Seks oralny, czyli miłość francuska
Seks oralny, czyli miłość francuska
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Seks oralny to pieszczenie narządów płciowych i stref erogennych językiem i ustami. Wyróżnia się tu:fellatio, czyli pieszczenie językiem i ustami męskich stref erogennych,
cunnilingus, czyli pieszczenie stref erogennych kobiety.
W języku potocznym seks oralny przybiera różne nazwy, a najbardziej popularne to: seks, miłość francuska, a bardziej kolokwialnie: obciągać, robić loda, robić minetę.

Seks oralny to dla wielu par urozmaicenie seksu i świetny sposób na poznanie ciała partnera, dzięki czemu uczymy się, jak poruszać się w czasie tradycyjnego kontaktu seksualnego. To także znakomita propozycja na grę wstępną pobudzająca do osiągnięcia większych doznań seksualnych.

Seks oralny nie jest traktowany jako seks przez niektórych, gdyż nie

foto202854 8 Seks oralny, czyli miłość francuska

dochodzi w jego trakcie do penetracji.
W trakcie uprawiania seksu oralnego nie może dojść do zapłodnienia, dlatego zastosowanie środków antykoncepcyjnych nie jest konieczne.

Techniki fallatio

Wargami i językiem męskie narządy płciowe, penis i moszna, mogą być ssane, lizane, całowane, brane do buzi. Z pomocą idą tu dłonie, którymi możemy pieścić genitalia. Okrężnymi ruchami języka można stymulować żołądź, trzon penisa oraz moszny. Polecane są ruchy głowy w tył i przód.

Ze względu a możliwość wystąpienia wytrysku, warto porozmawiać o tym jeszcze przed rozpoczęciem pieszczot. Dla jednych kobiet nasienie w ustach jest akceptowane, podczas gdy inne wolałyby tego uniknąć.

Techniki cunnilingus

żeńska strefa erogenna może być stymulowana także przez język i usta. Duże znaczenie ma tu pieszczenie łechtaczki, warg sromowych oraz przedniej ściany pochwy, gdzie znajduje się punkt g. kobieta osiąga tu rozkosz znacznie łatwiej niż podczas tradycyjnego aktu seksualnego. Ma to związek ze stymulacją łechtaczki, która to czynność jest dla wielu kobiet konieczna dla osiągnięcia orgazmu.
Podczas cunnilingusa dochodzi często do penetracji palcami, co zwiększa doznania.

>>>>  Jak dużo Czy Tatuaż Cena?

Seks oralny a religie

W religii chrześcijańskiej seks oralny nie jest traktowany jako grzech, jeśli jest on grą wstępną i kończy się wytryskiem w pochwie kobiety.

W Islamie seks oralny wzbudza wiele kontrowersji, gdyż jest on różnie traktowany przez przywódców religijnych. Ogólne zasady religii islamu mówią jednak, że to, co nie jest wymienione w Koranie jako zabronione, jest dozwolone, zatem biorąc pod uwagę ten tok myślenie seks oralny grzechem nie jest.

Poprzedni artykułTabletki Potenga – ekstrakt Saw Palmetto
Następny artykułPunkt g
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.