Potencja kobiet
Potencja kobiet
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Kiedy mówi się o potencji najczęściej ma się na myśli mężczyzn, bo to oni zawsze wydają nam się aktywni seksualnie i tylko oni w naszym mniemaniu nieustannie myślą o seksie. A przecież tak już nie jest od dawna. Kobiety już nie są uległe i podporządkowane facetom w łóżku. Z kobiet tylko się ciągle żartuje, że je boli głowa i że prawie nigdy nie mają ochoty na seks, tylko robią to wręcz z jakiegoś obowiązku. Mam nadzieję, że już jest niewielu mężczyzn i kobiet, które tak uważają. Kobiety coraz częściej nie wstydzą pokazać swojej potencji i mówią o tym otwarcie. Kiedy

foto202857 5 Potencja kobiet

mężczyzna ma ochotę na seks to jest to zupełnie normalne, a w kobietach od razu upatruje się nimfomanki. Trzeba w naszym społeczeństwie przełamać ten temat i zmieniać ogólnie panującą opinię. Kobiety chcą uprawiać seks i to bardzo często, ale nigdy nie chcą tego robić na siłę, bo tak trzeba. I wcale nie wszystkie kobiety potrzebują długiej gry wstępnej, żeby się podniecić. Niektóre kobiety również lubią szybki seks w podniecającym miejscu, nie zawsze przeznaczonym do tego typu wrażeń. Aby coś zmienić w naszym myśleniu, to trzeba przekonać mężczyzn, że kiedy kobiety przejmuje stery w sypialni to wcale nie musimy to oznaczać, że facet jest upokorzony. Mężczyźni przyzwyczaili się w naszych sypialniach to przejmowania inicjatywy, ale czasem warto zamienić się z kobietą, bo to może być równie przyjemne. Większość kobiet nie jest gotowa w każdym czasie i w każdych warunkach do seksu. Kobieta jest jednak solidną dawką różnych hormonów, które wrzą w jej ciele dlatego potrzebuje często dodatkowych bodźców. Zapewnienie odpowiedniego nastroju i miłej atmosfery na pewno pomogą kobiecie w otworzeniu się przed partnerem.

>>>>  Man Pride – opinie o żelu i jego cena

Mówiąc o problemach z potencją, również najczęściej myślimy o mężczyznach: o impotencji, przedwczesnym wytrysku, czy problemach z erekcją. Kobietę traktuje się z góry, jako tę która nieustannie ma problemy z potencją, przez co często zostawia się kobietę bez pomocy. A kobieta jak i mężczyzna ma czasem dolegliwości/ choroby, które przeszkadzają jej w normalnym życiu seksualnym. Kobieta jest bardzo wrażliwa i ma złożoną psychikę. Niewielki procent kobiet może uprawiać np. przygodny seks i nie czuć po tym wyrzutów sumienia, czy też mieć problem z osiągnięciem orgazmu. Wynika to z ogromnej uczuciowości kobiety. Musimy coś czuć do mężczyzny, aby oddać mu się całkowicie.

Seks bez uczuć często staje się dla nas wyrzutem i blokuje nas przed kolejnymi

foto202851 6 Potencja kobiet

takimi przygodami. Czasem można całkowicie zablokować pożądanie seksualne. Często zdarza się, że kobiety będące w jakiś stałym związkach na siłę starają się zaspokoić seksualnie swoich partnerów, często wbrew sobie, swoim chęciom i upodobaniom. Wtedy zdarza się, że kobieta leży jak kłoda i nic nie czuje tylko odrazę. Takie przymusowe podejście do seksu może sprawić, że już nigdy współżycie nie będzie niczym przyjemnym tylko pewnym obowiązkiem. Dbajmy o swój komfort podczas seksu, aby także dla nas był przyjemny i abyśmy zawsze wyciągały z niego jak największą satysfakcję. I przejmujmy kontrolę w łóżku, mężczyźni szybko to polubią!

Poprzedni artykułPrawidłowa ilość nasienia
Następny artykułNasienie zawarte w wytrysku
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.