Tabletki antykoncepcyjne
Tabletki antykoncepcyjne
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tabletki antykoncepcyjne wraz z upływem lat nieustannie się zmieniały. W latach sześćdziesiątych powstały środki antykoncepcyjne I generacji. Aktualnie antykoncepcja składa się z preparatów IV generacji. Jednakże, niektóre rzeczy nie zmieniły się z upływem lat. Do tej pory hormonalna antykoncepcja po stosunku, tak zwana pigułkapo”, wymagała przyjęcia dwukrotnej dawki 750 µg levonorgestrelu.

Pierwszą tabletkę „po” należało przyjąć do siedemdziesięciu godzin po stosunku. Jeśli przyjęcie pierwszej tabletki miało miejsce później niż godzinę po stosunku, a tak jest w większości przypadków, po dwunastu godzinach należało przyjąć drugą tabletkę „po”. Konieczność pamiętania o drugiej tabletce wiązała się z dodatkowym stresem, a pominięcie dodatkowej dawki tabletki antykoncepcyjne stwarzało ryzyko niepowodzenia i zajścia

foto202817 7 Tabletki antykoncepcyjne

przez kobietę w ciąże. W dzisiejszych czasach dla młodej kobiety zajście w ciąże przekreśla wszystkie plany i wywraca życie do góry nogami. Jest to główna cecha młodego społeczeństwa państw wysoko rozwiniętych, w których jest łatwy dostęp do środków antykoncepcyjnych.

>>>>  Pompka do penisa – opinie + efekty, pompowanie, forum, jak działa i jak ją zrobić
Poprzedni artykułLeki na potencje z apteki
Następny artykułPo czym poznać zdradę?
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.