Kiedy można powiedzieć, że jesteś prawdziwym facetem

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Kiedy można powiedzieć, że jesteś prawdziwym facetem

 maxon active apteka 2 300x150 Kiedy można powiedzieć, że jesteś prawdziwym facetem

Ciężko policzyć, ile razy zdanie „prawdziwych mężczyzn już nie ma”, przewija się w babskich rozmowach. Po czym poznać, że jesteś prawdziwym mężczyzną? Poniżej znajdziesz zachowania, które postrzegane są jako atuty prawdziwego samca alfa.

Niektóre z nich są naprawdę zaskakujące. Zgadzacie się z tym czy uważacie, że to zupełna nieprawda?

Prawdziwy facet nie boi się dzieci.

Duża liczba kobiet sądzi, że to  jak mężczyźni reagują na dzieci, jest wyznacznikiem tego, jak bardzo jest dojrzały, opiekuńczy i troskliwy i czy będzie odpowiedzialny aby w przyszłości założyć rodzinę. Natura wskazuje, że powinny szukać samca, który obejmie opieką ją i jej młode, dlatego jest to dla nich takie ważne. Uważaj na swoje zachowania, gdy ona zaprasza cię na spotkania z koleżankami, które mają dzieci. Wystrzegaj się tekstów w stylu „nie cierpię bachorów” i tym podobnych. Miej też na uwadze to, że jeśli ona cię sprawdza to nie znaczy, że już chce zakładać rodzinę. Zachowuj się naturalnie, a wyjdzie to najlepiej.

Kobiecy orgazm jest dla niego bardzo ważny.

maxon active apteka Kiedy można powiedzieć, że jesteś prawdziwym facetemJak to się mówi „panie przodem”. Łóżko nie jest miejscem w którym spełnia się fantazje tylko jednej ze stron. Prawdziwy facet, zawsze ma na uwadze to, co czuje jego kobieta i czy zapewnia swojej partnerce maksymalną przyjemność.  Bardzo często kobieta wstydzi się powiedzieć o swoich fantazjach, zgadza się na to co dostaje i nie chce wymagać więcej, a jej partner nie myśli o tym czy mógłby cos zmienić aby było jej lepiej. Nie wstydź się zapytać, czy czegoś jej potrzeba albo czy możesz coś zrobić aby jej seks był niepowtarzalny. Więc jeżeli chcesz kupić Maxon Active apteka jest średnim pomysłem.

READ  Przerost prostaty

Prawdziwy facet ufa.

Telefony, komputery, ipady, różne kanały komunikacji i ona, całymi dniami pisząca i śmiejąca się do telefonu. Znasz to uczucie? Jesteś zazdrosny? Bardzo często pojawia się uczucie niepokoju, czy humor umila jej przyjaciółka, czy nowy kolega z pracy. Tu pojawia się pytanie jak bardzo jej ufasz i czy czujesz że wasz związek jest silny. Pamiętaj, że zaufanie można stracić bardzo szybko i bardzo ciężko jest je odzyskać. Zaufaj swojej partnerce i jej uczuciu. Nie sprawdzaj wiadomości na Facebooku i telefonie. Nie szukaj problemu jeśli nie masz do tego podstaw. Zapytaj co słychać u niej i jej koleżanek, prawdopodobnie sama ci powie, a przy okazji okażesz swoje zainteresowanie.

Dba o swoje zdrowie seksualne.

Regularne badania i zdrowy tryb życia to podstawa. Jeśli coś będzie nie w porządku to partnerka natychmiast to zauważy. Jeśli mężczyzna odsuwa się od seksu, bo czuje że nie jest w stanie zaspokoić swojej partnerki to pierwszy krok do tego, aby w związku zaczęły się nieporozumienia. Rozmowa z druga połową i znalezienie odpowiedniego rozwiązania takiej sytuacji to najlepszy pomysł.  Być może nie potrzebne będzie długotrwałe leczenie a jedynie zastosowanie odpowiedniego suplementu.

 

 

T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*