Skip to content

Nautubone – negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

Marzena Wielgus

Written by

Marzena Wielgus
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Według danych, choroby układu mięśniowo-szkieletowego cierpi 70% populacji. To dlatego, że kości, chrząstki i stawy są stale poddawane obciążeniom. Choroby układu mięśniowo-szkieletowego pogorszyć jakość życia, co prowadzi do ograniczonej sprawności ruchowej i wymagają długotrwałego leczenia. Wśród skutecznych dodatków, które są zdolne do zorganizowania pracy układu mięśniowo odnosi Nautubone.

Skład Nautubone

dodatek należy do kategorii dodatków dietetycznych i ma złożony skład. Forma dawkowania – kapsułki, składają się z elementów czynnych i pomocniczych

.

główny składnik aktywny jest siarczan glukozaminy z kategorii chondroprotection, który ma zdolność do wzmocnienia i przebudowę tkanki chrzęstnej.

3 23 Nautubone  negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

Oprócz siarczanu glukozaminy, kompozycja zawiera:

 1. Suchy

  ekstrakt z kory wierzby srebra. Wyciąg bogate w witaminy i taniny, flawonoidy, ma zatem silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

 2. kwas askorbinowy. Stymuluje proces kolagenu i enzymy zaangażowane w tworzenie chrząstki i ścięgien.
 3. tlenek magnezu. Należy do kategorii środków pobudzających, polepsza procesy enzymatyczne w tkance kostnej.
 4. skrzyp ekstrakt w postaci suchej. zapalenie ulgi promuje wydzielanie toksyn i cholesterolu, poprawia odporność na ogólną i lokalnego.
 5. mleczan wapnia. Zwiększa wytrzymałość kości, pomaga wydalać sole metali ciężkich. Dodatkowo mleczanu wapnia ma działanie przeciwhistaminowe.

Pośród dodatkowych składników biologicznie aktywnych dodatków obejmują dwutlenek krzemu, laktozę i stearynian wapnia.

Balsam Nautubone zawiera również wiele przydatnych ekstraktów roślinnych i ekstraktów. Ten sam składnik aktywny – siarczan glukozaminy. Ale dodatkowo, kompozycja zawiera:

 1. Chaga.
 2. Skrzyp.
 3. mieszaninę głogu owoców dzikiej róży, popiół góra i czarne porzeczki.
 4. Kłącze Siedmiopalecznik błotny.
 5. suszone korzenie Hedysarum i lukrecji.

Biologicznie czynny dodatek w postaci żelu składa bezpiecznych substancji, które nie powodują alergii

 1. mrówkowy alkoholu. Redukuje stany zapalne, poprawia przemianę materii w dotkniętych wspólnego worka.
 2. siarczan glukozaminy.
 3. Collagen. Zapewnia wytrzymałość i elastyczność tkanki łącznej.
 4. olejek eukaliptusowy. ból i obrzęk ulgi, posiada aktywność gojenia ran.
 5. mentol. Ma silne działanie przeciwbólowe.
 6. olejek goździkowy. Rozluźnia mięśnie po intensywnych ćwiczeń zmniejsza ból.

Wskazania do stosowania Nautubone

Nautubone z powodzeniem stosowane są w złożonej terapii patologii układu mięśniowo

– zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, osteochondroza, łopatkowo barkowego, kręgosłupa. Dodatek jest dobrze znane w leczeniu zesztywnienia. – nieprawidłowego unieruchomienia stawów

W praktyce medycznej narzędzie pacjentom złożonych złamań kości, aby przyspieszyć fuzyjne i zapobieganie rozwojowi procesów zwyrodnieniowych. Uzasadnione stosowanie suplementu profilaktycznie, zwłaszcza w zwiększonym obciążeniem kręgosłupa, w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na układ mięśniowo-szkieletowy.

Obwód aplikacji Nautubone

Sposób podawania i dawkowanie zależy od sposobu wytwarzania tego dodatku i diagnostyki. Nautubone wytwarza się w postaci kapsułek lub balsamu (doustnie) oraz w formie żelu (do stosowania na zewnątrz).

Żel stosuje się tylko miejscowo, stosując do obszarów problemowych, delikatnie masując. Biorąc kapsułek jest przeprowadzana w trakcie posiłku, dzienna dawka nie powinna być większa niż 3 kapsułki. Balsam

a href Nautubone  negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna stronaNautubone/2.jpg” alt=”” class = “aligncenter” width=”420″ height=”240″ />

wewnątrz stosuje się nie więcej niż 10 ml na dzień.

Przeciwwskazania Nautubone

Nautubone dobrze tolerowane przez pacjentów, ale szereg przeciwwskazań do jest. Dodatek do podawania doustnego wolno stosować w przypadku alergii na każdym ze składników kompozycji. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.

Preparat w postaci żelu, która nie może być stosowane, gdy tendencja do wysypki alergicznych i obecność na oparzenia skóry, uszkodzenia. Dlatego, przed rozpoczęciem leczenia należy przeprowadzić test czułości. Niewielka ilość żelu nakłada się na skórę w zakolu łokcia, i 2-3 godzin, aby ocenić wyniki. Jeśli skóra jest zaczerwieniona, nie było swędzenie, a następnie zastosować remedium niemożliwe.

Nautubone można przypisać do kategorii suplementów diety średniej kategorii cenowej.

najwyższy zestaw Cena na produkt w formie balsamu z … do 250 ml. Tańsze kapsułki i one kosztować od … do 30 tysięcy.

Recenzje Nautubone

Większość opinii na temat produktu są pozytywne. Konsumenci mówią bezpieczny i naturalny skład, dobre wyniki terapeutyczne w leczeniu zapalenia stawów i choroby zwyrodnieniowej stawów. Wśród

braków przeznaczyć co Suplement trudno znaleźć w aptekach w wolnym rynku.

Anna, 38 lat, Saratowie: „Took kapsułki Nautubone z chorobą zwyrodnieniową stawów Ból zniknął natychmiast, ale po około 2 tygodni, ale po miesiącu zapomniałem o tej chorobie przez długi czas.”. .

Sergei, 60 lat, Magnitogorsk „, kapsułek, były pobierane zgodnie z zaleceniem lekarza, po skomplikowanym złamania kości piszczelowej wyniku kość wyleczone normalnie, bez odkształcenia i w mniej niż. miesiąc i pół”.

Marina, 56 lat, Nowosybirsk. „cierpiących na artretyzm 10 lat trwałej poprawy zdrowia przyszedł po rozpoczęciu regularnego rozmazywane kolana żelem Nautubone. ból i sztywność w stawach szybko znikają, może poruszać się swobodnie”.

Basil, 48 lat, Wołgograd: “. Suplement wziąć ciągu 30 dni, z przerwami Pomaga to zesztywnienie, który wpływa na ostatnich 5 lat”

źródło

Nautubone złożony potrójne działanie odzyskiwania stawów

>>>>  El Macho - odkryj w sobie prawdziwego macho

Podobne:

Drogie

Rozbiórki jest fakt, że prędzej czy później zaczyna niepokoić prawie wszystko, a nie wolny od tego, a nie tylko osoby starsze, ale jeszcze młody.
Mam również ten problem, tak że stawy dotyczyły i zapobiec silne zaostrzenie.
Kompleks zawiera Nautubone balsamu, żelu do stawów i

1 4 Nautubone  negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

kapsułkach do podawania doustnego.
Balsam też, nawiasem mówiąc jest przyjmowany doustnie dwie łyżeczki raz dziennie. Łódź to lepiej nadaje się do zapobiegania chorobie lub mogą być stosowane w terapii. Łódź jednak pić jedną kapsułkę trzy razy dziennie, a Geli smarować stawy do 3 razy dziennie.
Składniki Balsam

Skład kapsułek:

skład żelu

No, nie tak zły skład. I niby jak to, a jeśli jest sprzedawany w aptece, na pewno bym go kupił.
Trzy tysiące nawet w stanie zbyt wiele dla mnie.

Nautubone (potrójny kompleks czynność odzyskiwania stawów), stanowi tak zwany dodatków biologicznych, choć w rzeczywistości, może być przypisana do homeopatycznych dodatków.

mówimy o problemy, które rozpoczniemy, to narzędzie może być skuteczne w łagodniejszych stadiach choroby stawów lub w skojarzonym leczeniu chorób układu mięśniowo-szkieletowego. Jako główny dodatek powinien upłynąć sporo czasu, aby poczuć efekt. Podczas pierwszego tygodnia przyjmowania mogą być takie nieprzyjemne objawy jak nasilenie w obszarach „problem” (stawów, kręgosłupa, etc.). Może to nastąpić w amplifikacji bólu, procesy zapalne, gorączka, bóle etcD. Po pewnym czasie, co stabiliziruemost.

Z „za”: ze względu na skład roślinności, suplement jest bardzo skuteczny. Oczywiście, w zaawansowanych stadiach uczyni to większego znaczenia, ale może to być podejmowane zarówno celach profilaktycznych i terapeutycznych. Na przykład, istnieją ludzie, którzy są kategorycznie nie nadaje chondroityna zawarte niemal wszystkich standardowych dodatków przeznaczonych do leczenia stawów. Ma zbyt wiele skutków ubocznych i reakcji alergicznych. Z tego powodu Nautubone można nazwać, jeśli nie jest alternatywą, to narzędzie pomocnicze dla wspólnych problemów.

Na przykład, ten sam pięciornik od dawna stosowane w medycynie ludowej jako środek do leczenia chorób układu mięśniowo-szkieletowego. On jest w stanie nie tylko „przerwa” soli i usunąć je z obszaru „stagnacji”. Również ze względu na skład ziół, stawy stopniowo przywrócić jego pierwotne funkcje znikają objawy bólowe, itp.

źródło

Nautubone kapsułek 30 stawy opinie kręgosłupa

– & gt; Home // // Katalog produktów z Nautubone (NautuboneLE) kapsułkach dla stawów i kręgosłupa

Nautubone (NautuboneLE) kapsułki do stawów i kręgosłupa

postać produktu. 30 kapsułek po 500 mg

Składniki aktywne. Siarczan glukozaminy, ekstrakt suchy białego kory wierzbowej, mleczan wapnia, tlenek magnezowy, suchy ekstrakt skrzyp, kwas askorbinowy

siarczan

glukozaminy należy do klasy chondropatią, które są obecnie szeroko stosowane w leczeniu chorób stawów. Są naturalnymi składnikami chrząstki stawowej, są częścią proteoglikanów i glikozaminoglikanów chrząstki. Najważniejszą moment patogenezie choroby zwyrodnieniowej stawów jest tworzenie proteoglikanów, które polega na depolimeryzacji kompleksów białko-polisacharyd powstawanie małych związków, które opuszczają chrząstki. To również zakłócenia funkcji chondrocytów, są mniej stabilne syntetyzują proteoglikany, rozwija utraty właściwości fizjologicznych chrząstki, czemu towarzyszy powstawanie nadżerek chrząstki i pęknięć. Glukozamina jest związkiem glukoza i aminokwasy. Część glikoproteiny – tyroglobulinę, która odgrywa istotną rolę w reakcji kondensacji cząsteczek diyodtirozina w tarczycy. Jest to szeroko rozpowszechniona w przyrodzie, należy wiele polisacharydów znajdujących się w tkankach łącznych kręgowców i jest głównym składnikiem chityny – polisacharyd strukturalnej, która tworzy zewnętrzny szkielet owadów, kraby itp jest również w oligosacharydów mleka polisacharydy tkanki łącznej, substancje grupy szczególnymi krwi glikoproteiną osocza krwi. Glukozamina jest aminocukier konieczna do budowy tkanki łącznej jako składnik glikozaminoglikany (mukopolisacharydy) i glikoprotein. Udział w tworzeniu paznokci, ścięgien, skóry, oczu, kości, ścięgien i zastawek serca. Odgrywa rolę w procesach wydzielania błon śluzowych przewodu żołądkowo-jelitowego, moczowego i dróg oddechowych. Wzbogacenie diety w glukozaminy pomaga zmniejszyć objawy bólu w chorobie zwyrodnieniowej stawów i zwiększenie ruchomości stawów, wskazaną w leczeniu astmy, alergii i żywności oddechowych, chorób skórnych.

siarczan glukozaminy stosowane w leczeniu zapalenia kości i stawów oraz podobne choroby jako naturalnego metabolitu jako środek wywierać działanie ochronne chrząstki.

Z kory wierzby białej. Wierzba kora zawiera katechiny, taniny (3-10%), glikozyd salicyny, które pod wpływem silikaty enzymu jest podzielona na glukozę i pochodne kwasu salicylowego; flawony, witamina C, substancja żywiczna. Preparaty z kory wierzbowej przeciwzapalne, przeciwgorączkowe, przeciwbólowe właściwości moczopędne, wzmaga wydalanie kwasu moczowego z organizmu, dlatego są one powszechnie stosowane w leczeniu zapalnych chorób stawów i metaboliczne. Wodny ekstrakt z kory wykazują odmienne właściwości przeciwwirusowe i hemostatycznych. Głównym zastosowaniem kory wierzby choroby zapalne stawów, reumatyczne zapalenie stawów –

.

skrzyp – ma szeroki farmakologiczny wpływ na organizm, moczopędne, przeciwzapalne, hemostatyczne i dezynfekującego efektu gojenia ran. Polepsza ogólny metabolizm, przyczynia się do normalizacji metabolizmu w wodzie soli, wydalania cholesterolu różnych toksyn; wzmacniają właściwości odpornościowe organizmu, stymuluje działanie kory nadnerczy, zapobiega tworzeniu się kamieni moczowych.

>>>>  Argoderm - Czy warto kupić? Ile to kosztuje?

określonej wartości jest tutaj duża zawartość krzemu w postaci łatwo przyswajalnych (kwas krzemowy). Krzemu bierze udział w syntezie białka tkanki łącznej i nabłonkowej, zwłaszcza kolagenu (główny składnik plastyczny chrząstki.) -, a zatem tworzenia się i regeneracji tkanek, te zachowują swoją wytrzymałość i elastyczność

witamina C (kwas askorbinowy). kwas askorbinowy jest istotne dla funkcjonalnej integracji grup sulfhydrylowych enzymów do tworzenia kolagenu i wewnątrzkomórkowych elementów strukturalnych, są istotne dla tworzenia chrząstki, kości, zębów i gojenia ran.

tlenek magnezu. Magnez jest częścią metaloprotein – złożonych białek, zawierających w swoich kompozycji metali nedobachii, grupa niebiałkowego. On jest jednym z aktywatorów, które zwiększają aktywność enzymów, wzmacniając ich działanie.
biosyntezy białek jest w bezpośrednim udziałem jonów magnezowych, które jest niezbędne do wykonania reakcję aktywowanych aminokwasów i utrzymania integralności rybosomów. Podczas syntezy acetylo-CoA, fosfocholina i chainposition podstawowym jonów magnezu.

mleczan wapnia. wykonuje wapnia w ciele różne funkcje:

 • tworzyw strukturalnych, jako część pierwotnego składnika mineralnego tkanki kostnej – oksyapatyt mikrokryształów, które tworzą twardą strukturę tkanki kostnej;
 • przyczynia się do stabilizacji błon komórkowych, tworząc połączenie pomiędzy ujemnie naładowane grupy fosfolipidów, białek strukturalnych i glikoprotein
 • bierze udział w realizacji połączeń międzykomórkowych, które zapewniają przyczepność komórek w teneobraznyh (proces adhezji)
 • niezbędny do normalnego pobudliwości układu nerwowego i kurczliwości mięśni;
 • jest aktywatorem niektórych enzymów, hormonów, istotny składnik układu krzepnięcia krwi;
 • udział w regulacji przepuszczalności błon komórkowych, ma efekt odwrotny do sodu promuje wydalanie soli metali ciężkich, radionuklidów pokazy antyoksydacyjne ma działanie przeciwalergiczne.

Zalecenia dotyczące stosowania: dorosłych jedna kapsułka 3 razy dziennie w czasie posiłku. Czas trwania 4-6 tygodni.

Zawartość substancji biologicznie czynnej w dawce dziennej:

Componentmgr% RSP * глюкозамин720103витамин С1521магний6015дубильные вещества3015

*% RDS. – procent zalecanego dziennego poziomu wlotu

Przeciwwskazania: jednostka nietolerancji składników, ciąży i karmiących piersią. Przed użyciem Uzupełnia zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem.

składowania: w suchym miejscu, przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym, w temperaturze nie przekraczającej 25 ° C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

źródło

Nautubone kapsułek 30 stawy opinie kręgosłupa

– & gt; Home // // Katalog produktów z Nautubone (NautuboneLE) kapsułkach dla stawów i kręgosłupa

Nautubone (NautuboneLE) kapsułki do stawów i kręgosłupa

postać produktu. 30 kapsułek po 500 mg

Składniki aktywne. Siarczan glukozaminy, ekstrakt suchy białego kory wierzbowej, mleczan wapnia, tlenek magnezowy, suchy ekstrakt skrzyp, kwas askorbinowy

siarczan

glukozaminy należy do klasy chondropatią, które są obecnie szeroko stosowane w leczeniu chorób stawów. Są naturalnymi składnikami chrząstki stawowej, są częścią proteoglikanów i glikozaminoglikanów chrząstki. Najważniejszą moment patogenezie choroby zwyrodnieniowej stawów jest tworzenie proteoglikanów, które polega na depolimeryzacji kompleksów białko-polisacharyd powstawanie małych związków, które opuszczają chrząstki. To również zakłócenia funkcji chondrocytów, są mniej stabilne syntetyzują proteoglikany, rozwija utraty właściwości fizjologicznych chrząstki, czemu towarzyszy powstawanie nadżerek chrząstki i pęknięć. Glukozamina jest związkiem glukoza i aminokwasy. Część glikoproteiny – tyroglobulinę, która odgrywa istotną rolę w reakcji kondensacji cząsteczek diyodtirozina w tarczycy. Jest to szeroko rozpowszechniona w przyrodzie, należy wiele polisacharydów znajdujących się w tkankach łącznych kręgowców i jest głównym składnikiem chityny – polisacharyd strukturalnej, która tworzy zewnętrzny szkielet owadów, kraby itp jest również w oligosacharydów mleka polisacharydy tkanki łącznej, substancje grupy szczególnymi krwi glikoproteiną osocza krwi. Glukozamina jest aminocukier konieczna do budowy tkanki łącznej jako składnik glikozaminoglikany (mukopolisacharydy) i glikoprotein. Udział w tworzeniu paznokci, ścięgien, skóry, oczu, kości, ścięgien i zastawek serca. Odgrywa rolę w procesach wydzielania błon śluzowych przewodu żołądkowo-jelitowego, moczowego i dróg oddechowych. Wzbogacenie diety w glukozaminy pomaga zmniejszyć objawy bólu w chorobie zwyrodnieniowej stawów i zwiększenie ruchomości stawów, wskazaną w leczeniu astmy, alergii i żywności oddechowych, chorób skórnych.

siarczan glukozaminy stosowane w leczeniu zapalenia kości i stawów oraz podobne choroby jako naturalnego metabolitu jako środek wywierać działanie ochronne chrząstki.

Z kory wierzby białej. Wierzba kora zawiera katechiny, taniny (3-10%), glikozyd salicyny, które pod wpływem silikaty enzymu jest podzielona na glukozę i pochodne kwasu salicylowego; flawony, witamina C, substancja żywiczna. Preparaty z kory wierzbowej przeciwzapalne, przeciwgorączkowe, przeciwbólowe właściwości moczopędne, wzmaga wydalanie kwasu moczowego z organizmu, dlatego są one powszechnie stosowane w leczeniu zapalnych chorób stawów i metaboliczne. Wodny ekstrakt z kory wykazują odmienne właściwości przeciwwirusowe i hemostatycznych. Głównym zastosowaniem kory wierzby choroby zapalne stawów, reumatyczne zapalenie stawów –

.

skrzyp – ma szeroki farmakologiczny wpływ na organizm, moczopędne, przeciwzapalne, hemostatyczne i dezynfekującego efektu gojenia ran. Polepsza ogólny metabolizm, przyczynia się do normalizacji metabolizmu w wodzie soli, wydalania cholesterolu różnych toksyn; wzmacniają właściwości odpornościowe organizmu, stymuluje działanie kory nadnerczy, zapobiega tworzeniu się kamieni moczowych.

określonej wartości jest tutaj duża zawartość krzemu w postaci łatwo przyswajalnych (kwas krzemowy). Krzemu bierze udział w syntezie białka tkanki łącznej i nabłonkowej, zwłaszcza kolagenu (główny składnik plastyczny chrząstki.) -, a zatem tworzenia się i regeneracji tkanek, te zachowują swoją wytrzymałość i elastyczność

>>>>  Piperine Forte – opinie – cena

witamina C (kwas askorbinowy). kwas askorbinowy jest istotne dla funkcjonalnej integracji grup sulfhydrylowych enzymów do tworzenia kolagenu i wewnątrzkomórkowych elementów strukturalnych, są istotne dla tworzenia chrząstki, kości, zębów i gojenia ran.

tlenek magnezu. Magnez jest częścią metaloprotein – złożonych białek, zawierających w swoich kompozycji metali nedobachii, grupa niebiałkowego. On jest jednym z aktywatorów, które zwiększają aktywność enzymów, wzmacniając ich działanie.
biosyntezy białek jest w bezpośrednim udziałem jonów magnezowych, które jest niezbędne do wykonania reakcję aktywowanych aminokwasów i utrzymania integralności rybosomów. Podczas syntezy acetylo-CoA, fosfocholina i chainposition podstawowym jonów magnezu.

mleczan wapnia. wykonuje wapnia w ciele różne funkcje:

 • tworzyw strukturalnych, jako część pierwotnego składnika mineralnego tkanki kostnej – oksyapatyt mikrokryształów, które tworzą twardą strukturę tkanki kostnej;
 • przyczynia się do stabilizacji błon komórkowych, tworząc połączenie pomiędzy ujemnie naładowane grupy fosfolipidów, białek strukturalnych i glikoprotein
 • bierze udział w realizacji połączeń międzykomórkowych, które zapewniają przyczepność komórek w teneobraznyh (proces adhezji)
 • niezbędny do normalnego pobudliwości układu nerwowego i kurczliwości mięśni;
 • jest aktywatorem niektórych enzymów, hormonów, istotny składnik układu krzepnięcia krwi;
 • udział w regulacji przepuszczalności błon komórkowych, ma efekt odwrotny do sodu promuje wydalanie soli metali ciężkich, radionuklidów pokazy antyoksydacyjne ma działanie przeciwalergiczne.

Zalecenia dotyczące stosowania: dorosłych jedna kapsułka 3 razy dziennie w czasie posiłku. Czas trwania 4-6 tygodni.

Zawartość substancji biologicznie czynnej w dawce dziennej:

Componentmgr% RSP * глюкозамин720103витамин С1521магний6015дубильные вещества3015

*% RDS. – procent zalecanego dziennego poziomu wlotu

Przeciwwskazania: jednostka nietolerancji składników, ciąży i karmiących piersią. Przed użyciem Uzupełnia zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem.

składowania: w suchym miejscu, przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym, w temperaturze nie przekraczającej 25 ° C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

źródło

Nautubone

chrząstki stawowej, funkcję, tkanka łączna jest prawie w całości składa się z matrycy z kolei pozakomórkowej matrycy 91% związków o wysokiej masie cząsteczkowej, w medycynie nazywany proteoglikanu. Niewiele osób wie, co znaczenie proteoglikanów i są one rzeczywiście utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia chrząstki stawu, zapewnienie normalizacji amortyzację i smarowe funkcje mazi stawowej.

Suplementy Linia Nautubone Shuster oferty niezastąpioną pomoc dla normalnego funkcjonowania stawów, ponieważ wszystkie narzędzia opierają się na glukozaminy. Glukozamina jest jednym z rodzajów protheoglicanov, których znaczenie jest opisana powyżej. Każda choroba stawów rozpoczyna się od tego, że chrząstka traci swoje właściwości amortyzujące, przy czym złącze jest poddawane obciążeniu i po pewnym czasie zaczyna się odkształcać, stopniowo zmniejszone, a następnie zużyciem połączenia. Jest zatem bardzo ważne, aby przywrócić poziom proteoglikanów, aby przywrócić wszystkie niezbędne procesy metaboliczne w tkance łącznej.

Należy zauważyć, że proteoglikany zawierać nie tylko chrząstki, lecz również są elementy łączące krążków ścięgien i wiązadeł. Glukozamina, który jest głównym składnikiem całej linii Nautubone jest częścią różnych farmaceutycznych suplementów-chondropatią. Dodatki te mają na celu w leczeniu chorób stawów kręgosłupa, w przypadku, gdy nie są zwyrodnieniowa-dystroficzne patologii i zmiany chrząstki.

Nautubone: żelu, balsamu, kremu

Firma Schuster Nautubone tworząc linię produktów do utrzymania prawidłowego funkcjonowania kręgosłupa i stawów, produkuje kilka rodzajów środków: balsam, żel, krem. Każdy z tych dodatków różnią się od siebie i przeznaczone do konkretnych funkcji.

 1. Żel do stawów Nautubone – w oparciu o wysokiej zawartości kolagenu i glukozaminy. Kolagen utrzymuje poziom wody w tkankach i komórkach, przy zachowaniu elastyczności tkanki łącznej i ich elastyczności. Glukozamina ma kilka skutków:
 • wywołuje przedłużenie procesy regeneracji chrząstki;
 • odżywia stawów i tkankę łączną;
 • jest substratem, który tworzy matrycę chrząstki;
 • poprawia ruchomości stawów;
 • prowadzi do normalnych procesów metabolicznych w stawach i tkanek powoduje syntezę proteoglikanów z kolagen i kwas hialuronowy;
 • W przypadku regularnego stosowania spowalnia żel glukozaminy dół proces zwyrodnienia stawów i kręgosłupa i w tkankach miękkich przykręgowy
 • to lek przeciwbólowy, łagodzi stany zapalne;
 • poprawia jakość i produkcja płynu maziowego.

Zawartość alkoholu mrówkowego sprzyja szybkiemu i maksymalnej penetracji użytecznych składników żelu sercu.

 1. Balsam Nautubone – narzędzie wykonane w wodzie ekstrakt z roślinnych surowców organicznych. Kompozycja balsamu nie zawiera alkoholu w oparciu składniki, barwniki, substancje smakowe. Balsam po większej części składa się z glukozaminy, który normalizuje wszystkie funkcje chrząstki stawowej. Ze względu na obecność w balsamu roślin leczniczych, takie wykonuje uzupełnienie następujący wpływ na ludzkie ciało i stawów:
 • uzupełnia organizmowi witaminy C;
 • wzbogacone makro i mikroelementów;
 • jest źródłem flawonoidów, tanin i.

Aby zachować zdrowie narządu ruchu i jego składniki nie może obyć się bez tych składników odżywczych, które odżywiają chrząstkę stawów, kręgosłupa, więzadła, ścięgna i krążków międzykręgowych.

 1. Krem Schuster Nautubone z kolei jest przeznaczony do tego celu:
 • przyczynia się do przywrócenia chrząstki;
 • zapobiega procesy niszczące stawów i kręgosłupa;

Previous article

Keraderm - negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

Next article

Varicosin - negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona