Skip to content

Purihot – negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

Marzena Wielgus

Written by

Marzena Wielgus
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Krem Maść Life – jest wielofunkcyjnym narzędziem, z bogactwem naturalnym składzie. Zakres zastosowania kremu szeroki: jest on stosowany w leczeniu chorób wewnętrznych, alergie, czyraki, problemów dentystycznych, itp krem ​​służy do bólu zwalniającej mięśni i wiązadeł oraz uczucie ciężkości nóg po długotrwałym chodzeniu lub wykonywać. Używanie kremu można zmniejszyć obrzęk nóg, poprawia krążenie krwi, aktywują regenerację i metabolizm na poziomie komórkowym. Ze względu na działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne działanie narzędzia z powodzeniem stosowany w zmianach skórnych o różnym charakterze.

Purihot zapewnia realną pomoc w różnych stanów patologicznych. Zastosowanie lecznicze krem ​​zastrzeżeniem wymagań określonych w instrukcji, pozwoli uniknąć negatywnych

3 34 Purihot  negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

reakcji w organizmie i wyeliminowania objawów różnych chorób,

obniża jakość życia w krótkim okresie czasu.

Opis Purihot

Maść życie dla nóg jest medycznego i środków kosmetycznych doskonale pielęgnują skórę kończyn dolnych. Zawiera zespół poszczególnych składników, których obecność jest ze względu na uniwersalność oraz skuteczność narzędzia dla różnych chorób. Krem ma działanie antyseptyczne, pomaga zapobiegać chorobom naczyń kończyn dolnych i wiele innych patologii.

Świadectwo Purihot

efekt kremu celu leczenia różnych chorób terapeutycznych. Ból ulgi zaradzić i ciężkości stawów, leczy i odcieni skóry.

Maść nie wolno używać, jeśli występuje nadwrażliwość składników zawartych w produkcie. Aby uniknąć niepożądanych reakcji skórnych zaleca się badania wrażliwości.

unikalne i uniwersalne narzędzie jest stosowane do leczenia:

  żyły

 1. , skarpetki, zakrzepowe zapalenie żył kończyn dolnych, ciągłe zmęczenie i obrzęk kończyn dolnych;
 2. patologii układu naczyniowego i zaburzenia procesów przemiany materii w komórkach skóry
 3. Choroby towarzyszy ból w mięśniach;
 4. zwyrodnieniowa stawów o różnej etiologii;
 5. Pęknięcia, modzele i odciski;
 6. Krwotoki w tkance miękkiej podtwardówkowe;
 7. choroby opryszczkowe skóry właściwej, czyraki, oparzeń o różnej etiologii i stopnia.
 8. Reakcje alergiczne na skórze, podrażnienia naskórka w wyniku ukąszenia owadów i zapalenie skóry i łuszczycy;
 9. nieżyt nosa i chorób zapalnych płuc;
 10. dentystyczne ból spowodowany przez torbiel
 11. hemoroidów zewnętrznych i wewnętrznych form
 12. suchości i zaburzenia mikroflory pochwy.

Krem pomaga przywrócić elastyczność skóry, może być stosowany w medycynie weterynaryjnej do leczenia urazów u zwierząt.

Akcja Purihot

W związku z wyraźnym efektem terapeutycznym kremu Maść życie ma działanie przeciwbólowe, likwiduje przekrwienie i obrzęk, normalizuje procesy regeneracyjne, przyspiesza gojenie się ran i złamań, uszkodzoną skórę. Ze względu na swoje właściwości antybakteryjne kremowych dezynfekuje skórę i walcząc chorobotwórczych mikroorganizmów. Remedium ma działanie przeciwzapalne, co zapobiega rozprzestrzenianiu się choroby.

Krem Purihot jest częstym wyborem wśród sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia. Jest on stosowany w celu wyeliminowania bólu i sztywności mięśni, który występuje w wyniku aktywnego treningu.

Skład Purihot

wszechstronność śmietany i jego różnych działań ze względu na naturalne kompozycji. Kompleks substancji czynnych powoduje, że Purihot dla stóp unikalny dodatek skuteczne w leczeniu różnych chorób.

>>>>  Tonus Fortis - suplement dla mężczyzn

część Purihot zawiera:

 1. neovitin. Element

  2 26 Purihot  negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

  jest opatentowany substancja pochodząca z żeń-szenia. Ma działanie immunomodulujące i pozytywny wpływ na organizm jako całość. Neovitin zapobiega nasilenie procesu zapalnego w wyniku działania przeciwzapalnego. Substancja ma właściwości przeciwutleniające, dzięki czemu uniemożliwia uszkodzenie komórek, zwiększa elastyczność ścianek naczyniowych i poprawia własności obronne organizmu.

 2. Olej rycynowy. Zawiera dużo glicerydy. Przyczynia się do poprawy kondycji skóry. Ognisku olej nawilża i odżywia skórę, przywracając jej gładkość i zdrowiu.
 3. Karnozyna. Zwiększa Penetrację substancji czynnej przez barierę skórną i intensyfikuje ich działanie.
 4. Kamfora. Ma właściwości antyseptyczne i lokalne działanie drażniące. Eliminuje ból, poprawia krążenie krwi i metabolizm w komórkach skóry.
 5. pochodne chlorofilowe. Są ton i oczyszczania skóry wywołanego przez bakterie i mikroorganizmy mają przeciwutleniacz i przeciwzapalne działanie.
 6. Lanolina. Odżywia i natłuszcza naskórek z lipidami, sprawia, że ​​delikatna skóra, gładka i zdrowy wygląd.
 7. mentol. Ma chłodzenia i kojąco. Mentol ma właściwości przeciwbólowe, pomaga wyeliminować ciężkości kończyn dolnych oraz zwiększa aktywność przemieszczania.
 8. > OL

  Instrukcja użycia Purihot

  Uniwersalne leczniczych kosmetyczny Purihot należy stosować ściśle według instrukcji. Zastosuj maść na czystą i

  suchą skórę. Korzystanie z kremu do leczenia chorób układu naczyniowego stopy dodatek jest wymagany do nacierania do obszaru problemowego delikatnie masować w kierunku do góry.

  Aby wyeliminować zespół bóle mięśni suplementu jest wcierać w tkankach dotkniętych z ruchami światła. W patologii dermatologicznych, oparzenia i stłuczenia środek powinien być stosowany w małych ilościach i tylko po pre-testów.

  Jeśli maść jest stosowany w leczeniu kataru, trzeba wprowadzić w zatokach na turundy nosa impregnowanego środkiem terapeutycznym.

  Krem jest z powodzeniem stosowany w obecności hemoroidów i szczeliny odbytu. Aby zmniejszyć ból i zapalenie węzłów rozmazany niewielką kwotę pieniędzy.

  żylne problemy

  Z maści, można wyeliminować nocne kurcze mięśni, zmęczenie zwalniającej i obrzęk. Skutecznym narzędziem również we wczesnych stadiach żylaków i zakrzepowego zapalenia żył. Suplement aktywuje przemianę materii, poprawia napięcie naczyń krwionośnych i krwioobiegu. Zastosuj maść z 2 razy dziennie: przed przewidywanym obciążeniem i po nim. RUB w produkcie z lekkich ruchów masażu. Po zastosowaniu produktu, zaleca się leżeć z nogami na poduszce 20 cm.

  W przypadku zakrzepowego zapalenia, obecność skrzepów krwi w żyłach, nie stosuje się maści, aby nie zachęcać do niebezpiecznego. – przeniesienie zakrzep

  ból mięśni

  Maść wykorzystywane do bólu mięśni po wysiłku lub

  1 13 Purihot  negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

  zwalniającej pracy fizycznej. Skuteczny na skurcze, przykurcze niektórych grup mięśni, osłabienie. Z zastosowaniem suplementu możliwego do leczenia skręcenia.

  Zastosuj krem ​​po treningu i 24 godzin później. Trauma maść można stosować do 3 razy dziennie, a do przykurczu mięśni częściej w połączeniu z procedurami zagrebelnyi. Podczas korzystania maści zapobiegania oziębieniu z obszarów, które posiada produkt.

  Bóle stawów

  Maść życia zmniejsza stawów zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów, osteochondroza, dna moczanowa, rwą kulszową oraz choroby reumatyczne. Dodatek jest również skuteczny w fazie ostrej choroby. Należy stosować go na obszar problemowy i wokół niego. W połączeniu z ogrzewaniem zabiegów, masaży i łaźni parowej zwiększa efektywność funduszy.

  Po tarcie należy unikać chłodzenia. Masować kręgosłup nie jest zalecane.

  Problemy przystanek

  Maść pomaga modzele, otarcia, pięty ostrogi i popękane pięty. Nałożyć krem ​​na obszar problemowy. RUB krem ​​lub maść należy masować aż do całkowitego wchłonięcia.

  Krwiaki (stłuczenia)

  Stosowanie maści natychmiast po kontuzji, guz lub upadek może zapobiec wystąpieniu siniak, obrzęk i zasinienie w miejscu zranienia. Ponownie zastosować maść po kilku minutach po pierwszym zastosowaniu. W przypadku głębokich ran na Purihot jest to niemożliwe do zastosowania, ponieważ może to nasilać krwawienie.

  Stymulacja krwawienia

  Aby przyspieszyć gojenie się ran, przyspieszając przepływ krwi. Dodatek zwiększa krwawienia i sprzyja szybkiemu gojeniu ran mniejszych.

  czyraki, opryszczka

  maść przeciwbakteryjne, antyseptyczne i przeciwzapalne działanie. Poprawia odporność miejscowo, co nie zapobiega powstawaniu czyraków i opryszczkowe pęcherzyk. Krem jest nie tylko ukrywa objawy zakażenia, ale także leczy samej choroby.

  Zastosuj na obszar problemowy do cienkiej warstwy. W obecności sprowadza powinni unikać energicznego pocierania kremu. Po zastosowaniu należy umyć ręce wodą z mydłem, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji.

  Burns

  W razie pilnej wyrażeniem oparzenia maść ma wysoką wydajność. Nałożyć mieszankę na oparzenia jak najszybciej. Grubość warstwy kremu wynosi 3 mm. maść łagodzi ból niemal natychmiast po aplikacji. Gdy krem ​​jest ciepły i ból wróci, trzeba delikatnie szorować resztki suplementu i stosować na górze nową warstwę. Powtórz konieczność znieczulenia procedurę do całkowitego zaniku zaczerwienienie i ból.

  alergie, ukąszenia

  Stosowanie maści na ukąszenia owada pomaga wyeliminować swędzenie, zaczerwienienie i obrzęk. Pozytywne efekty dodatku ze względu na zwiększenie przepływu krwi i aktywnego odkażania alergenu i substancji toksycznych. W przypadku rany ugryzienie powinny być umyte i smarowanie narzędzia.

  Maść Życie ma tylko lokalne znaczenie. W przypadku poważnych reakcji alergicznych, wiele ukąszenia owadów i zwierząt powinny bezpośrednio kontaktować się lekarza.

  zapalenie skóry, łuszczyca

  dermatologicznych schorzeń maść zmniejsza nasilenie objawów klinicznych i mogą być włączone w trakcie terapeutycznych jako dodatkowy dodatek. Krem łagodzi swędzenie, aw niektórych przypadkach nawet pomaga usunąć łuski w łuszczycy. Zaletą maści jest jego bezpieczny, naturalny skład, który nie ma przeciwwskazań w przeciwieństwie do leków hormonalnych stosowanych w leczeniu tych chorób.

  Wyciek z nosa

  Purihot to doskonałe lekarstwo na przeziębienia. Wpływ dodatku ze względu na efekt gojenia przeciwutleniaczy i suszenia właściwości mentolu.

  Stosowanie produktu przez wprowadzenie zatok tamponów nasączonych maści. Można też smarować błony śluzowe nosa i pocierać narzędzie w nosie. Do łagodzenia przekrwienia błony śluzowej nosa należy przytrzymać powierzchnię szczotką między kciukiem a palcem wskazującym pod bieżącą ciepłą wodą przez 5 minut, po czym natychmiast pocierać powierzchnię ze śmietaną.

  w obecności polipów dodatek podawać nosa nie są akceptowane.

  dentystyczna

  maści łagodzi ból zęba, eliminowania obrzęk. Może być stosowany, jako środek przeciwzapalny, który sprzyja absorpcji cyst. Aby uzyskać efekt leczniczy jest wymagane do smarowania dziąseł w okolicy bolącego zęba zewnątrz. Można również postawić na obszar problemowy dziąseł wymaz namoczone w kremie. przewodząca procedura noc.

  Wpływ dodatku w większości przypadków tymczasowych i dla pełnego leczenia należy skonsultować się ze stomatologiem. Nie wolno umieszczać maść na dziąsła po ekstrakcji zęba, tak aby nie powodować silne krwawienie z rany.

  ginekologii

  maści Purihots stosowane do normalizacji flory pochwy, jak również wyeliminowanie wysuszenia i swędzenie. W eliminuje Krem rozstępów po porodzie.

  Hemoroidy

  Dzięki użytecznej części kremu zmniejsza hemoroidów, redukuje ból i ułatwia gojenie pęknięć odbytu. Trzeba starannie nałożyć produkt 2 razy dziennie na odbyt. Można również wprowadzić impregnowane maści wacikiem do odbytu i pozostawić na noc. Leczenie za pomocą suplementu zaleca się rozpocząć w okresie remisji, tak aby nie podrażniać skórę i odbyt.

  zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc

  zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc towarzyszy ciężkiej kaszel. Aby złagodzić kaszel i ułatwia odpływ plwociny jest zalecany do masażu pleców z suplementu. Ruch stosując musi być lekkie, mające od pasa do ramion.

  Vision problemy

  maść pomaga przyspieszyć krążenie krwi w okolicach oczu, a także pomaga przepływ krwi do siatkówki i nerwu narządu, dzięki czemu nie ma poprawy widzenia w półmroku oraz na zmęczenie.

  Zastosuj maść potrzebę wokół oczu, unikając powieki.

  Gdzie kupić i cena

  Cena kremu Maść życia wynosi około 270 rubli. Suplement wyprodukowany objętość 125 ml kupić maść można zamówić online w aptece internetowej.

  Analogi Purihot

  Środki mające ten sam farmakologicznego działania Purihot, jest uważany kremu Khondreks, opracowanych na bazie naturalnej. Suplement ma działanie przeciwzapalne i wzmacniające, pomaga wyeliminować ból i uczucie ciężkości w kończynach.

  Analogi medycznych i kosmetycznych, kremów są także uważane jako Krem nożnego z mocznikiem zmiękczającego TM lekarza, kosmetycznych krem ​​łagodzący dla nóg z kasztanowca i lawendy (oczywiście), śmietanki Sto receptury kosmetyczne z efektu zmiękczania, zawierającej ekstrakt Golden dynie i olej kukurydziany (Kalina), krem ​​do stóp z rokitnika zwyczajnego olej (Golden supplementstore), krem ​​do nóg Tm (Scholl), krem ​​Safari dla nóg krem ​​do Plantain (Kalina), krem-żel Bio przeciwbólowe życie.

  Nazwa Purihot odpowiada celu dodatku, ponieważ krem ​​jest uniwersalna i stosowane z powodzeniem w celu zmniejszenia nasilenia objawów różnych chorób. Jest to niezawodne i niedrogie narzędzie, które powinny znajdować się w każdej apteczce.

  Recenzje Purihot

  Drodzy czytelnicy, jesteśmy naprawdę wdzięczni za opinie – więc zapraszamy opinię na temat skuteczności krem ​​do stóp Maść Życia w komentarzach, będą przydatne dla innych użytkowników

Previous article

OmniPotent herbata na potencję - negatywne komentarze, opinie, ceny, Oficjalna strona

Next article

CANNABIS OIL CBDOL - negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona