Odkryj sekret mężczyzn, którzy pozbyli się problemów z potencją
Odkryj sekret mężczyzn, którzy pozbyli się problemów z potencją
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Czy zauważyłeś u siebie nagłe pojawienie się problemów z erekcją? Twoje libido niepokojąco się obniżyło? Czujesz, że nie potrafisz stanąć na wysokości zadania? Unikasz kontaktów seksualnych, bo boisz się zawieść partnerkę? Poszukujesz skutecznej i bezpiecznej metody na pewną i mocną erekcję?
Wiek oraz styl życia mocno wpływają na jakość życia seksualnego. Czy zauważyłeś pogorszenie się potencji po regularnym piciu alkoholu lub paleniu papierosów? A może Twoja erekcja nie jest już tak silna jak wtedy, gdy miałeś 20 czy 30 lat…

Dla większości mężczyzn łóżkowe problemy są wstydliwe i kłopotliwe. Niepodważalnym faktem jest, że wraz z wiekiem jakość erekcji jak i wydajność seksualna

foto202847 5 Odkryj sekret mężczyzn, którzy pozbyli się problemów z potencją

obniża się. Przerażające, prawda? Pewnie jest to również frustrujące dla Ciebie i przede wszystkim dla Twojej partnerki seksualnej.

Czy uważasz, że jest to sytuacja bez wyjścia?

  • Wstydzisz się wizyty u lekarza.
  • Czujesz, że nie masz z kim porozmawiać o swoich problemach.
  • Boisz się zawieść swojej partnerki, więc rezygnujesz z kontaktów seksualnych.
  • Nie potrafisz powiedzieć o swoich problemach partnerce.

Jeżeli powyższe problemy dotknęły Cię w mniejszym lub większym stopniu to poświęć kilka minut, aby dowiedzieć się o pewnym  odkryciu kardiologów, które może odmienić Twoje życie i  w naturalny sposób przywrócić udane życie seksualne.

L-arginina to aminokwas, który naturalnie występuje w organizmie człowieka. Niestety wraz z wiekiem organizm traci zdolność do syntezy L-argininy i jej stężenie spada.

Badania naukowe prowadzone w 1998 roku wykazały, że  L-arginina jest niezbędnym składnikiem w syntezie tlenku azotu, który odgrywa olbrzymią rolę w prawidłowej pracy układu sercowo-naczyniowego. Jak działa? To silnie działająca substancja chemiczna zwiększająca zdolność rozszerzania naczyń krwionośnych i poprawiająca przepływ krwi do serca i innych narządów.

Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ jednym z organów ciała jest właśnie penis.

Kardiolodzy zauważyli, że mężczyźni stosujący leki na bazie L-argininy zaczęli zgłaszać spadek problemów z potencją i poprawienie jakości erekcji!

>>>>  Choroby prostaty

Przeprowadzone testy kliniczne potwierdziły tezę, że L-arginina może mieć duży wpływ na jakość męskiej erekcji, ponieważ tlenek azotu odgrywa ważną rolę w procesie powstawania erekcji.

Podczas pobudzenia seksualnego wzrasta ilość wydzielanego tlenku azotu, który kolejno pobudza wydzielanie enzymów wywołujących erekcję. Gdy wraz z wiekiem spada naturalna produkcja L-argininy brakuje substratu do syntezy tlenku azotu. Zbyt niskie stężenie wydzielanego tlenku azotu uniemożliwia osiągnięcie lub utrzymanie erekcji.

Co więcej, gdy brakuje L-argininy zamiast NO (tlenku azotu) powstaje szkodliwy rodnik – anionorodnik ponadtlenkowy, który może spowodować poważne uszkodzenia w obrębie naczyń krwionośnych, również tych w znajdujących się w penisie!

Dlatego niezbędna jest odpowiednia suplementacja i uzupełnianie braków L-argininy w organizmie.

foto202841 6 Odkryj sekret mężczyzn, którzy pozbyli się problemów z potencją

style=”color: #ff0000;”>L-arginina to cudowny aminokwas, który ponownie rozpali Twoje życie seksualne!

Czy to oznacza, że  zawsze będę mieć już pewną erekcję?

No cóż niestety sama L-arginina to za mało, jednak naukowo opracowano kompozycja preparatu włączyła do składu dodatkowe elementy, które wzmocnią Twoją erekcję.

Tylko suplement diety Potenga zawiera w kapsułkach unikalne połączenie L-argininy z trzema składnikami: Tribulus terresti, wyciąg z Macy oraz Pachnotki.
Tylko 1 tabletka przyjmowana dwa razy dziennie umożliwi Ci odkrycie nowej jakości życia seksualnego, a Twoje problemy z erekcją wreszcie znikną – całkowicie naturalnie i bezpiecznie.

Poprzedni artykułNaturalne tabletki Potenga na potencję
Następny artykułNajlepsze diety
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.