Skip to content

Męski niezbędnik wakacyjny

Marzena Wielgus

Written by

Marzena Wielgus
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Męski niezbędnik wakacyjny

Podobno prawdziwy mężczyzna potrafi spakować się na wyjazd w mniej niż 10 minut.Owszem, jest to możliwe, ale trzeba się liczyć z tym, że połowa niezbędnych rzeczy nie zostanie zabrana i na miejscu okaże się jak wielkim błędem było wrzucanie do plecaka wszystkiego po kolei.

Wiadomo, że przegięciem będzie przygotowanie się do wyjazdu przez 3 dni, ale wcześniejsze zaplanowanie, co będzie niezbędne może znacznie ułatwić cały proces i absolutnie nie jest niemęskie. Najlepszym wyjściem jest zrobienie listy rzeczy, które sprawią, że urlop będzie jeszcze bardziej udany.

Co powinno znaleźć się w walizce każdego mężczyzny:

 • Szczoteczka do zębów

  foto202876 2 Męski niezbędnik wakacyjny

  i pasta- chyba najbardziej podstawowy zestaw, a jednocześnie najczęściej zapominany. Warto od niego zacząć!

 • Olejek do opalania. Najczęściej kupują go kobiety. Gdy jednak wybierasz się, na męski wypad, musisz wziąć pod uwagę, że żaden z was o tym nie pomyśli. W sklepie nie wybieraj pierwszego, lepszego produktu. Dobierz filtr do miejsca w którym będziesz spędzał urlop i swojej karnacji. Lepiej pomyśleć o profilaktyce niż później cierpieć z poparzoną skórą.

 • Ulubione t-shirty i bermudy. Idealne na plaże i na imprezę. Pamiętaj aby były z materiału, który się nie gniecie i pozwala twojej skórze oddychać. To bardzo ważne, abyś mógł wyjść na wieczorny wypad i nie wyglądał jakbyś przebiegł maraton, jeszcze zanim dotrzesz do restauracji lub klubu. Wybierz te w których czujesz się najbardziej komfortowo.
 • Okulary przeciwsłoneczne- sprawdź czy posiadasz te z dobrym filtrem. Czasami warto wydać więcej, ale zaopatrzyć się w takie, które dobrze chronią nasze oczy. Szczególnie jeśli zamierzasz spędzić dużo czasu na słońcu. Pamiętaj także aby zabrać je w etui, dzięki temu zabezpieczysz je przed połamaniem lub zarysowaniem.
 • Książka lub ulubiona muzyka, pamiętaj o czymś co umili ci czas.

 • Ładowarki- świadomość braku możliwości skorzystania z telefonu to dla wielu koszmar. Niektórzy uważają, że wakacje to czas kiedy powinno się odpocząć od elektroniki. Jednak warto zawsze mieć przy sobie naładowany telefon bo nigdy nie wiadomo kiedy zdarzy się nam sytuacja awaryjna.
 • Scyzoryk- może przydać się w różnych sytuacjach. Na pewno zostaniesz bohaterem, gdy tylko ty z całej paczki będziesz miał czym otworzyć piwo.
>>>>  Erekton Fast opinie vs Erekton Max, cena, skład, reklama, Olimp

Teraz dwie najważniejsze rzeczy, bez których wyjazd prawdziwego mężczyzny nie będzie udany

 • Prezerwatywy- to ważne aby wakacyjna miłość trwała tylko przez wakacje i pozostawiła po sobie tylko dobre wspomnienia
 • Tabletki na potencję – pomimo urlopu, alkohol i brak snu może sprawić, że nie staniesz na wysokości

  foto202870 3 Męski niezbędnik wakacyjny

  zadania. Pamiętaj, że urlop nie trwa wiecznie, nie wierz w to, że „może jutro się uda”. Nie ma czasu do stracenia!

Previous article

Xtrasize – opinie (lekarzy + forum)

Next article

Reprostal opinie, cena, apteka,