Użyteczność a obfity wytrysk
Użyteczność a obfity wytrysk
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Seks jest dla każdego z nas czymś bardzo istotnym w całym życiu. Z pewnością nie jest to dla nas wartość najwyższa, jednak jeśli dwie osoby bardzo się kochają, szanują nawzajem, to z pewnością chcą dawać sobie także jak najwięcej przyjemności. Dlatego tak bardzo zależy nam na tym, by umieć jak najlepiej zaspokoić naszą kobietę. Chcemy być dla niej oparciem w trudnych chwilach, chcemy przeżywać z nią romantyczne chwile, śmiać się, rozumieć nawzajem. Seks wypełnia tutaj tę lukę i jest tą najbardziej zbliżającą dwoje osób rzeczą. Dzięki niemu czujemy się właśnie sobie jeszcze bliżsi, wiemy bowiem że przeżywamy ze sobą te

foto202852 5 Użyteczność a obfity wytrysk

najbardziej intymne chwile, które przeżywać może ze sobą tylko dwójka bardzo kochających się osób. Tak samo jak staramy się na co dzień być dla naszej partnerki jak najbardziej kochani, czuli, romantyczni, tak podczas intymnych chwil w sypialni chcemy być dla niej jak najlepszym kochankiem.

Nie chcemy w końcu być w łóżku dla swojej kobiety gorsi niż jesteśmy dla niej na co dzień w innych sprawach. Chcemy więc na tyle móc poznać jej ciało, by w za każdym razem móc zaskoczyć ją czymś nowym, by każdy stosunek był dla niej wyjątkowy i niesamowity. Chcemy, by nasza partnerka za każdym razem była przez nas jak najbardziej zaspokojona. Nie za każdym razem jednak udaje nam się oczywiście doprowadzić ją na szczyty rozkoszy i dać niesamowicie duży orgazm. Czasem zależne jest to od nas, czasem jest to po prostu kwestia przemęczenia, czy złej pogody. Dodatkowo, na intensywność orgazmu bardzo duży wpływ ma ilość spermy jaka jest przez nasz organizm produkowana i wyrzucana podczas wytrysku. Obfity wytrysk zwiększa intensywność orgazmu bardzo odczuwalnie zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Dzięki temu, że mamy więcej spermy w naszym wytrysku, orgazm trwa dłużej. Czas bowiem, w ciągu którego odczuwamy to niesamowite uczucie, czyli orgazm, przeważnie trwa dokładnie tyle, ile czasu nasze ciało potrzebuje do wyrzucenia z penisa całej spermy jaka przygotowana jest na ten konkretny stosunek. Przeważnie jest tak, że po długim czasie jaki nie uprawialiśmy seksu, nasz orgazm jest zdecydowanie bardziej silny, trwa dłużej i zarazem jest w nim więcej spermy.

>>>>  BigBust to zwiększyć Twoje piersi naturalne i bezpieczne - zdrowe życie

Łatwo się więc domyślić, że długość oraz siła orgazmu zależą niemal bezpośrednio od tego, ile w naszym wytrysku znajdowało się spermy. Warto więc zrobić coś z tym, żeby nasz orgazm za każdym razem był tak silny. Powinno być to dla nas bardzo istotne

foto202846 6 Użyteczność a obfity wytrysk

zwłaszcza gdy uświadomimy sobie, że od tego jaka ilość spermy znajduje się w naszym wytrysku zależy nie tylko czas jaki my będziemy odczuwać orgazm, ale także przez jaki czas i jak mocno orgazm odczuwać będzie nasza kobieta. Wystarczy zwrócić uwagę na to, o ile silniejsze orgazmy kobiety mają po długim czasie od kiedy nie uprawialiśmy seksu. Ilość spermy jest więc ważna nie tylko dla nas, mężczyzn, ale i dla kobiet. Jeśli więc chcemy jak najbardziej zaspokoić swoją kobietę postarajmy się o suplementy diety zwiększające ilość nasienia w wytrysku, by być pewnym że za każdym razem jej orgazm jest tak samo silny.

Poprzedni artykułSposoby powiększenia penisa
Następny artykułPowiększenie penisa
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.