Kiedy można powiedzieć, że jesteś prawdziwym facetem
Kiedy można powiedzieć, że jesteś prawdziwym facetem
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Kiedy można powiedzieć, że jesteś prawdziwym facetem

 

Ciężko policzyć, ile razy zdanie „prawdziwych mężczyzn już nie ma”, przewija się w babskich rozmowach. Po czym poznać, że jesteś prawdziwym mężczyzną? Poniżej znajdziesz zachowania, które postrzegane są jako atuty prawdziwego samca alfa.

Niektóre z nich są naprawdę zaskakujące. Zgadzacie się z tym czy uważacie, że to zupełna nieprawda?

Prawdziwy facet nie boi się dzieci.

Duża liczba kobiet sądzi, że to  jak mężczyźni reagują na dzieci, jest wyznacznikiem tego, jak bardzo jest dojrzały, opiekuńczy i troskliwy i czy będzie odpowiedzialny aby w przyszłości założyć rodzinę. Natura wskazuje, że powinny szukać samca, który obejmie

foto202881 1 Kiedy można powiedzieć, że jesteś prawdziwym facetem

opieką ją i jej młode, dlatego jest to dla nich takie ważne. Uważaj na swoje zachowania, gdy ona zaprasza cię na spotkania z koleżankami, które mają dzieci. Wystrzegaj się tekstów w stylu „nie cierpię bachorów” i tym podobnych. Miej też na uwadze to, że jeśli ona cię sprawdza to nie znaczy, że już chce zakładać rodzinę. Zachowuj się naturalnie, a wyjdzie to najlepiej.

Kobiecy orgazm jest dla niego bardzo ważny.

Jak to się mówi „panie przodem”. Łóżko nie jest miejscem w którym spełnia się fantazje tylko jednej ze stron. Prawdziwy facet, zawsze ma na uwadze to, co czuje jego kobieta i czy zapewnia swojej partnerce maksymalną przyjemność.  Bardzo często kobieta wstydzi się powiedzieć o swoich fantazjach, zgadza się na to co dostaje i nie chce wymagać więcej, a jej partner nie myśli o tym czy mógłby cos zmienić aby było jej lepiej. Nie wstydź się zapytać, czy czegoś jej potrzeba albo czy możesz coś zrobić aby jej seks był niepowtarzalny. Więc jeżeli chcesz kupić Maxon Active apteka jest średnim pomysłem.

>>>>  Man Pride - żel na erekcję

Prawdziwy facet ufa.

Telefony, komputery, ipady, różne kanały komunikacji i ona, całymi dniami pisząca i śmiejąca się do telefonu. Znasz to uczucie? Jesteś zazdrosny? Bardzo często pojawia się uczucie niepokoju, czy humor umila jej przyjaciółka, czy nowy kolega z pracy. Tu pojawia się pytanie jak bardzo jej ufasz i czy czujesz że wasz związek jest silny. Pamiętaj, że zaufanie można stracić bardzo szybko i bardzo ciężko jest je odzyskać. Zaufaj swojej partnerce i jej uczuciu. Nie sprawdzaj wiadomości na Facebooku i telefonie. Nie szukaj problemu jeśli nie masz do tego podstaw. Zapytaj co słychać u niej i jej koleżanek, prawdopodobnie sama ci powie, a przy okazji okażesz swoje zainteresowanie.

Dba o swoje zdrowie seksualne.

Regularne badania i zdrowy tryb życia to podstawa. Jeśli coś będzie

foto202875 5 Kiedy można powiedzieć, że jesteś prawdziwym facetem

nie w porządku to partnerka natychmiast to zauważy. Jeśli mężczyzna odsuwa się od seksu, bo czuje że nie jest w stanie zaspokoić swojej partnerki to pierwszy krok do tego, aby w związku zaczęły się nieporozumienia. Rozmowa z druga połową i znalezienie odpowiedniego rozwiązania takiej sytuacji to najlepszy pomysł.  Być może nie potrzebne będzie długotrwałe leczenie a jedynie zastosowanie odpowiedniego suplementu.

 

 

Poprzedni artykułCo lubią kobiety w łóżku?
Następny artykułPodroż, delegacja? Idealny moment na seks przygodę !
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.