Metody zwiększające ilość spermy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

To, jak często uprawiamy seks wpływa w pewnym stopniu na to, jak wielką przyjemność przynosi nam orgazm. Jeśli robimy to kilka razy dziennie czy przynajmniej codziennie, z pewnością zauważyliśmy, że orgazm nie jest wtedy tak silny, jak silny potrafi być wtedy, gdy powiedzmy przez trzy dni z jakiegoś powodu musieliśmy się powstrzymać od seksu, a potem nagle czeka nas upojna noc. Związane jest to w dużej mierze z tym, jak wiele nasienia nasz penis wyrzuca z siebie podczas wytrysku. Jeśli seks uprawiamy naprawdę często, nasze orgazmy nie są aż tak intensywne jak wtedy, gdy robimy to rzadziej. Niestety, kobieta także znacznie mniej przyjemności jeśli szczytując wyrzucamy z siebie jedynie parę kropel nasienia. Orgazm kobiety jeśli mówimy o tradycyjnym, klasycznym seksie, jest w dużym stopniu zależny niestety od tego, jak wiele nasienia „wpłynęło” w nią podczas wytrysku. Dlatego jak łatwo wydedukować, najlepszym dla nas wyjściem byłoby oczywiście zwiększenie w jakiś sposób ilości spermy jaka znajduje się w naszym wytrysku, bądź powstrzymywanie się od seksu przez jakiś czas, tak by uprawiać go rzadziej i dzięki temu mieć mocniejsze wytryski z większą ilością nasienia. Czasem jednak bywa i tak, że mimo powstrzymania się od seksu przez jakiś czas nasz orgazm nie jest tak silny, gdyż nie jest wyrzucana tak duża ilość nasienia, jak byśmy tego chcieli.

Poza tym, powstrzymywanie się od seksu czasem jest niemożliwe, gdyż nie do końca mamy tutaj na wszystko wpływ. Wiele rzeczy jest niezależnych od nas. Poczynając od ochoty na seks, aż po dzień, w którym to nasza partnerka przygotowuje dla nas specjalnie romantyczny wieczór, który przeradza się w coś większego. Nie sposób wówczas powstrzymać się od tego, więc nie możemy w pełni kontrolować tego, jak często i w jakie dni uprawiamy seks. Najlepiej więc mimo wszystko byłoby zrobić coś, by nasz wytrysk za każdym razem był tak obfity, pełny i by sprawiał jak najwięcej przyjemności. Co jednak zrobić, by osiągnąć obfity wytrysk? Skoro ilość spermy wpływa tak mocno na odczuwanie orgazmu przez obie strony, dobrze byłoby znać sposób na więcej spermy w naszym każdym wytrysku. Nie ma na to niestety sposobu tak łatwego jak konkretna dieta, zniwelowanie przemęczenia i inne temu podobne zabiegi.

READ  Jak sobie radzić z przedwczesnym wytryskiem?

Istnieją jednak preparaty zwiększające ilość nasienia w naszych wytryskach, dzięki którym możemy za każdym razem cieszyć się pełnym i długim wytryskiem, dzięki któremu zaspokojona będzie zarówno nasza partnerka, jak i my sami. Preparaty te to najczęściej suplementy diety, więc nie musimy obawiać się, że z powodu leków zniszczymy swoją wątrobę, bądź że źle wpłynie to na nasz organizm. Preparaty te są bowiem wyprodukowane w stu procentach z naturalnych składników i nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Wszelkie obawy możemy więc od siebie całkowicie odsunąć. Preparaty te nie zaszkodzą nam w żaden sposób, gdyż nie wpływają na nasz organizm w żaden inny, niepożądany przez nas sposób. Korzyści z niego płynące są natomiast niesamowite.

T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*