Kamagra - popularny zamiennik Viagry
Kamagra - popularny zamiennik Viagry
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Kamagra – popularny zamiennik Viagry

Wśród leków generycznych Viagry na uwagę zasługuje produkt indyjskiego koncernu farmaceutycznego Ajanta Pharma – Kamagra.  Produkt ten zawiera identyczny składnik aktywny jak popularne, niebieskie tabletki na potencję. Substancją tą jest cytrynian sildenafilu, który został opatentowany przez firmę farmaceutyczną Pfizer w 1996 roku, a już w 1998 roku znalazł się na rynku pod nazwą Viagra. Tabletki zdobyły olbrzymie uznanie mężczyzn na całym świecie, ponieważ skutecznie eliminują objawy impotencji.

Jaka dawka Kamagry jest optymalna?

Kamagra jest wykorzystywana do leczenie dysfunkcji erekcji i nie powinna być nadużywana w innym przypadkach. Rekomenduje się stosowanie leku zawsze po wyraźnym

foto2028102 3 Kamagra   popularny zamiennik Viagry

zaleceniu lekarza. Specjalista dobiera właściwą dawkę, biorąc pod uwagę wiek, stan zdrowia pacjenta oraz stopień nasilenia objawów impotencji.  Początkowa dawka Kamagry powinna wynosić 25 mg, w razie potrzeby należy ją zwiększyć, jednak nie może ona przekraczać 100 mg na dobę. Tabletkę Kamagry należy przyjmować doustnie, popijając szklanką wody. Czynność tą należy wykonywać około pół godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym. Konieczne trzeba wspomnieć o tym, że nie wolno łączyć Kamagry z tłustymi potrawami, ponieważ obniża to wchłanianie jej składnika aktywnego – cytrynianu sildenafilu. Efektem tego może być skrócony czas działania Kamagry lub niższa skuteczność.

Jak działa Kamagra?

Kamagra to preparat farmaceutyczny, którego substancją czynną jest cytrynian sildenafilu. Związek ten jest wybiórczym inhibitorem dla enzymu fosfodiesterazy typu 5 (PDE-5), którego nadmierna aktywność powoduje rozkład związku wywołującego erekcję.  Sildenafil dodatkowo wzmacnia krążenie krwi, dzięki czemu do członka w trakcie pobudzenia seksualnego dociera większa objętość krwi, potęgując erekcję.

Jak długo działa Kamagra?

Tak naprawdę obserwowana długość działania Kamagry zależy od indywidualnego tempa metabolizmu, jednak średni czas aktywności leku to 5 godzin.

>>>>  Zytax - potencja na medal

Jak wygląda oryginalna Kamagra?

Tabletka Kamagry ma kształt czworokąta z lekko zaokrąglonymi rogami. Znajduje się na niej logo marki – Ajanta Pharma, z drugiej strony tabletki natomiast wytłoczono ilość składnika aktywnego, która się w niej znajduje. Kamagra ma lekko zielony kolor.  Należy unikać kupowania pojedynczych tabletek z nieznanych źródeł. Bezpiecznym rozwiązaniem są apteki internetowe.

Poprzedni artykułJak leczyć impotencję?
Następny artykułCzy Kamagra wywołuje skutki uboczne?
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.