Kamagra – popularny zamiennik Viagry

andro-penis.com.pl
andro-penis.com.pl
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kamagra – popularny zamiennik Viagry

Wśród leków generycznych Viagry na uwagę zasługuje produkt indyjskiego koncernu farmaceutycznego Ajanta Pharma – Kamagra.  Produkt ten zawiera identyczny składnik aktywny jak popularne, niebieskie tabletki na potencję. Substancją tą jest cytrynian sildenafilu, który został opatentowany przez firmę farmaceutyczną Pfizer w 1996 roku, a już w 1998 roku znalazł się na rynku pod nazwą Viagra. Tabletki zdobyły olbrzymie uznanie mężczyzn na całym świecie, ponieważ skutecznie eliminują objawy impotencji.

Sildenafil mechanizm Kamagra   popularny zamiennik Viagry

Jaka dawka Kamagry jest optymalna?

Kamagra jest wykorzystywana do leczenie dysfunkcji erekcji i nie powinna być nadużywana w innym przypadkach. Rekomenduje się stosowanie leku zawsze po wyraźnym zaleceniu lekarza. Specjalista dobiera właściwą dawkę, biorąc pod uwagę wiek, stan zdrowia pacjenta oraz stopień nasilenia objawów impotencji.  Początkowa dawka Kamagry powinna wynosić 25 mg, w razie potrzeby należy ją zwiększyć, jednak nie może ona przekraczać 100 mg na dobę. Tabletkę Kamagry należy przyjmować doustnie, popijając szklanką wody. Czynność tą należy wykonywać około pół godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym. Konieczne trzeba wspomnieć o tym, że nie wolno łączyć Kamagry z tłustymi potrawami, ponieważ obniża to wchłanianie jej składnika aktywnego – cytrynianu sildenafilu. Efektem tego może być skrócony czas działania Kamagry lub niższa skuteczność.

Jak działa Kamagra?

Kamagra to preparat farmaceutyczny, którego substancją czynną jest cytrynian sildenafilu. Związek ten jest wybiórczym inhibitorem dla enzymu fosfodiesterazy typu 5 (PDE-5), którego nadmierna aktywność powoduje rozkład związku wywołującego erekcję.  Sildenafil dodatkowo wzmacnia krążenie krwi, dzięki czemu do członka w trakcie pobudzenia seksualnego dociera większa objętość krwi, potęgując erekcję.

READ  Spadek libido u kobiet

wiotki sztywny penis Kamagra   popularny zamiennik Viagry

Jak długo działa Kamagra?

Tak naprawdę obserwowana długość działania Kamagry zależy od indywidualnego tempa metabolizmu, jednak średni czas aktywności leku to 5 godzin.

Jak wygląda oryginalna Kamagra?

Tabletka Kamagry ma kształt czworokąta z lekko zaokrąglonymi rogami. Znajduje się na niej logo marki – Ajanta Pharma, z drugiej strony tabletki natomiast wytłoczono ilość składnika aktywnego, która się w niej znajduje. Kamagra ma lekko zielony kolor.  Należy unikać kupowania pojedynczych tabletek z nieznanych źródeł. Bezpiecznym rozwiązaniem są apteki internetowe.

T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*