Przyjemność i użyteczność
Przyjemność i użyteczność
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Seks to dla wielu z nas jedna z większych przyjemności jakie spotykają nas w życiu. Dzięki niemu możemy nie tylko zaspokoić swoje potrzeby, ale także zbliżyć się do tej drugiej osoby. Jest to nam bardzo potrzebne w życiu, o czym wie zresztą każdy singiel, który nie może znaleźć swojej życiowej partnerki. Seks jest nam niemal tak samo potrzebny do życia jak nawet tak przyziemne potrzeby jak picie, jedzenie, sen czy chęć rozwoju. Seks jest dla nas czymś potrzebnym z dwóch powodów. Przede wszystkim dzięki niemu możemy mieć potomków, rozmnażać się, zapewniać naszemu gatunkowi przetrwanie, co jest naturalne dla każdego gatunku

foto202853 5 Przyjemność i użyteczność

zwierzęcia czy rośliny na ziemi. O ile jednak zwierzęta w przeważającej mierze uprawiają seks po to, by mieć potomków, o tyle ludzie robią to także z wielu innych względów. Uprawiając seks tylko po to, by mieć dzieci nie uprawialibyśmy go w końcu tak często, a także nie zabezpieczalibyśmy się, ani nie uprawiali seksu z nieznajomymi osobami czy też ledwie poznanymi. Takie sytuacje bowiem u ludzi mają miejsce podczas gdy u zwierząt raczej się nie zdarzają. Ludzie uprawiają bowiem seks w dużej mierze właśnie dla przyjemności, jaka płynie z każdego orgazmu. Dlatego też seks jest tak ważną dla nas sferą życia, bez której go sobie niemal w ogóle nie wyobrażamy. Jeżeli na dodatek seks uprawiamy tylko z naszą jedyną stałą partnerką, żoną czy też narzeczoną, po prostu osobą, którą kochamy, z pewnością staramy się by była z każdego stosunku z nami jak najbardziej zadowolona.

Chcemy ją zaspokajać tak, by była szczęśliwa nie tylko dlatego, że z nią jesteśmy lecz także dlatego, że jesteśmy dobrzy w łóżku, co przecież nikogo nie dziwi, w końcu nikt nie chce być w łóżku dla swojej partnerki tylko i wyłącznie „rozpłodnikiem”. Staramy się więc poznawać kobiece ciała. Szukać ich najczulszych punktów i dawać im jak najwięcej przyjemności. Czasem jednak i to nie wystarczy, chcemy dać im tej przyjemności jeszcze więcej. Obfity wytrysk jest tak naprawdę tym, czego potrzebujemy. To właśnie dzięki jak największej ilości spermy w naszym wytrysku dajemy kobietom najwięcej przyjemności. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę z tego, że ilość spermy ma duży wpływ na to, jak wielką przyjemność podczas orgazmu odczuwamy zarówno my, jak i nasza partnerka. Wystarczy zwrócić uwagę na to, jak długo trwa nasz orgazm. Przeważnie orgazm trwa dokładnie tyle, ile naszemu organizmowi zajmuje wytrysk, czyli wyrzucenie całej ilości

>>>>  Mycelix nadciśnienie - negatywne komentarze, opinie, cena, oficjalna strona

foto202847 6 Przyjemność i użyteczność

nasienia. Łatwo więc wydedukować, że więcej spermy oznacza dłuższy i mocniejszy orgazm i to zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Łatwo to natomiast osiągnąć.

Wystarczy zaopatrzyć się w zapas tabletek zwiększających ilość produkowanego przez nasz organizm nasienia. Tabletki takie są produkowane na bazie tylko i wyłącznie naturalnych składników, dzięki czemu nie musimy obawiać się o swoje zdrowie. Tabletki takie to suplementy diety, które uzupełniają zapas niektórych składników w naszym organizmie, dzięki czemu może on produkować znacznie większe ilości nasienia, które w efekcie daje jeszcze większy orgazm niż dotychczas.

Poprzedni artykułSposoby powiększenia penisa
Następny artykułPowiększenie penisa
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.