Powiększanie penisa – jaka metoda jest najlepsza?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dzięki temu, że medycyna cały czas się rozwija istnieje wiele możliwości na powiększanie penisa. Nie jest konkretnie powiedziane, która metoda jest najlepsza. Organizm każdego z nas reaguje inaczej, więc wybór sposobu w jaki to zrobimy pozostaje naszych rękach. W pierwszym sposobie potrzebna jest ingerencja chirurga. Ta metoda wywołuje chyba największy dyskomfort po odbytym zabiegu. Chirurg umieszcza w prąciu silikon lub inny materiał dzięki, któremu możliwe jest powiększanie penisa poprzez zmianę jego długości lub szerokości. Ciężko jest określić końcowy efekt, gdyż członek każdego pacjenta może znacie zareagować na środki, które zostaną mu podane.

Druga metoda jest mniej inwazyjna. Polega ona na rozciąganiu prącia. Mimo tego, że jest to sposób na którego rezultaty trzeba czekać trochę dłużej, dużo mężczyzn decyduje się na to. Przeważnie lekarze dołączają do tego zestawy ćwiczeń, które dodatkowo stymulują organizm do pracy nad naszym członkiem. Zdecydowanie najmniej inwazyjnym sposobem jest stosowanie środków farmakologicznych, czyli różnego rodzaju leków, które przepisze nam nasz lekarz. Czas oczekiwania na powiększanie penisa również nie jest jasno określony. U niektórych pierwsze efekty mogą pojawić się bardzo szybko, a inni będą musieli czekać dłużej. Jak widać na rynku jest dostępnych wiele sposób na to by przywrócić swoją męskość. To na jaki my się zdecydujemy zależy od tego jak bardzo pragniemy zmiany.

Ci, którzy mają na prawdę poważny kompleks na temat twojego penisa zapewne zdecydują się na zabiegi chirurgiczne, które są najbardziej skuteczne. Logiczne jest to, że osoba chce mieć 100% pewności, że nie wydaje pieniędzy na marne. Mężczyźni, którzy owszem mają kilka wątpliwości co do swojej męskości, ale jednak nie są to jakieś poważne problemy powinni zdecydować się na mniej inwazyjne metody jak dodatkowe ćwiczenia na siłowni czy branie przez dany czas wypisanych leków. Nasza decyzja zależy od tego jak mocno chcemy by nasz członek był większy i bardziej okazały.

READ  Man Pride - nie daj się rutynie w łóżku
T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*