Skip to content

Podroż, delegacja? Idealny moment na seks przygodę !

Marzena Wielgus

Written by

Marzena Wielgus
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Podroż, delegacja? Idealny moment na seks przygodę !

Podróże i zmiana otoczenia sprzyjają relaksowi. Zawieramy nowe znajomości, mamy poczucie, że wakacyjne związki nie będą trwały długo, możemy sobie pozwolić na więcej i zaszaleć. Badania dowodzą jednak, że co piąta taka znajomość, kończy się… stałym związkiem.

„Wakacje  na Helu, miały być „męskim wypadem” z chłopakami. To najlepsze miejsce na sporty wodne, które uprawiam. Poza tym wiadomo, zjeżdżają się tam najfajniejsze dziewczyny, z całej Polski.

Upały, morze, piękne kobiety w bikini, to sprzyja zawieraniu nowych kontaktów. Ja celowałem raczej w te bardziej niezobowiązujące. Byłem dopiero co po

foto202882 1 Podroż, delegacja? Idealny moment na seks przygodę !

zakończeniu związku i chciałem się zabawić, bez żadnych konsekwencji. Miałem dość kłótni o kasę, wypominania i problemów związanych z drugą połową.

Czułem, że to jest czas dla mnie. Pierwsze dwa dni rzeczywiście takie były. Mało snu i dużo przyjemności. Jednym słowem, czułem, że żyje. Trzeciego dnia, jak zwykle wybrałem się z chłopakami do jednego z wielu klubów. Szybko zauważyliśmy grupę samotnych dziewczyn, którymi ewidentnie trzeba było się zaopiekować. Wśród nich Marta, najpiękniejsza dziewczyna jaką kiedykolwiek widziałem. Cudowne długie, rude włosy i zielone oczy, jako jedyna nie była wystrojona a po prostu dobrze ubrana. Natychmiast wybrałem ją jako „cel” tamtego wieczora. Niestety, jej jako jedynej z kobiecej paczki, nie pasował klub w którym byliśmy. Zachowywała się zupełnie inaczej niż inne dziewczyny, wiedziała dużo o podróżach i sporcie. W ogóle nie czuła tego klimatu imprezy i bardzo szybko opuściła imprezę. Zostałem sam i próbowałem bawić się z innymi dziewczynami i nie wychodziło nawet po powrocie do domu gdzie zażyłem Maxon Active forum, na którym o nim czytałem opinie zawierało raczej pozytywne.

>>>>  Spóźniony okres – jestem w ciąży?

Ale nie mogłem o niej zapomnieć. Żadna z nich nie zachowywała się tak jak ona, nie mówiła tak jak ona, po prostu czułem że to nie to. Mimo to do mojej przyczepy nie wróciłem sam. To była pierwsza noc kiedy seks nie sprawiał im radości. Następnego dnia zobaczyłem ją na plaży, okazało się że jest instruktorką kite surfingu. Siedziałem na plaży, patrzyłem zauroczony jak się porusza i jakim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

Myślałem sobie „przecież miałeś się nie zakochać”. Próbowałem się z nią umówić przez cały wyjazd, udało się dopiero ostatniego dnia. Co prawda, miałem wrażenie , że zrobiła to żebym się odczepił ale zupełnie się tym nie przejmowałem. Wiedziałem, że będzie moja prędzej czy później. Jeszcze nigdy z nikim się tak

foto202876 3 Podroż, delegacja? Idealny moment na seks przygodę !

nie dogadywałem! Wiem, że planowałem inaczej ale czułem, że chce kontynuować tą znajomość. Niestety ona odmówiła, nie chciała zostawić mi swojego telefonu, próbowałem znaleźć ją na Facebooku. Wszystko na nic. Wróciłem do Warszawy i chciałem zapomnieć. Jednak ona cały czas siedziała w mojej głowie. Zaczęły się problemy z seksem. Chciałem korzystać z życia a nie mogłem. Pierwszy raz w życiu musiałem zdecydować się na leki na zaburzenia erekcji, tylko to mi pomagało.

Mój organizm po prostu odmawiał posłuszeństwa. W tym roku znowu wybieram się na Hel, wiem że ona tam będzie, już to sprawdziłem. Nie sądziłem, że kiedyś oszaleje na punkcie jakiejś dziewczyny, ale to już się stało. Tak właśnie skończył się mój męski wyjazd z seksem bez zobowiązań…

 

 

Previous article

Kiedy można powiedzieć, że jesteś prawdziwym facetem

Next article

Eron Plus – cena, opinie, apteka, gdzie kupić oraz skutki uboczne