Po czym poznać zdradę?
Po czym poznać zdradę?
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Choć zapewniamy o dozgonnej miłości i wierności, statystyki podają, że coraz więcej z nas zdradza i jest zdradzanych. Według niedawno przeprowadzonych badań wynika, że zdradza aż 30% Polaków i 20% Polek. Średnia wieku osób zdradzających to 40-49 lat.

Coraz większym sprytem wykazują się osoby zdradzające i bardzo często bywa tak, że partner czy partnerka zwyczajnie nie dowiaduje się o niewierności. Mężczyźni bywają bardzo zazdrośni, ale kobiecie łatwiej jest uśpić ich czujność, ale kiedy podejrzeń nabiera kobieta wobec mężczyzny, może on być pewien, że zrobi ona wszystko, by dowiedzieć się jak sprawdzić, czy zdradza.

Zadajemy więc sobie pytanie, po czym poznać

foto202819 7 Po czym poznać zdradę?

zdradę

? Według wielu psychologów każde nietypowe zachowanie partnera czy partnerki może świadczyć o zdradzie. Pomimo, że zdradzającemu wydaję się, że jest niebywale sprytny, to jednak można zaobserwować pewne sygnały, które mogą sugerować nam, że w związku dzieje się coś niedobrego.

Według opinii psychologów sygnałami świadczącymi o niewierności partnera mogą być:

 • Zaczął kłaść większy nacisk na higienę osobistą: pamięta by użyć perfum, regularnie się goli, zwraca uwagę na swój wygląd,
 • Więcej czasu spędza poza domem tłumacząc dużą ilością pracy, czy delegacjami,
 • Dzwoniąc w „ważnych sprawach” wychodzi na balkon bez względu na pogodę,
 • Zawsze telefon ma przy sobie (nawet idąc wyrzucić śmieci)
 • Bez okazji kupuje prezenty, choć dotychczas zapominał nawet o rocznicach.
 • O niewierności partnerki mogą świadczyć:

 • Nowa fryzura, staranny makijaż i zadbane paznokcie,
 • Odważniejsze seksowne stroje (eksponowanie dekoltu czy nóg spod króciutkiej mini),
 • Coraz częściej nie ma ochoty na seks,
 • Częściej niż dotychczas sprawdza skrzynkę mailową,
 • Spędza więcej czasu z „koleżanką” o której dotychczas niewiele słyszeliśmy.
 • >>>>  Fungalor Włochy Recenzje, recenzje, opinie i opinie kupują grzyby Fungalor CpaGood

  Zaufanie jest podstawą każdego związku, nie należy więc popadać w paranoję i na każdym kroku zadawać sobie jedno i to samo pytanie „czy mnie zdradza?”. Oczywiście zdradza zdarza się w wielu związkach, ale nie możemy zakładać, że nasz będzie jednym z nich. Zamiast obrzucać partnera czy partnerkę oskarżeniami lepiej zastanowić się, czy nie warto na nowo rozbudzić ogień w związku i zapobiec zdradzie, niż ciągłymi wyrzutami i podejrzeniami popychać ku niej.

  Poprzedni artykułNa powiększanie penisa
  Następny artykułJak zaradzić bólom menstruacyjnym?
  Marzena Wielgus
  Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.

  1 KOMENTARZ

  Comments are closed.