Seks oralny

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Seks oralny inaczej to inaczej „miłość francuska”. Polega na pieszczeniu genitaliów partnera wargami i językiem. Dotyk języka, który jest najbardziej giętkim mięśniem ciała jest o wiele przyjemniejszy niż dotyk ręką. Formy seksu oralnego mogą mieć bardzo różne formy – lizania, ssania, całowania. Należą do najbardziej intensywnych pieszczot.

Miłość francuska może być elementem gry wstępnej, ale także może być traktowana jako zamiennik pełnego aktu seksualnego z penetracją i zakończyć się orgazmem. Zarówno mężczyźni jak i kobiety bardzo lubią być odbarowywani tą formą pieszczot.

Seks oralny może chronić przed niechcianą ciążą, ale nie chroni przez infekcjami – można zarazić się np. kiłą czy rzeżączką. Jeśli w ustach czy na wargach masz skaleczenie czy nawet tylko zadraśnięcie do krwiobiegu może trafić wirus znajdujący się w spermie, preejakulacie czy wydzielinach pochwowych. Zawsze trzeba używać prezerwatyw – również kiedy mężczyzna pieści kobietę. Wystarczy ją rozciąć i rozłożyć na sromie partnerki. Rozwiń prezerwatywę, odetnij jej „główkę”, a później przetnij wzdłuż z jednej strony.
Najlepiej kupować prezerwatywy bez lubrykantu – słabo smakuje, chyba, że są to specjalne prezerwatywy z lubrykantem przeznaczone do seksu oralnego.

Istnieje kilka rodzajów pieszczot oralnych:

Cunnilingus – pieszczenie żeńskich narządów płciowych

Słowo o wiele łatwiejsze do wymówienia, zapamiętania i o wiele częściej powtarzane to „mineta” (język francuski: „minette” – kotka). Kobieta odczuje szczególną przyjemność podczas pieszczot łechtaczki, warg sromowych mniejszych i większych i ujściach do pochwy. Bardzo często oprócz ust i języka pracują także dłonie – pochwę kobiety można pieścić dodatkowo palcami. Bardzo wiele kobiet uznaje pieszczoty oralne za jedne z najprzyjemniejszych.

READ  Czy warto powiększyć penisa?

Fellatio – pieszczenie męskich narządów płciowych czyli „głębokie gardło”

Popularne z niemieckich filmów porno „robienie loda” czy „obciąganie”, w filmach angielskich występuje jako „blow job”.

Mężczyźni uwielbiają fellatio bo jest to bezpośrednia forma stymulacji członka, żołędzi i moszny. Tutaj też dodatkowo często pracują ręce – pocierany członek imituje stosunek penis-pochwa. Jeśli fellatio ma zakończyć się wytryskiem partnerzy powinni ustalić czy może on nastąpić w ustach czy nie. Jeśli dojdzie do wytrysku w ustach partnerka czy partner nie są zobowiązani do połykania spermy. Jeśli partnerka zdecyduje się połknąć spermę na pewno nie zajdzie w ciążę. Należy uważać na schemat: Ona połyka spermę – oni się całują – on pieści jej pochwę ustami: wówczas istnieje prawdopodobieństwo przeniesienia spermy i zajścia w ciążę.

Anilingus – pieszczenie odbytu

Inaczej „rimming”. Jest to forma kontaktu seksualnego zarówno oralna jak i analna. Odbyt jest bardzo wrażliwą i czułą częścią ciała. Dla niektórych tak czułą, że nawet tej formy fantazji nie biorą do głowy, żeby nie powiedzieć do ust. Inni z prawdziwą przyjemnością oddają się rozpuście. Często pieszczotom odbytu towarzyszą też pieszczoty krocza. Pieszczoty mogą mieć bardzo różny charakter – od delikatnych pieszczot wokół odbytu do bardzo intensywnych krocza. Ze wszystkich form kontaktów oralnych ta jest najbardziej narażona na infekcje. Podczas tych kontaktów także wskazana jest rozcięta prezerwatywa – wystarczy położyć ją na odbycie i kroczu partnera/ki. Dodatkowo warto dbać o higienę „mydło wszystko umyje”.

Pozycja 69 – pieszczenie partnerów nawzajem

Jedno z partnerów jest 6 a drugie dziewiątką. Partnerzy leżą na sobie czy na boku i nawzajem pieszczą swoje narządy. Ponieważ pozycja dostarcza bardzo intensywnych doznań dla wielu osób jest „za bardzo” ponieważ kiedy są pobudzani sami nie mogą się skupić na dawaniu rozkoszy. „Kaskadowe 69” to wariant dla gimnastyków – mężczyzna stoi trzymając kobietę do góry nogami.

READ  Varikosette - recenzje, opinie. Jaka jest cena? Gdzie kupić?
T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*