Skip to content

Powiększenie penisa

Marzena Wielgus

Written by

Marzena Wielgus
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Dla wielu mężczyzn wielkość członka jest bardzo drażliwym tematem. Każdy zastanawia się czasem, czy moja wielkość jest to wielkością właściwą, czy będę mógł w przyszłości zaspokoić moją partnerkę. U wielu pojawia się refleksja, że większy penis na pewno sprawi, że moja partnerka będzie odczuwała większą satysfakcję seksualną. Niektórzy podejmują decyzję o powiększeniu penisa. Wraz z podjętą decyzją pojawia się pytanie, czy przypadkiem nie jest to jakiś mit, sposób naciągania naiwnych. Głosy wielu mężczyzn a także lekarzy potwierdzają, że powiększanie penisa jest naprawdę możliwe. To nie jest bajka, choć oczywiście pojawia się mnóstwo nieprawdziwych informacji na ten temat. Bardzo często obiecuje

foto202854 5 Powiększenie penisa

się ogromny wzrost w krótkim czasie. Powiększenie jest możliwe, ale potrzeba na to trochę czasu. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że warto. W gąszczu informacji trudno się odnaleźć. Istnieje wiele sposobów, z którymi warto się na początku zapoznać. Jeśli poznamy wszystkie możliwe sposoby powiększenia penisa będzie łatwiej coś wybrać i dopasować do swoich preferencji. Powiększenie penisa może wpłynąć również na potencję. Kiedy w trakcie stosunku odczuwasz dyskomfort i ciągle myślisz, że twój rozmiar jest nieodpowiedni, to trudno zająć się tym co najważniejsze. W konsekwencji może to doprowadzić do zaburzeń w pożyciu seksualnym. Stąd powiększenie penisa może nie tylko zwiększyć doznania twoje i partnerki, ale także przywrócić radość ze współżycia i zwiększyć potencję.
Choć wielu panów wstydzi się mówić komukolwiek o pomyśle powiększenia penisa to jednak w przypadku panów, którzy mają stałe partnerki warto porozmawiać o swoich odczuciach. Może się okazać, że partnerka myśli zupełnie inaczej i rozmiar ją jak najbardziej satysfakcjonuje. Oczywiście wszystko zależy od tego, z czego wynika decyzja. Jeśli jednak zdecydujesz się na powiększenie penisa sprawdź najpierw, jakie stoją przed tobą możliwości, zasięgnij opinii, które ze sposobów jest skuteczny i jaki najlepszy dla ciebie.

>>>>  Tonus Fortis problemy z erekcją

Istnieje kilka bardzo znanych sposobów na powiększenie penisa: metody naturalne- jak sama nazwa wskazuje, są to wszystkie sposoby ćwiczeń ręcznych bez używania środków chemicznych; tabletki, maści- są to wszelkiego rodzaju środki chemiczne, których codzienne przyjmowania/ używanie powiększa penisa. Na rynku dostępnych jest wiele środków, różnią się nazwami, dlatego warto zapoznać się ze składnikami i ceną takiego produktu. Jeśli istnieje taka możliwość to dobrze jest zapoznać się z opiniami innych osób, które brały już dany specyfik; pompki- pompowanie penisa specjalnymi pompkami sprawia, że penis powiększa się wyraźnie (jego średnica wzrasta), efekt utrzymuje się kilka godzin; obciążanie i wydłużanie- do tego służą specjalne urządzenia, które dzięki

foto202848 5 Powiększenie penisa

obciążaniu i wyciąganiu penisa są w stanie go powiększyć. W zależności od wyboru trzeba się liczyć z kosztami. Ale wiadomo, że na takie rzeczy nie warto oszczędzać. Jeśli się zdecydujesz na jakiś środek pamiętaj o regularnym stosowaniu go, aby zobaczyć efekty.

Previous article

Przyjemność i użyteczność

Next article

Potencja kobiet