Podroż, delegacja? Idealny moment na seks przygodę !

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Podroż, delegacja? Idealny moment na seks przygodę !

Podróże i zmiana otoczenia sprzyjają relaksowi. Zawieramy nowe znajomości, mamy poczucie, że wakacyjne związki nie będą trwały długo, możemy sobie pozwolić na więcej i zaszaleć. Badania dowodzą jednak, że co piąta taka znajomość, kończy się… stałym związkiem.

najlepsze tabletki maxon active 2 Podroż, delegacja? Idealny moment na seks przygodę !„Wakacje  na Helu, miały być „męskim wypadem” z chłopakami. To najlepsze miejsce na sporty wodne, które uprawiam. Poza tym wiadomo, zjeżdżają się tam najfajniejsze dziewczyny, z całej Polski.

Upały, morze, piękne kobiety w bikini, to sprzyja zawieraniu nowych kontaktów. Ja celowałem raczej w te bardziej niezobowiązujące. Byłem dopiero co po zakończeniu związku i chciałem się zabawić, bez żadnych konsekwencji. Miałem dość kłótni o kasę, wypominania i problemów związanych z drugą połową.

Czułem, że to jest czas dla mnie. Pierwsze dwa dni rzeczywiście takie były. Mało snu i dużo przyjemności. Jednym słowem, czułem, że żyje. Trzeciego dnia, jak zwykle wybrałem się z chłopakami do jednego z wielu klubów. Szybko zauważyliśmy grupę samotnych dziewczyn, którymi ewidentnie trzeba było się zaopiekować. Wśród nich Marta, najpiękniejsza dziewczyna jaką kiedykolwiek widziałem. Cudowne długie, rude włosy i zielone oczy, jako jedyna nie była wystrojona a po prostu dobrze ubrana. Natychmiast wybrałem ją jako „cel” tamtego wieczora. Niestety, jej jako jedynej z kobiecej paczki, nie pasował klub w którym byliśmy. Zachowywała się zupełnie inaczej niż inne dziewczyny, wiedziała dużo o podróżach i sporcie. W ogóle nie czuła tego klimatu imprezy i bardzo szybko opuściła imprezę. Zostałem sam i próbowałem bawić się z innymi dziewczynami i nie wychodziło nawet po powrocie do domu gdzie zażyłem Maxon Active forum, na którym o nim czytałem opinie zawierało raczej pozytywne.

Ale nie mogłem o niej zapomnieć. Żadna z nich nie zachowywała się tak jak ona, nie mówiła tak jak ona, po prostu czułem że to nie to. Mimo to do mojej przyczepy nie wróciłem sam. To była pierwsza noc kiedy seks nie sprawiał im radości. Następnego dnia zobaczyłem ją na plaży, okazało się że jest instruktorką kite surfingu. Siedziałem na plaży, patrzyłem zauroczony jak się porusza i jakim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

READ  Potenga i peruwiański korzeń Maca

Myślałem sobie „przecież miałeś się nie zakochać”. Próbowałem się z nią umówić przez cały najlepsze tabletki maxon active 300x300 Podroż, delegacja? Idealny moment na seks przygodę !wyjazd, udało się dopiero ostatniego dnia. Co prawda, miałem wrażenie , że zrobiła to żebym się odczepił ale zupełnie się tym nie przejmowałem. Wiedziałem, że będzie moja prędzej czy później. Jeszcze nigdy z nikim się tak nie dogadywałem! Wiem, że planowałem inaczej ale czułem, że chce kontynuować tą znajomość. Niestety ona odmówiła, nie chciała zostawić mi swojego telefonu, próbowałem znaleźć ją na Facebooku. Wszystko na nic. Wróciłem do Warszawy i chciałem zapomnieć. Jednak ona cały czas siedziała w mojej głowie. Zaczęły się problemy z seksem. Chciałem korzystać z życia a nie mogłem. Pierwszy raz w życiu musiałem zdecydować się na leki na zaburzenia erekcji, tylko to mi pomagało.

Mój organizm po prostu odmawiał posłuszeństwa. W tym roku znowu wybieram się na Hel, wiem że ona tam będzie, już to sprawdziłem. Nie sądziłem, że kiedyś oszaleje na punkcie jakiejś dziewczyny, ale to już się stało. Tak właśnie skończył się mój męski wyjazd z seksem bez zobowiązań…

 

 

T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*