Skip to content

M-Power– krem na powiększenie penisa

Marzena Wielgus

Written by

Marzena Wielgus
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

 

Potrzeba fizjologiczna jest nieodzownym elementem życia każdego człowieka. Potrzeby te pozwalają normalnie funkcjonować naszemu ciału. Gdy jedna z wielu potrzeb nie zostanie spełniona, nasze ciało nie pracuje tak jakbyśmy tego chcieli, co niesie za sobą niemiłe konsekwencje. Do potrzeb fizjologicznych zaliczamy wiele czynników, na przykład potrzeba snu, potrzeba jedzenia, potrzeba bezpieczeństwa, potrzeba bliskości. Gdy nie jest ona spełniona, osoba doznaje frustracji i niespełnienia. Organizm będzie robił wszystko aby ten odczuwalny brak zaspokoić. Popęd seksualny jest jedną z najsilniejszych potrzeb fizjologicznych. Człowiek w odróżnieniu do innych gatunków posiada zdolność do częstszego podejmowania stosunków płciowych, co nie służy

foto202894 3 M Power– krem na powiększenie penisa

jedynie prokreacji. Zwierzęta mają ruję raz lub kilka razy w roku. Poza tymi okresami samice nie są zdolne do rozrodu i kopulacji. Natomiast natura obdarowała nas – ludzi seksualnością znacznie większą.

Nasza seksualność

W naszym świecie seksualność wiąże się z przyjemnością. Wydzielanie odpowiednich neuroprzekaźników w mózgu podczas stosunku płciowego powoduje osiąganie stanu rozkoszy. Uzależniamy się od tych emocji i odczuć. Dlatego istotny jest nasz wygląd fizyczny i nasze umiejętności aby sprostać wymaganiom partnera / partnerki i osiągnąć obustronną przyjemność. Kobiecie imponują umiejętności partnera i poziom jego libido. Z medycznego punktu widzenia, kobiece libido nie jest mniejsze od męskiego, tylko mniej się o nim mówi. Kobiety wymagają od mężczyzn dużo, ale często się do tego nie przyznają. W gruncie rzeczy chcą być dopieszczone i mieć nieprzespane noce. Aby mężczyzna był pożądany przez kobietę musi wykazać się dużymi umiejętnościami i przyrodzeniem. Nasuwa się pytanie jak zadowolić kobietę jeśli popęd seksualny jest słaby a partner szybko dochodzi do orgazmu. Poza tym niestety nie wszystkich mężczyzn Matka Natura obdarzyła pokaźnym „interesem”. Tak więc sprawa nie jest taka prosta jakby się mogło wydawać bo składa się na nią kilka czynników. Niestety na większość z nich mężczyzna nie ma wpływu. Wiadomo jest jednak czego pragną kobiety i o czym coraz głośniej mówią…

>>>>  Potencja kobiet

Bardzo często sytuacje związane z seksem są powodem do rozstań i zmian partnerów. Wiąże się to z dużą presją ze strony mężczyzn, którzy nie chcą wypaść „słabo” w oczach kobiet i stać się powodem

 do plotek. Pozytywna sprawa jest taka, że coraz więcej dostępnych jest preparatów, które wspomagają siły witalne mężczyzn, a także powodują powiększenie penisa. Jeśli zależy Ci na udanym życiu seksualnym, chcesz być obiektem pożądania przez kobiety, które nie będą chciały wypuścić Cię

foto202888 3 M Power– krem na powiększenie penisa

z sypialni, koniecznie musisz spróbować Maxi Size. Preparat ten zaskoczy Cię skutecznością i efektami. Bez żadnych skutków ubocznych staniesz się 100% mężczyzną! Produkt ten jest bezpieczny dla zdrowia i posiada liczne certyfikaty.

 

M-Power– działanie

M-Power to innowacyjny krem, który robi furorę wśród mężczyzn, którzy pragną być bardziej męscy i w 100% zadowalać kobiety. Krem ten zawdzięcza swoje działanie specjalnym enzymom, które korzystnie wpływają na tkanki penisa. Tkanki te wraz z komorami ciała jamistego członka nieszkodliwie rozciągają się, co powoduje realne zwiększenie długości i obwodu penisa. Ten rewelacyjny produkt nie tylko powiększy i wydłuży Ci penisa ale spowoduje, że staniesz się bardziej wytrzymały na zmęczenie podczas stosunku. Bez względu na wiek staniesz się kochankiem, który nie będzie chciał wychodzić z sypialni, podobnie jak Twoja partnerka. Dzięki M-Power osiągniesz znaczące zmiany w wielkości penisa. Producent gwarantuje wzrost penisa o 5 cm w ciągu miesiąca. Wynik osiągnięty w kuracji po aplikacji, będzie towarzyszył Ci już zawsze. Zmiany te wpłyną bezpośrednio na Twoje życie seksualne oraz podejście kobiet do Twojej osoby. Nie dosyć, że Twoja kobieta będzie czuła się dopieszczona na każdym centymetrze swoje ciała, to również Ty osiągniesz tak dużą satysfakcję z seksu o jakiej nigdy nie marzyłeś. M-Power powoduje mocne i długotrwałe orgazmy zarówno Tobie jak i Twojej partnerce. Eksperci i liczni mężczyźni, którzy stosowali M-Power wyrażają się o nim z wielkim zadowoleniem i darzą ten produkt dużym zaufaniem.

>>>>  Hammer of thor opinie-Cena.Czy warto kupić ten produkt?

M-Power– stosowanie

foto202890 5 M Power– krem na powiększenie penisa

style=”font-style: inherit; font-weight: inherit;”>Zastosowanie M-Power jest bardzo proste i nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych zabiegów. Wystarczy nałożyć krem na penisa w stanie erekcji, stosując ruchy masujące. Aby wzmocnić efekt, zaleca się stosowanie kremu na pół godziny przed stosunkiem seksualnym. Masaż przy użyciu M-Power zagwarantuje uzyskanie dodatkowych 5 cm w długości penisa. Umożliwi to dodatkową stymulację wzrostu prącia, nie tylko w długości, ale też w jego obwodzie. Udowodnione działanie kremu zauważysz już po kilku dniach stosowania Maxi Size. Doznasz wówczas mocnych erekcji i doświadczysz intensywnych orgazmów.

 

M-Power-a Testosteron

Poza tym świetnie stworzona formuła zwiększa produkcję męskiego hormonu – testosteronu we krwi, który jest odpowiedzialny za męskie cechy organizmu czyli rozwój narządów płciowych i układu rozrodczego (jąder, penisa, moszny, prostaty, pęcherzyków nasiennych). Hormon ten sprzyja również kształtowaniu się drugorzędnych cech męskich, w skład których wchodzi: powiększenie i rozwój członka i jąder, produkcja plemników, utrzymanie prawidłowego popędu seksualnego, pojawienie się owłosienia łonowego oraz owłosienia twarzy w okresie dojrzewania, natomiast w dorosłym życiu testosteron przyczynia się do łysienia, rozwój masy mięśniowej, rozwój i wzmocnienie kości, rozłożenie tłuszczu w partiach ciała, pogrubienie strun głosowych, czyli obniżenie barwy głosu. Testosteron wytwarzany jest głównie w jądrach. Dzięki testosteronowi mężczyźni odczuwają popęd seksualny, mają wzwody i poziom płodności utrzymuje się na wysokim poziomie. Poziom testosteronu jest niezwykle ważny, gdyż od niego zależy skłonność do kłótni i agresji czy brak ochoty na seks. Zbyt niski lub zbyt wysoki jego poziom może wprowadzić mężczyzn w nostalgię, smutek, niechęć do życia. Zazwyczaj mężczyźni, którzy mają wysoki poziom testosteronu są wiecznymi „łowcami” kobiet, podejmują ryzykowne wyzwania życiowe, uprawiają ekstremalne sporty, osiągają liczne sukcesy zawodowe.

M-Power– efekty stosowania  

Pierwsze rezultaty stosowania M-Power będą widoczne już po 2 tygodniach. Wówczas erekcja stanie się dłuższa, a czułość prącia zwiększy się dwukrotnie. Ponadto długość i obwód członka zwiększy się o 1,5 cm. Po 3 tygodniach stosowania Maxi Size, wykazano znaczne powiększenie się członka, którego kształt anatomiczny będzie poprawny. W tym okresie nawet o 70% wydłuży się czas trwania stosunku płciowego. Już po 4 tygodniach używania kremu, penis wydłuży się o 4 – 5 cm. Po tym okresie orgazm będzie dużo bardziej odczuwalny, a jego czas trwania znacznie się wydłuży.

>>>>  Tonus Fortis - suplement dla mężczyzn

M-Power– opinie klientów

Grzegorz (37) Niestety nie należę do facetów, którzy mogą pochwalić się dużym przyrodzeniem. Domyślam się, że z tego powodu nie mam stałej partnerki. W miarę rozwoju znajomości, gdy dochodziło do stosunków płciowych, kobiety miały dziwne wymówki i mnie zwodziły. Odkąd stosuje M-Power sytuacja znacznie zmieniała się na moją korzyść. Mój penis jest dużo większy i nie mam problemu ze znalezieniem kobiety na dłużej. Nie będę skromny, jak napiszę, że całą tą sytuację chcę wykorzystać. Moje ego urosło i nadrabiam niezbyt częste wcześniej kontakty seksualne. Polecam zakompleksionym facetom!

Karol (29) Na M-Powernatknąłem się przypadkowo, gdy przeszukiwałem internet aby znaleźć produkt, który choć trochę wydłuży mi penisa. Już po 3 tygodniach stosowania zauważyłem zmiany na lepsze. Oczywiście zmierzyłem członka i faktycznie wydłużył się o 3 cm. Moja partnerka stwierdziła też, że jest on grubszy. Poza tym siła orgazmów znacznie się zwiększyła. Najważniejsze dla mnie, że moja dziewczyna jest bardzo zadowolona.

M-Power– zamówienie

Złożenie zamówienia jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz online, w którym należy podać nazwisko i numer telefonu. Następnie poczekać na kontakt telefoniczny operatora, który przyjmie zamówienie. Opłatę za produkt należy uiścić przy odbiorze, co jest znacznym ułatwieniem dla klienta. Dodatkowym atutem jest koszt wysyłki, który został wliczony w cenę.

Gdy zdecydujesz się na zakup M-Power już teraz, otrzymasz 50% zniżkę. Nie przegap okazji i zapłać za krem M-Power tylko 159 zł, zamiast 318 zł.

Zbuduj swoją męskość zaczynając od zadowolenie swojej partnerki w łóżku!

 

Previous article

Eroxel opinie-Cena.Sprawdzamy jak działa ten preparat?

Next article

Przerost prostaty

Read the discussion