Liderin

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Problem nie tylko męski. Liderin® – nowy gracz na rynku.

Kłopoty z potencją dotykają mężczyzn w każdym wieku. Wszechobecny stereotyp partnera, który zawsze powinien stanąć na wysokości zadania, wcale nie wpływa pozytywnie na stan zdrowia seksualnego. Wymaga ono szczególnej delikatności i odpowiedniej pielęgnacji, którą ułatwić może LIDERIN®, nowy suplement diety, poprawiający komfort życia seksualnego bezpiecznie, szybko i w dyskretny sposób.

Gdy pojawiają się pierwsze kłopoty z potencją, zachowanie mężczyzn często bywa irracjonalne. Zaprzeczają istnieniu problemu, lekceważą go, unikają stosunków płciowych. Spada, czasem do zera, częstotliwość zbliżeń z partnerką. Pojawiają się pierwsze uniki: mężczyzna idzie spać później (lub wcześniej) niż partnerka, nagle przybywa mu pilnej pracy. Pogłębia się frustracja – jest w gorszym nastroju, podenerwowany. Partnerka, która najczęściej funkcjonuje jak bardzo czuły barometr – wyczuwa fałsz zachowania. Również po jej stronie narasta frustracja, rodzą się podejrzenia, niepotrzebne pytania: „Czy on mnie jeszcze kocha? Czy wciąż mu się podobam? A może on ma romans?”

Konsekwencją kłopotów na tle seksualnym u mężczyzn z zaburzeniami erekcji jest obniżona jakość życia, co ma negatywny wpływ na całokształt związku. Cierpienie psychiczne, spowodowane zaburzeniami erekcji, może być dotkliwsze niż problemy fizyczne związane z przewlekłą chorobą.

Pierwszą pomocą w takich przypadkach może być sięgnięcie po suplement diety, którego naturalne składniki polepszą jakość życia seksualnego, mogą wpłynąć na wydłużenie czasu trwania stosunku oraz zwiększenie siły erekcji: szybkie wsparcie, aby seks był udany. Jednym z takich preparatów jest, wchodzący właśnie na rynek, Liderin®, który zwiększa zdolność mężczyzny do uzyskania i utrzymania erekcji.
Tabletki Liderin® zawierają unikatowe, naturalne substancje: L-argininę i Pycnogenol®

(Pinus Pinaster, pozyskiwany z kory sosny nadmorskiej), stymulujące intensywność doznań podczas stosunku seksualnego oraz poprawiające jego jakość. Kompozycja tych aktywnych składników została opatentowana w Stanach Zjednoczonych (pod nr 6.565.851). 3 tabletki, zażyte przynajmniej godzinę przed stosunkiem, wydłużają jego czas i zwiększają siłę erekcji.
L-arginina przyczynia się do wywołania i poprawy erekcji, jest prekursorem tlenku azotu – cząsteczki, która odgrywa kluczową rolę w regulacji krążenia krwi poprzez jej wpływ na naczynia krwionośne.

READ  Intoksyczność - recenzje, kupno, zakup, cena

Pycnogenol®, poprzez zwiększenie przepuszczalności naczyń włosowatych, ma wpływ na poprawę mikrokrążenia.
Dostarczając przeciwutleniaczy, preparat wspomaga ochronę naczyń krwionośnych przed uszkodzeniami następującymi w wyniku ataku wolnych rodników, powstających na skutek stresu. Kombinacja obu składników zwiększa przepływ krwi w naczyniach, co w konsekwencji prowadzi m.in. do wzrostu potencji i erekcji penisa u mężczyzny. Wzmaga też reakcję na bodźce, dodając seksualnego wigoru i zwiększając przyjemność z odczuwanych doznań.

Liderin® podnosi sprawność seksualną, przywraca pewność siebie oraz pomaga odzyskać przyjemność i satysfakcję z udanych kontaktów intymnych. Przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy prowadzą intensywny tryb życia, są przepracowani, żyją pod presją czasu, co uniemożliwia im odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Potrzebują szybkiego wsparcia, aby odbyć udany stosunek płciowy.

Sposób użycia: 3 tabletki przynajmniej 1 godzinę przed stosunkiem płciowym, popić wodą.
Opakowanie: 6 tabletek 
Cena: ok. 59 zł
Producent: Walmark Sp z o.o.

T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*