Jak dbać o penisa?
Jak dbać o penisa?
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Witaminy, minerały i pozostałe składniki spożywcze grają kluczową rolę w dbaniu o zdrowie penisa i pomagają utrzymać go we wzorowej kondycji, zdolnego zachwycać partnerkę i dostarczać najlepszych doznań swojemu właścicielowi. Twoje ciało samo wytwarza część witamin które są potrzebne do utrzymania organizmu w swojej szczytowej formie. Jednak ta część jest bardzo malutka w porównaniu do faktycznego zapotrzebowania Twojego ciała.
Sytuacja wygląda tak samo nie ważne czy chodzi o wątrobę, nerki, układ trawienny i…. Twojego penisa. To prawda, że organy będą w jakimś stopniu działać nawet, gdybyś jadł same fastfoody. Jednak z dnia na dzień ich kondycja będzie coraz gorsza aż w

foto202846 5 Jak dbać o penisa?

końcu odmówią współpracy. Tak samo penis nadal będzie sprawował swoje podstawowe funkcje, nawet gdy będziesz go słabo odżywiał – ale coraz słabiej i tylko do pewnego czasu.

Więc cena którą można zapłacić za złe odżywianie bardzo duża. Z czasem receptory odpowiadające za przyjemność przytępiają się i mężczyzna nawet nie wie kiedy – seks nie dostarcza mu takiej przyjemności jak by mógł, nie zachowuje się tak jak by chciał jego właściciel oraz partnerka, orgazmy są dużo mniej satysfakcjonujące a erekcja trwa coraz krócej i czasem jest z nią kłopot mimo seksownej partnerki, przedwczesne wytryski zdążają się coraz częściej.

Oto 3 rozsądne kroki które mężczyzna może (i powinien) podjąć w trosce o swojego penisa (i w trosce o swoją satysfakcję seksualną):

Zmiana diety

Tkanki z których składa się penis wymagają odpowiedniego przepływu krwi aby prawidłowo wykonywać swoją pracę, jednak po pewnym czasie naczynia krwionośne mężczyzny mogą się zatykać, utwardzać i zmniejszać ilość krwi która jest w stanie przepływać. To skutkuje mniejszym przepływem tlenu i energii do komórek nerwowych i skóry penisa.

>>>>  Czy warto powiększyć penisa?

Wobec tego jednym z lepszych posunięć dietetycznych jest dostarczenie aminokwasów L-arganiny które są w stanie znacznie przyspieszyć przepływ krwi w penisie a dzięki czemu delikatne tkanki są wstanie działać prawidłowo. Możesz je znaleźć w orzechach ziemnych, soi i czekoladzie. Dodaj te produkty do swojej diety, a po pewnym czasie odczujesz znaczną poprawę.

Podobnie, kwasy tłuszczowe omega-3 są nie tylko kluczowe dla ogólnego zdrowia i funkcjonowania organizmu i krążenia – ale szczególnie istotne jest to, że są w stanie poprawić funkcjonowanie penisa. Możesz je znaleźć w rybach, zwłaszcza łososiu i okoniu które są przepełnione zdrowymi tłuszczami.

Kremy na skórę

Zadbaj o skórę penisa korzystając z kremów które będą utrzymywać naskórek i napletek w dobrej kondycji tak, aby był wrażliwy, jędrny i nie powodował obtarć. Dodatkowo zapobiegniesz wielu przykrym

foto202840 6 Jak dbać o penisa?

chorobom które mogły by Cię spotkać, gdybyś zaniedbał tej praktyki.

Suplementacja

Pewne zmiany dietetyczne są łatwiejsze a inne trudniejsze do wdrożenia. Jeszcze inne są zbyt kosztowne aby wpasować się w budżet przeciętnego mężczyzny. W takim wypadku warto zdecydować się na sprawdzony suplement który dostarczy organizmowi i penisowi odpowiednich witamin jakie poprawią i utrzymają jego kondycję, funkcjonowanie i ogólną witalność.

Preparaty witaminowe powinny zawierać:

1. Olej z ryb – zawiera wszystkie te witaminy, tłuszcze i minerały, które mógł byś sobie dostarczyć jedząc ryby
2. Witamina C – pozwala komórkom chronić się przed procesem starzenia i poprawia zdrowie tkanek
3. Witamina D – poprawia przepływ krwi
4. Witamina E – jest ważna aby utrzymać skórę penisa (i całego ciała) we wzorowej kondycji.

Poprzedni artykułNaturalne tabletki Potenga na potencję
Następny artykułNajlepsze diety
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.