Skip to content

Na powiększanie penisa

Marzena Wielgus

Written by

Marzena Wielgus
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Na powiększanie penisa
XTRASIZE

Cena: od 159 zł

NATURAL XL

Cena: od 139 zł

PENIS XL

Cena: od 179 zł

JES_EXTENDER

Cena: od 579 zł

Od wieków budzi kontrowersje, zastanawia, karze szukać odpowiedzi na nurtujące pytanie typu – czy rozmiar, który jest moim udziałem można by było uznać za optymalny. Za duży? Nie, najczęściej jednak za mały. Oceniany subiektywnie i trochę na ślepo. Od którego miejsca należałoby rozpocząć mierzenie i który wynik jest ważniejszy – w zwodzie, czy w spoczynku? Na co w ogóle wpływa wynik? Czy istnieją metody na powiększenie penisa?

Pytania tego typu krążą po głowie najczęściej młodych mężczyzn, dopiero rozpoczynających, czy przymierzających się do rozpoczęcia aktywności

foto202818 8 Na powiększanie penisa

płciowej. W okresie dojrzewania zastanawiają się, czy rozwój tej części ich ciała jest odpowiedni, czy wszystko przebiega zgodnie z planem. Martwią się nie tylko długością, ale również grubością i zakrzywieniem. Kto w końcu rozwieje wszystkie wątpliwości i poda wartości, które oznaczają normę?

Skąd tyle niejasności?

Każda płeć ma ten element swojego ciała, którego kształt i wielkość stanowi najczęstszy powód kompleksów. W przypadku pań najwięcej stresów przynosi kwestia biustu. Kobiety narzekają na jego wielkość, ale również jędrność i kształt. Piersi są zazwyczaj za małe lub za duże, rzadko kiedy można uznać je za optymalne.

Mężczyźni z kolei skupiają się na innym swoim atrybucie – na penisie. To dość ciekawe, bo kobiety niezmiernie rzadko przeżywają dylematy typu – czy moja pochwa jest wystarczających rozmiarów. W przypadku mężczyzn ich intymny rozmiar stał się tematem żartów oraz ludowych przesądów – powiększanie penisa. Niemal przez wszystkich znana jest zależność między wysokością a rozmiarem pokazywana za pomocą dwóch palców – kciuka i palca wskazującego. Często spotykamy się z przysłowiami typu – „mały, ale wariat”. W filmach komediowych aż roi się od scen pośrednio lub bezpośrednio odwołujących się do tego tematu. Bronią największego kalibru, jaką może wyciągnąć kobieta jest publiczne skomentowanie nieodpowiedniego rozmiaru przyrodzenia.

>>>>  Jak rozmawiać z dzieckiem?

Wszystkie te dowody jasno pokazują, że długość penisa to bardzo ważny temat, który istnieje gdzieś w naszej kulturze. Jednak istniejące w niej obok niego stereotypy rzadko mają wiele wspólnego z rzeczywistością.

Previous article

Leki na potencje z apteki

Next article

Po czym poznać zdradę?

Read the discussion

Comments are closed.