Skip to content

Ćwiczenia i sport

Marzena Wielgus

Written by

Marzena Wielgus
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Seks jest czymś bardzo ważnym w życiu zarówno kobiety jak i mężczyzny. Nie jest jednak zdecydowanie czymś mniej ważnym niż inne potrzeby, na przykład potrzeba miłości, czy tak prozaiczne jak jedzenia czy picia. Seks nie powinien przez nas być kojarzony jedynie z płodzeniem dzieci czy też porównywany do zwierzęcego instynktu. Zresztą człowiek w końcu jest także zwierzęciem, jednak najbardziej wykształconym i rozwiniętym z wszystkich żyjących na ziemi stworzeń. Dzięki temu możemy seks traktować także jako przyjemność, nie zaś tylko sposób na przetrwanie naszego gatunku. Partnerzy życiowi są więc dla siebie dobrzy, szanują się nawzajem, kochają i chcą spełniać swoje najskrytsze

foto202813 9 Ćwiczenia i sport

marzenia. Dla człowieka partner czy partnerka nie jest po prostu osobnikiem z którym ma zamiar mieć potomstwo, lecz czymś zdecydowanie ważniejszym. Człowiek ze swoim partnerem dzieli troski i radości, wspiera go, chce go zrozumieć i pomagać mu, a także spełniać jego marzenia i życzenia. To wszystko ma oczywiście spore przełożenie na życie erotyczne dwojga partnerów. Seks u ludzi przeważnie nie jest traktowany przedmiotowo jako po prostu chęć zaspokojenia swoich żądz, lecz w przeważającej większości jest wyrazem uczucia między dwojgiem partnerów. Dlatego większość partnerów tak bardzo stara się zaspokajać nie tylko marzenia swojej „drugiej połówki” jeśli chodzi o podróże, rzeczy do kupienia itp. lecz także w sferze seksualnej. Sprowadza się to między innymi do tego, że staramy się dobrze poznać ciało naszego partnera, jego potrzeby i upodobania.

Tutaj największe pole do popisu mają mężczyźni, którzy muszą zdecydowanie mocniej przyłożyć się by poznać potrzeby oraz upodobania swojej partnerki. Ponadto kobiece ciało wymaga zdecydowanie większej uwagi oraz cierpliwości w poznawaniu go, niż ciało mężczyzny, choć nie znaczy to że mężczyźni są prości a kobiety skomplikowane. Mężczyźni muszą się jednak zdecydowanie mocniej starać, by kobieta miała orgazm, zwłaszcza jeśli zależy im żeby orgazm ten był bardzo silny i intensywny oraz by trwał jak najdłużej. Do tego mogą stosować różne ćwiczenia oraz coraz lepiej poznawać kobiece ciało. Istnieją jednak inne metody, pozwalające zwielokrotnić ilość przyjemności płynącej z orgazmu. Możemy go bowiem wzmocnić, uczynić jeszcze bardziej intensywnym, wydłużyć. Ilość spermy jaką mamy w każdym wytrysku przekłada się niemal dokładnie na to, jak intensywny orgazm odczuwamy. Obfity wytrysk jest niemal gwarancją bardzo udanego, silnego i długiego orgazmu dla dwojga partnerów. Więcej spermy oznacza niemal zawsze zdecydowanie większy orgazm. Rodzi się jednak tutaj pytanie – co zrobić by zwiększyć tę ilość spermy?

>>>>  Tiny Gummy Slim do utraty wagi - Ile to kosztuje i jak to działa?

Nie możemy w

foto202860 6 Ćwiczenia i sport

końcu zwiększyć jej ot tak za pomocą ćwiczeń czy własnej woli, ani też ograniczać sobie seksu przez kilka dni tylko po to żeby za kilka dni mieć bardziej obfity wytrysk. Są inne metody dające takie same rezultaty, a nawet większe. Wystarczy zaopatrzyć się w suplementy diety zwiększające ilość spermy wydzielanej w naszym organizmie i wyrzucanej z penisa podczas wytrysku. Preparaty tego typu są co najważniejsze całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia. Nie szkodzą nam w żaden sposób, działają tylko i wyłącznie na ilość spermy.

Previous article

Jak sobie radzić z przedwczesnym wytryskiem?

Next article

Edukacja seksualna (tabletki i nauka)