Penilarge opinie -efekty, forum, krem gel, cena i skład

Leczenie Impotencji

Leczenie powinno odbywać się pod kontrolą lekarza urologa lub seksuologa. Możliwymi sposobami zaradzenia problemowi są m. in. pompki próżniowe, leki wstrzykiwane, umieszczane w penisie lub w cewce moczowej a także słynna Viagra.

A co jeśli jesteś w tej grupie mężczyzn, którzy mają impotencję wrodzoną, np. na skutek rozszczepu kręgosłupa? Niektórzy badacze twierdzą, że impotencja jest uleczalna, bez względu na jej przyczynę. Niestety nie ulega wątpliwości, że taki rodzaj impotencji jest niezwykle ciężki do wyleczenia i często mężczyźni, którzy na to cierpią są zmuszeni trwać w samotności do śmierci. Zanim jednak na zawsze pożegnasz się z posiadaniem rodziny, spróbuj wszystkich, nawet najmniej prawdopodobnych, dostępnych metod leczenia, chyba, że uznasz, że nie warto się starać o względy kobiet i lepiej być dożywotnio singlem, ale to musi być twoja decyzja.

Poprzedni artykułLeczenie zaburzeń seksuologicznych
Następny artykułCzy Kamagra przedłuża wytrysk u mężczyzn?
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.