Najpopularniejsze metody powiększania penisa
Najpopularniejsze metody powiększania penisa
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Najpopularniejsze metody powiększania penisa

Jednak nadal wielu mężczyzn uważa, że gabaryty ich męskości nie są wystarczająco dobre, aby zaspokoić seksualnie swoje partnerki. Ten brak pewności może doprowadzić do faktycznego pogorszenia swoich wyników w łóżku w związku z przekonaniem o własnej nieudolności. Co więcej, u niektórych osób może prowadzić do depresji powodując jeszcze większe problemy w związkach i relacjach seksualnych.

Aby temu zapobiec dokonajmy ogólnego przeglądu sposobów i metod w jakie mężczyźni radzą sobie z tego typu problemami:

Ćwiczenia

Zacznijmy od ćwiczeń, które mogą zwiększyć rozmiar penisa, ponieważ jest to jeden z najbezpieczniejszych i najłatwiejszych sposobów który jest dostępny mężczyźnie. Do tego metoda ta nie

foto20283 2 Najpopularniejsze metody powiększania penisa

wymaga niczego poza własnymi rękoma. Ćwiczenia mogą być skuteczne tylko jeśli wykonujesz je prawidłowo, a więc najważniejszą częścią jest dobre przygotowanie: wyposażenie się w rzetelne informacje na temat ćwiczeń, ich doboru oraz dokładnego wykonania.

Efekty prawidłowego wykonywania odpowiedniego programu ćwiczeń to między innymi dłużej trwające i twardsze erekcje, większe wytryski, silniejszy mięsień PC poprawiający kontrolę wytrysku i oczywiście wzrost długości i obwodu penisa. Pierwsze zauważalne efekty pojawią się najszybciej jeśli mężczyzna uzupełnieni program ćwiczeń naturalnymi pigułkami na powiększanie penisa lub środkami ułatwiającymi wyzwalanie testosteronu.

Pompy próżniowe

Są osoby które próbują używać pompy do rozszerzenia penisa co przynosi natychmiastowy, aczkolwiek tymczasowy efekt. Ten sposób polega na stworzeniu, za pomocą specjalnej pompki, próżni wokół obszaru penisa dzięki czemu więcej krwi “pompuje” się do tkanek penisa. Ponieważ krew działa jest w ten sposób, penis będzie pęczniał z krwi i natychmiast się powiększy. Jednak po krótkim czasie i po przywróceniu krążenia krwi do normy, penis powróci do swojego pierwotnego rozmiaru.

>>>>  Zytax - Czy to działa?

Odważniki

Są ludzie którzy próbują zawiesić na penisie specjalne odważniki aby rozciągnąć go w ten sposób tak jak to tylko możliwe bez uszkodzenia dla prącia. To też tradycyjna metoda stosowana w niektórych społeczeństwach, ale jest bardzo odradzana przez lekarzy z uwagi na wielkie ryzyko które ze sobą niesie. Chociaż można w ten sposób uzyskać pewien przyrost penisa, to po pewnym czasie taka metoda może spowodować uszkodzenia tkanki prącia, a tym samym niechciane i szkodliwe choroby albo całkowite uszkodzenie prącia które może odebrać zdolność do stosunku na resztę życia.

Kremy

Zdecydowanie ignoruj ogłoszenia dotyczące kremów. Według naukowych testów żadne przebadane kremy nie mogą powiększyć Twojej męskość. W tej chwili nie ma żadnych dowodów aby takie kremy miały być skuteczne, choć niektóre kremy mogą poprawić przepływ krwi, nie powiększysz za ich pomocą penisa i możesz co najwyżej liczyć na twardszą erekcję.

Operacja

Raczej nie

foto2028106 4 Najpopularniejsze metody powiększania penisa

decyduj się na operacje, chyba że naprawdę jej potrzebujesz. Operacje tego rodzaju mają wiele skutków ubocznych i przynoszą więcej problemów niż pożytku. Jeśli zamierzasz wybrać tę drogę, musisz bardzo dobrze zapoznać się listą efektów niepożądanych i wybrać ją jako ostatnią deskę ratunku, dopiero po wypróbowaniu wszystkiego innego.

Operacja nigdy nie powinna być pierwszym wyborem, ponieważ istnieją bezpieczniejsze sposoby na osiągnięcie takiego efektu. Operacje mogą być przyczyną wielu bardzo przykrych powikłań, takich jak zakażenia, blizny, deformacje i co najgorsze: uszkodzenie funkcjonalności członka.

Pigułki na powiększanie penisa

To najbezpieczniejsze rozwiązanie i stanowi świetne uzupełnienie każdej z metod. Solidny skład pigułek zawiera grupy mikroelementów i ziół które z czasem wpływają na zwiększenie przepływu krwi do prącia tkanki. Zwłaszcza w połączeniu z dobrym programem ćwiczeń można w ten sposób uzyskać bardzo zadowalające efekty. Przy wyborze pigułek należy koniecznie unikać tych, które nie mają oryginalnego składu. Lekarze którzy polecają pigułki na powiększanie penisa zachęcają do szukania ich na stronach medycznych a nie komercyjnych, gdyż te drugie – często zawierają podrobiony skład.

>>>>  Mistrzowie języków obcych podczas miesiąca!

Wybierz swoją metodę i… powodzenia!

Poprzedni artykułSposoby na powiększenie penisa
Następny artykułRozmiar penisa
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.