XtraSize – spraw, aby Twoja męskość była wielka!

xtrasize original
xtrasize original
[Głosów:1    Średnia:5/5]
xtrasize official XtraSize  spraw, aby Twoja męskość była wielka!
XtraSize Polska

Szukasz produktu, który pozwoli Ci zwiększyć swoją męskość i nie wiesz, gdzie szukać lub nie wiesz, który wybrać, to trafiłeś we właściwe miejsce! Pewnie masz świadomość, że dziś istnieją setki męskich tabletek wzmacniających libido i powiększających penisa oraz, że większość z nich można znaleźć w internecie. Jednak trudno jest ustalić, które z nich działają, a które nie. To przypomina trochę chodzenie po polu minowym. Nie ma potrzeby tracić czasu i pieniędzy na niepewność! Warto postawić na sprawdzony, przetestowany produkt, jakim jest XtraSize!

Contents hide

ZALETY I KORZYŚCI WYNIKAJĄCE ZE STOSOWANIA XTRASIZE:

 • Znacznie podnosi poziom libido
 • Zwiększ jakość i wytrzymałość erekcji

  xtrasize original 300x164 XtraSize  spraw, aby Twoja męskość była wielka!
  ZALETY I KORZYŚCI WYNIKAJĄCE ZE STOSOWANIA XTRASIZE:
 • Posiada całkowicie naturalną kompozycję

CO MÓWIĄ KOBIETY O ROZMIARZE PENISA?

“ROZMIAR MA ZNACZENIE!!! Raz w moim życiu miałam taką sytuację, że przez jakiś czas obserwował mnie facet. Naprawdę mnie polubił i nie ukrywał tego. Kiedy przyszło co do czego, nawet go nie poczułam! Po dwóch minutach doszedł, a ja nawet nie poczułam jakiejkolwiek przyjemności z seksu z nim! Byłam bardzo zaskoczona, gdy wstał i powiedział: “Przepraszam, ale dla mnie to wszystko”. Byłam tak zszokowana, ale nie zdziwiona.  Jego wielkość wynosiła maksymalnie 7-8 cm … ”

„Rozmiar nie ma znaczenia – tak myślałam, ale pewnego razu zrozumiałam, że jest odwrotnie. Mój mąż jest beznadziejny w łóżku – sam seks jest całkowitą porażką, nie lubi zabaw, nie dotyka mnie, nie całuje się i przytula … Nie może lub nie umie mnie odpowiednio pobudzić. On po prostu przechodzi od razu do sprawy, nie próbując mnie nawet uwodzić czy zacząć gry wstępnej. Ale przynajmniej ma 20 cm i czuję jak się we mnie porusza. Dzięki temu stale osiągam orgazmy.”

xtrasizee 150x150 XtraSize  spraw, aby Twoja męskość była wielka!
CO MOŻESZ OSIĄGNĄĆ STOSUJĄC XTRASIZE?

„Mówiąc krótko i wprost –  jeśli kobieta uprawiała wcześniej seks z facetem z większym penisem, to poczuje ogromną różnicę, gdy trafi na takiego z krótszym. Z biologicznego punktu widzenia może czuć, że czegoś brak, że taka długość już nie jest wystarczająca. Dlatego panowie, weźcie sprawy w swoje ręce i pokażcie, że potraficie zadowolić kobietę na wielu frontach! Jak nie długością, to przynajmniej wyjątkowo wysokim poziomem libido!”

CO MOŻESZ OSIĄGNĄĆ STOSUJĄC XTRASIZE?

Z tabletkami XtraSize możesz osiągnąć naprawdę wiele korzyści, jednak musisz pamiętać, że tylko regularne stosowanie może przynieść oczekiwane rezultaty. Z XtraSize możesz:

 • Znacznie zwiększyć swoją seksualną przyjemność i zwiększyć orgazmy
 • Zwiększyć swoje pragnienie, pożądanie i poziom libido
 • Osiągnąć sztywniejsze, większe erekcje i zwiększyć wytrzymałość seksualną
 • Odczuć więcej pewności siebie i poprawić swoje życie seksualne
 • Mieć pewność, że stosujesz w pełni naturalny produkt

UNIKALNA KOMPOZYCJA SUPLEMENTU DIETY XTRASIZE

Oryginalny XtraSize to niezwykle starannie skomponowana formuła, której skład opiera się w 100% o naturalne, organiczne składniki. Każdy z nich ma wiele zalet dla męskiego organizmu, a ich połączenie sprawia, że XtraSize jest jedyny w swoim rodzaju!

xtra size 150x150 XtraSize  spraw, aby Twoja męskość była wielka!
UNIKALNA KOMPOZYCJA SUPLEMENTU DIETY XTRASIZE

Korzeń Maca – to naturalny lek, który pomaga utrzymać równowagę w ciele, ponieważ reguluje poziom enzymów i hormonów. Utrzymywanie funkcji metabolicznych organizmu w najlepszej równowadze i posiadanie odpowiedniego poziomu hormonów męskich zapewni dłuższe erekcje i lepszy popęd płciowy. Oznacza to optymalną siłę seksualną.

Tribulus Terrestris –  jest naturalną rośliną uważaną za silny afrodyzjak. Jednak jego wpływ na zwiększenie siły seksualnej i poprawę erekcji mężczyzn są bezcenne. Badania wykazały, że Tribulus Terrestris skutecznie zwiększa poziom testosteronu i uczestniczy w procesie uwalniania tlenku azotu z zakończeń nerwowych, które znajdują się wokół ciał jamistych penisa, wzmacniając w ten sposób erekcję.

Saw Palmetto –  jest znany ze względu na możliwość zwiększania poziomu męskiego libido i zwiększania energii seksualnej. Jego działanie jest podobne do silnego afrodyzjaku. Badania przeprowadzone w niektórych krajach europejskich wykazały, że Saw Palmetto działa jako skuteczna terapia wśród wielu mężczyzn cierpiących na rozrost gruczołu krokowego. Ta roślina zmniejsza tę przypadłość nawet o 13%. Poza tym poprawia funkcje seksualne i zwiększa pożądanie. Ponadto zmniejsza poziom cholesterolu i kwasów tłuszczowych we krwi, co ma pozytywny wpływ na stan całego organizmu.

Koreański żeń-szeń –  jest uważany za najpotężniejszą i najbardziej popularną odmianę żeń-szenia na świecie. W tradycyjnej medycynie chińskiej uważa się, że czerwony żeń-szeń stymuluje sferę Yang, która poprawia krążenie, zwiększa przepływ krwi, ożywia ciało i wspomaga odzyskanie sił witalnych po chorobie. W Azji czerwony żeń-szeń (koreański) jest najczęściej stosowany w celu zwiększenia witalności i wytrzymałości, poprawy wydajności całego organizmu, zwalczania zmęczenia, wzmacniania układu odpornościowego i zwiększania libido.

L-Arginina HCI – otwiera naczynia krwionośne w twoim prąciu, co umożliwia szybsze wypompowywanie krwi do penisa. Takie działanie pomaga osobom cierpiącym na zaburzenia wzwodu i osobom, które potrzebują wsparcia w osiągnięciu kolejnej twardej erekcji tuż po odbytym stosunku. Dzięki temu możesz zadowalać partnerkę wielokrotnie i za każdym razem mieć pełną, długotrwałą erekcję.

Ziarno Dyni – nie zdajemy sobie sprawy, że nasiona dyni to doskonałe źródło składników odżywczych dla prostaty. Zawierają również witaminy zwiększające libido, niezbędne minerały i wysokie stężenie cynku, niezbędne do optymalnej produkcji testosteronu w organizmie. Uważa się, że do 40% dorosłych mężczyzn cierpi na niedobór cynku, a cynk jest jednym z podstawowych składników odżywczych wykorzystywanych w produkcji plemników i ograniczających występowanie chorób gruczołu krokowego. Niedobór cynku jest związany z główną przyczyną niskiego poziomu testosteronu u mężczyzn.

Sarsparilla – Jednym z bardziej tradycyjnych zastosowań sarsaparilli było zwiększenie libido mężczyzn i kobiet w celu zwiększenia płodności. Wykazano, że niektóre związki organiczne zawarte w tym wyciągu powodują zwiększenie przepływu krwi i zwiększają ruchliwość plemników, zwiększając tym samym szanse na poczęcie i poprawiając ogólny popęd płciowy.

Pokrzywa zwyczajna – wspiera wolny testosteron w organizmie. Wolny testosteron jest użytecznym testosteronem. Może być tak, że mężczyzna ma wysoki poziom testosteronu, ale może być związany, unieruchomiony i nie krążący po organizmie. Ekstrakt z pokrzywy może współpracować z globuliną, która wiąże testosteron i tym samym sprawia, że jest dostępny dla organizmu. Dobra równowaga wolnego testosteronu w organizmie zwiększy zdrowie seksualne.

Korzeń lukrecji – od wieków jest znana i stosowana w Chinach, sławę zdobyła już w czasach starożytnej Grecji oraz na Wyspach Brytyjskich. Korzeń lukrecji jest niezwykle pożyteczny ze względu na swoje medyczne zastosowanie. Otóż zawiera on witaminę E, kompleks witamin z grupy B, biotynę, niacynę, kwas pantotenowy, lecytynę, mangan. Korzeń lukrecji często jest stosowany w przypadku sytuacji stresujących, gdyż obniża on poziom odczuwanego dyskomfortu wywołanego stresem.

Powyższe składniki są sprawdzone, przyniosą korzyści seksualne każdemu mężczyźnie i poprawią życie seksualne. Należy jednak pamiętać o regularnym stosowaniu produktu XtraSize. Tylko wtedy można odnotować wzrost siły i wytrzymałości seksualnej, wzrost poziomu libido oraz powiększenie i wydłużenie penisa nawet do kilku centrymetrów!

opakowanie xtrasize1 600x600 XtraSize  spraw, aby Twoja męskość była wielka!
JAK DOKŁADNIE DZIAŁA XTRASIZE?

JAK DOKŁADNIE DZIAŁA XTRASIZE?

Wzmożony napływ krwi do penisa ma dwie podstawowe zalety. Po pierwsze pozwala osiągnąć i utrzymać długotrwałą, twardą i stabilną erekcję. Po drugie, stały, zwiększony napływ krwi do ciał jamistych znajdujących się penisie sprawia, że rozciągają się one i w konsekwencji, następnym razem, mogą przyjąć więcej krwi. W ten prosty sposób można zyskać nawet do 6 cm w długości

Aby osiągnąć tak spektakularne wyniki w  XtraSize zostały użyte całkowicie naturalne składniki. Odpowiednio dopasowana, odmierzona i przebadana formuła zapewnia maksymalną skuteczność stosowania w porównaniu do innych preparatów dostępnych na rynku. Producent XtraSize podkreśla, że skład tego produktu jest w pełni przebadany przez grupę specjalistów, dzięki czemu można mieć pewność, że nie wywoła on niepożądanych skutków ubocznych.

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W XTRASIZE?

Suplementy diety lub rozmaite urządzenia do powiększania penisa mogą mieć niekorzystny wpływ na męski organizm. Tabletki lub kapsułki o nieczytelnym, niepewnym składzie powinny od razu zostać przez Ciebie odrzucone. Pompki czy ekstendery często mogą powodować nieprzyjemne obrzęki na i wokół penisa, co znacznie utrudnia współżycie seksualne. Warto zatem zainwestować w produkt, którego skuteczność została nie tylko potwierdzona badaniami ekspertów, ale także poparta wypowiedziami użytkowników. W końcu to zdanie konsumenta liczy się najbardziej.

XTRASIZE – REFERENCJE, OPINIE

Zazwyczaj pomocne jest sprawdzenie, co inni faceci mają do powiedzenia na temat produktu, gdy próbujesz się zdecydować, czy powinieneś go użyć. Oto kilka opinii odnośnie produktu XtraSize i jego skuteczności:

Alex375: „Kiedy zacząłem studia poza moim rodzinnym miastem, mogłem wreszcie trochę zaszaleć. Ja i moi koledzy spotkaliśmy wiele dziewczyn. Niestety, po pewnym czasie przyszło mi do głowy, że moi koledzy są lepsi w tych sprawach.  Co chwilę podrywali jakieś ekstra laski, a ja miałem z tym problem. Nie rozumiałem dlaczego coś takiego się zdarza właśnie mnie, dopóki jedna dziewczyna nie powiedziała mi, że jestem słodki i przystojny, ale mam maleńkiego penisa, którym nie zadowolę żadnej dziewczyny. Byłem zdruzgotany. Znalazłem w internecie ćwiczenia powiększające penisa, ale pomimo tego, że robiłem je przez 10-15 minut każdego dnia przez 3 miesiące, prawie nie osiągnęłam wyników. Kiedy zobaczyłem reklamę XtraSize, zdecydowałem, że to moja ostatnia szansa! Dziś mam prawie 5 cm więcej i nadal nie jest to koniec mojej przygody z XtraSize. Panowie, w łóżku, dla dziewcząt wielkość i twardość jest najważniejsza. Dzisiaj wiem to na pewno, ponieważ dziewczyny wciąż mnie niepokoją 😉 Jaka jest najlepsza rzecz, która mi się przydarzyła? XtraSize. Poważnie! Miałem małego penisa i ten drobny fakt prawie zepsuł moje życie. Teraz, z XtraSize, mam prawie dwukrotnie większego penisa, a moje życie seksualne jest dwa razy lepsze!”

Krystian R.: „Dwa lata po ślubie zauważyłem, że moja żona za każdym razem udaje orgazm podczas seksu. Niestety, okazało się, że brakuje nam czegoś w naszym małżeństwie. Próbowaliśmy kamasutry, oglądaliśmy porno, kupiliśmy nawet różne zabawki erotyczne. Dopiero, gdy moja żona kupiła dildo, zdałem sobie sprawę, że mój penis jest mały. Do tej chwili myślałem, że mój średni rozmiar jest wystarczająco duży. Niestety, okazało się, że aby dogodzić kobiecie, trzeba mieć penisa dłuższego penisa niż mój. Nie wiedziałem, jak mogę to powiększyć. Na szczęście znalazłem informacje o XtraSize i postanowiłem go kupić. To był wielki hit. Mój penis tuż po tygodniu był grubszy i twardzszy podczas erekcji. Po miesiącu zauważyłem, że jest trochę dłuższy. Dziś mam o 4 cm więcej, a moja żona znów kocha uprawiać ze mną seks i tym razem na pewno nie udaje orgazmów!”

Łukasz: „Nie mogłem znaleźć dziewczyny, która chciałaby stworzyć ze mną poważny związek. Zwykle kończyło się to wszystko Na pierwszym pójściu do łóżka. Wiedziałem, że moje 11 cm to nie jest zbyt dużo, ale co mogę zrobić? Taki się urodziłem Wszystko zmieniło się, kiedy czytałem w gazecie pewne informacje na temat dwóch metod powiększania penisa. Dla mnie to były informacje, które dały mi drugie życie. Znalazłem więcej informacji na ten temat w internecie i postanowiłem wybrać najskuteczniejszy sposób, Xtrasize. Mój nowy, niesamowity penis o długości 18 cm jest prawdziwym magnesem, który przyciąga dziewczyny. Jednak oddałem swoje serce jednej kobiecie, więc nie myślę o innych. Przynajmniej teraz 🙂 Kiedyś byłem naprawdę gniewnym facetem. Nie czułem się dobrze na własnej skórze, miałem kompleksy i niską samoocenę. XtraSize nie tylko sprawiło, że mój penis stał się większy, ale dał mi pewność, że jestem prawdziwym mężczyzną.”

FAQ

Co to jest Xtrasize?

Xtrasize to suplement diety, który daje nam możliwość powiększenia penisa. Przy stosowaniu tych pigułek można zauważyć wzrost penisa nawet do 7,5 cm. Jest to zbawienie dla mężczyzn, którzy cierpią z powodu kompleksu małego penisa.

Jak stosować XtraSize?

Przyjmuj jedną tabletkę codziennie z posiłkami i popij ją wodą. Taką kurację stosuj przez co najmniej 90 dni. Jeśli czujesz, że nie jesteś gotów na zbliżający się stosunek, możesz śmiało przyjąć dodatkową kapusłkę XtraSize na 30 minut przed. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek i wystarcza na 2 miesiące.

Czy są jakieś efekty uboczne podczas przyjmowania tych tabletek?

Regularne stosowanie XtraSize jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych. Nie trzeba posiadać recepty, aby zakupić XtraSize.

Jaka jest cena Xtra Size?

XtraSize możesz kupić w trzech wygodnych pakietach. Wystarczy, że zdecydujesz się jak długo chcesz przeprowadzić kurację i ile dodatkowych centymetrów zyskać. Do wyboru masz:

1.       PAKIET START – to jedno opakowanie XtraSize. 60 kapsułek – 2 miesiące stosowania. Po 2 miesięcznym zażywaniu XtraSize możesz odnotować wydłużenie penisa o ok. 3 cm. Poziom libido znacznie się podniesie, a osiągnięcie i utrzymanie erekcji będzie zdecydowanie prostsze. CENA – 179 zł

2.       PAKIET EKONOMICZNY – ten pakiet zawiera 2 opakowania XtraSize i starcza na 4 miesiące. Po upływie tego czasu możesz osiągnąć nawet + 5 cm. Ten pakiet gwarantuje optymalne efekty. CENA – 329 zł

3.       PAKIET POLECANY – to najlepsza opcja do wyboru, dzięki której oszczędzasz ponad 100 zł! Półroczna kuracja (3 opakowania) zapewnia maksymalne efekty, co oznacza, że możesz wydłużyć swojego penisa nawet do 7,5 cm! Dodatkowo Twój poziom libido będzie ciągle na wysokim poziomie, dzięki czemu nie zawiedziesz nawet najbardziej wymagającej partnerki. CENA – 429 zł

Gdzie można kupić Xtra Size?

Najlepiej kupić ten suplement diety za pośrednictwem strony producenta. Taki sposób zakupu gwarantuje niezawodny i oryginalny produkt.

Czy efekty Xtra Size są stałe?

Tak, efekty są również widoczne po zakończeniu stosowania preparatu XtraSize. Jednak od czasu do czasu zaleca się powtórzyć kurację w celu zwiększenia efektu.

Jak długo powinno się używać XtraSize?

W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy co najmniej 4 miesięczną kurację z wykorzystaniem kapsułek XtraSize.

Stosując suplement diety XtraSize można pić alkohol i palić wyroby tytoniowe. Nie wpływa to na skuteczność działania preparatu.

Co jeśli XtraSize nie spełnia moich oczekiwań?

Nie ma problemu! Producent zapewnia, że z XtraSize możesz bez trudu osiągnąć większy rozmiar i poprawić jakość swojego życia seksualnego. Jeżeli jednak uznasz, że XtraSize nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zwrócić nienapoczęte opakowania i bez zbędnych pytań otrzymać zwrot gotówki.

Wstydzę się, że musiałem zamówić taki produkt. Czy przesyłka jest dyskretna?

Oczywiście! Każda przesyłka, w której znaduje się XtraSize jest starannie zapakowana w szare opakowanie, a na wierzchu nie ma żadnych widocznych oznaczeń sugerujących zawartość. Aby w pełni zadbać o dyskrecję producent nie wysyła przesyłek za pośrednictwem poczty, tylko renomowanej firmy kurierskiej. Po złożeniu zamówienia, firma kurierska skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu i godziny dostawy. Dzięki temu masz 100% pewność, że to Ty odbierzesz paczkę, a nie niepowołane osoby.

Jak złożyć zamówienie na XtraSize?

Pod częścią, w której znajdują się opisy poszczególnych pakietów, ulokowany jest formularz. Wystarczy, że podasz dane kontaktowe oraz wysyłkowe i zaznaczysz odpowiedni pakiet. Zapłacić możesz przy odbiorze lub z góry za pośrednictwem paypal, dotpay lub klasycznego przelewu.

mainarticle2 XtraSize  spraw, aby Twoja męskość była wielka!

Jak poprawić i wzmocnić potencję?

Potencja seksualna jest to zdolność do odbywania stosunków seksualnych. Wysoka potencja seksualna jest istotnym czynnikiem pewności siebie u bardzo wielu mężczyzn. Generalnie to mężczyźni odznaczają się większą potencją seksualną do odbywania stosunków płciowych, aczkolwiek jest również pewien odsetek kobiet, które dorównują na tym polu mężczyzną. Potencja seksualna jest to, zatem pewnego rodzaju zdolność do rozpoczęcia, podtrzymania i zakończenia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Potencja seksualna w skrócie to zdolność do osiągania satysfakcji a także możliwości zapłodnienia.

Współcześnie pojęcie potencji seksualnej jest bardzo wnikliwie przebadane. Na to czy nasze pożycie seksualne jest udane czy też nie wpływa wiele czynników. Bardzo często okazuje się jednak, że w dobie współczesnego społeczeństwa zaburzenia seksualne są coraz częstszym problemem wielu ludzi na całym świecie. Bardzo wielu mężczyzn ma, bowiem problemy z erekcją, które mogą być spowodowane z bardzo wielu, różnych od siebie powodów. Medycyna jest, bowiem tak obecnie rozbudowana, że większość zdiagnozowanych problemów z erekcją da się rozwiązać. Często okazuje się, bowiem, że nasze problemy z erekcją spowodowane są barierami psychicznymi, które wystarczy przezwyciężyć poprzez wiarę we własne możliwości. Zdarza się również jednak tak, że niezbędna jest wizyta u urologa, który poprzez serię specjalistycznych badań potrafi ustalić faktyczny stan naszej sprawności seksualnej. Równie często okazuje się również, że nasza niedyspozycja seksualna spowodowana jest stresem, który towarzyszy bardzo wielu z nas każdego dnia. Wielu ludzi wykonuje męczącą i zarazem bardzo stresującą prace. Taki tryb życia powoduje, że coraz więcej osób choruje na depresję, zatem potencja seksualna spada na dalszy tor w naszym życiu. Na to jak wygląda nasze pożycie seksualne często wpływają relacje, jakie utrzymujemy z partnerem, z którym współżyjemy. Aby nasza potencja seksualna była na dobrym poziomie, należy żyć w zgodzie z własnym organizmem i dobrze czuć się we własnym ciele.

Z przeprowadzonych specjalistycznych badań wynika, że osobnik męski w wieku około 20 lat jest zdolny do przeprowadzenia kilku stosunków seksualnych w krótkim odstępie czasu, natomiast z biegiem lat popęd seksualny spada, co jest uwarunkowane zmniejszeniem naszego zapotrzebowania na kontakty cielesne.

POPRAWA POTENCJI

Problemy z potencją są jednym z największych męskich problemów, które dotykają mężczyzn w każdym zakątku ziemskiego globu. Dolegliwość ta nie przebiera w ofiarach, zatem ten bardzo krępujący problem dotyka zarówno mężczyzn młodych a także dojrzałych wiekowo. To czy mężczyzna jest w pełni sprawny seksualnie ściśle związane jest z poczuciem własnej wartości a także z psychofizyczną kondycją.

Poprawa potencji seksualnej jest coraz bardziej skuteczna, aczkolwiek przed przystąpieniem do poprawy naszego stanu, musimy znaleźć przyczynę takiej dolegliwości. Na podstawie przeprowadzonych specjalistycznych badań lekarskich wyróżnia się trzy główne przyczyny, które mają związek z naszą dysfunkcją seksualną. Pierwszym czynnikiem, który wpływa na taki stan rzeczy jest nieodpowiedni styl życia. Drugim powodem jest czynnik fizyczny. Natomiast trzecim powodem, jaki wyróżniamy, jest czynnik psychiczny. Może, bowiem zdarzyć się tak, że pacjent posiada nieprawidłowość na wszystkich trzech wyżej wymienionych płaszczyznach, wtedy problem staje się na pewno dłuższy w leczeniu, aczkolwiek nie znaczy to, że jest to przypadek beznadziejny, bez żadnego wyjścia.

Profilaktyka pokazuje, że i z takimi dolegliwościami pacjenci wracali do pełnej sprawności seksualnej. Bardzo rzadko mówi się, bowiem o wpływie zażywania narkotyków na naszą potencję seksualną. Narkotyki są, bowiem niezwykle szkodliwe na naszą seksualną potencję. Szczególnie niebezpieczne są takie specyfiki jak kokaina, heroina, marihuana a także sterydy. Dlatego jeśli zależy nam na poprawie naszej potencji seksualnej powinniśmy odrzucić palenie papierosów, picie alkoholu a także innych używek takich jak narkotyki, ponieważ skutecznie osłabiają one naszą potencję.

Aby nasza seksualność była na dobrym poziomie, musimy ustabilizować cały swój organizm. Jak się okazuje najbardziej błahe sprawy, dostarczają bardzo często pożądanych efektów. Jednym z aspektów, o który powinniśmy bezwzględnie zadbać jest wypoczęty organizm. Specjalistyczne badania dowodzą, bowiem, że organizm odprężony i wypoczęty charakteryzuje się o wiele lepszą potencją seksualną i niż organizm ociężały i przemęczony. Regularny sen, zatem to podstawa udanego pożycia seksualnego.

Aby w pełni poprawić nasze seksualne możliwości, a także poprawić produkcję męskiego testosteronu, powinniśmy wprowadzić do swojego codziennego planu regularną aktywność fizyczną oraz odpowiednią dietę bogatą w niezbędne witaminy i minerały.

Czy poprawa potencji jest bezpieczna?

Nasze zdrowie jest to bardzo delikatna sprawa. Nasze zdrowie powinno być priorytetem naszego bytowania, aczkolwiek jak pokazuje obraz naszego społeczeństwa, zdrowie na ogół jest bardzo lekceważone. Trzeba się, bowiem zastanowić, z czego wynika taki obrót sprawy. Człowiek zaczyna tak naprawdę, bowiem dopiero martwić się o swoje zdrowie, kiedy zaczyna dziać się z nim coś nie tak.

Styl życia, jaki prowadzi współczesny człowiek, jest wręcz skandaliczny. Zła wysokokaloryczna kuchnia, cała masa nie zdrowych nałogów to tylko wierzchołek góry lodowej niezdrowego trybu życia. Te wszystkie złe nawyki negatywnie wpływają na nasze pożycie seksualne. Zła dieta, spożywanie alkoholu, zażywanie narkotyków, czy palenie papierosów, skutecznie uśmierciło w nie jednej osobie sprawną dotychczas potencję seksualną. Odzyskanie potencji seksualnej jest oczywiście możliwe, aczkolwiek często wymaga to, bowiem wielu wyrzeczeń. Przywrócenie bądź poprawa potencji seksualnej jest często żmudnym i wyczerpującym procesem. Przede wszystkim musimy zmienić nasz niezdrowy tryb życia. Naszą kurację zaczniemy, zatem od całkowitego wykluczenia trujących nasze ciało używek takich jak alkohol oraz papierosy. Jeśli dodamy do tego bogatą w witaminy i minerały zdrową niskokaloryczną kuchnię, możemy spodziewać się upragnionych efektów. Odstawić powinniśmy również napoje kofeinowe, które sztucznie podwyższają nasze ciśnienie krwi. Jeśli jednak takie banalne wydawać by się mogło zabiegi nie będą dawać oczekiwanych efektów, musimy pomyśleć o innych środkach, co nie znaczy, że mamy wrócić do palenia papierosów, picia alkoholu, bądź jedzenia niezdrowego pożywienia. Na rynku istnieje wiele zaawansowanych farmakologicznie środków, które potrafią przywrócić naszą potencję do normalnego stanu. Takie specyfiki są to zazwyczaj bardzo zaawansowane leki terapeutyczne, więc raczej na pewno nie są dostępne bez recepty. Koniecznością, zatem jest udanie się do lekarza specjalisty, który na podstawie przeprowadzonych badań, będzie w stanie określić jak bardzo potrzebujemy wsparcia magicznych małych bohaterów seksualnego świata. Może się jednak okazać, że poprawa potencji nie wymaga aż tak bardzo medycznie zaawansowanych medykamentów. Na tynku dostępne są, bowiem leki, które dostępne są bez recepty. Leki takie dostępne są w niemal każdej aptece, zatem dostęp do nich ma tak naprawdę każdy. Czy takie leki są natomiast zupełnie bezpieczne? W zasadzie można powiedzieć, że są to bardzo bezpieczne lekarstwa, ponieważ wytworzone są na bazie naturalnych ziół i roślin. Jeśli jednak chorujemy na nadciśnienie bądź choroby układu krążenia, wpierw powinniśmy udać się na konsultację lekarską.

Naturalne metody na wzrost potencji

Medycyna naturalna jest bardzo popularna we współczesnym społeczeństwie. W ostatnich czasach bardzo popularna na wzrostu i poprawę potencji okazuje się być joga. Jednym z czynników, dla których joga jest tak popularna jest jej dostępność. Ab uprawiać ćwiczenia jogi nie trzeba tak naprawdę żadnych dodatkowych narzędzi do ćwiczeń poza naszym własnym ciałem. Joga doskonale wpływa na wzrost naszej potencji seksualnej a także doskonale działa na cały nasz organizm. Ćwiczenia, które oferuje nam joga odpręża, bowiem całe nasze ciało. Medycyna oferuje coraz więcej medykamentów na wzrost potencji seksualnej. Do tych najbardziej skutecznych i popularnych, zaliczamy środki, które bogate są w bardzo wiele przeróżnych substancji chemicznych. Istnieją jednak również leki, które stworzone są na bazie selektywnie dobranych naturalnych składników. Do takich specyfików zaliczamy wszelkiego rodzaju medykamenty, które stworzona są na bazie ziół i roślin od wieków uważanych za skuteczne afrodyzjaki. Tego rodzaju wspomagacze na wzrost potencji, możemy znaleźć w niemal każdej aptece. Bardzo dobrze wpływa na wzrost naszej potencji odpowiednia dieta. Bardzo popularna jest, bowiem dieta jogiczna zgodna z zasadami Ajurwedy. Ajurweda jest to system medycyny indyjskiej, zajmujący się zdrowiem fizycznym psychicznym i duchowym. Wedle zaleceń Ajurwedy najwięcej energii na wzrost potencji seksualnej przynosi nam zdrowa żywność. Zatem nasza codzienna kuchnia powinna zawierać przede wszystkim świeże nieprzetworzone produkty, takie jak świeże sezonowe owoce i warzywa, orzechy a także ziarna zbóż. Powinniśmy wystrzegać się natomiast przetworzonych półproduktów, białej oczyszczonej mąki, alkoholu, oczyszczonego cukru, a także genetycznie zmodyfikowanych produktów, takie pożywnie wpływa niestety otępiająco na nasz organizm, często może powodować również zatrucie toksynami a także powodować różne schorzenia, na przykład obniżając naszą seksualną potencje. Bardzo ważnym składnikiem, jeśli chodzi o naszą wysoką potencję jest cynk. Odpowiedzialny jest on w organizmie miedzy innymi za dalszą dobrą sprawność seksualną, zatem musimy na bieżąco go w naszym organizmie uzupełniać. Bardzo dobrym i silnym afrodyzjakiem jest czosnek, stosowany od wieku jako bardzo dobry substytut na dobrą i silną potencję seksualną.

Środki na poprawę potencji

Obecnie jednym z najbardziej popularnych środków na poprawę potencji jest na pewno suplement o nazwie XtraSize. Jest to specyfik, który może pomóc nam zarówno w podtrzymaniu erekcji a także, kiedy w ogóle ona nie występuje.

Preparat ten wprowadzony został pod nadzorem światowej organizacji zdrowia, zatem możemy stwierdzić, że jest to bezpieczny specyfik dla naszego zdrowia. Nie należy postrzegać tego suplementu jako afrodyzjak bądź jako lek hormonalny, ponieważ XtraSize to typowy suplement mający na celu poprawę naszej potencji seksualnej. Należy pamiętać o jednej bardzo istotnej kwestii. Aby ten suplement działał poprawnie nie wystarczy samo jego zażywanie. Niezbędnym jest bowiem zewnętrzny czynnik czyli tak zwane podniecenie. Kiedy następuje podniecenie, powoduje ono rozkurcz naczyń krwionośnych w penisie co powoduje większy dopływ krwi, co skutkuje mocną erekcją. Jeśli zauważymy zatem jakiekolwiek zaburzenia związane z naszą erekcją, powinniśmy bezwzględnie najpierw udać się do lekarza. Ponieważ tylko szybkie wykrycie problemu, daje najlepsze efekty przy leczeniu tego typu zaburzeń.  XtraSize skierowany jest tylko i wyłącznie dla mężczyzn. Jeśli chodzi o dawkę jaką powinniśmy przyjąć, powinna być to jedna tabletka dziennie. Nie powinno się bowiem przekraczać większej dawki niż jedna tabletka na dobę. Teoretycznie powinno przyjmować się jak najmniejszą ale skuteczną dawkę. Jeśli przynosi oczekiwane efekty, możemy połamać tabletki na mniejsze elementy, zmniejszając tym samym ilość. XtraSize bardzo często porównywany jest do viagry. Głównym składnikiem zarówno jednego jak i drugiego preparatu jest siledenafil citrate czyli ten sam aktywny składnik. Za XtraSize na pewno przemawia atrakcyjna cena, która jest zauważalnie niższa niż cena leku konkurencji. Kolejnym aspektem jest fakt, iż XtraSize jest suplementem znacznie nowszym, dzięki czemu udało się wyeliminować niektóre efekty uboczne, takie jak chociażby zaczerwienienie twarzy.

Używając XtraSize nie musimy rezygnować z picia alkoholu ponieważ nie wchodzi z nim w reakcje. Co ciekawe XtraSize można stosować nawet wtedy kiedy nie występują u nas problemy z erekcją, jest to bowiem idealny środek dla tych, którzy pragną spróbować czegoś nowego, a także sprawić olbrzymią przyjemność sobie a także swojej partnerce.

Tabletki poprawiające potencję

Współczesny rozwój przemysłu farmakologicznego daje nam do dyspozycji cały asortyment tabletek poprawiających naszą potencję seksualną. Przedstawię tu najbardziej popularny lek dostępny dla ludzi z tą uporczywą dolegliwością. Zaburzenie erekcji jest to bowiem według Światowej Organizacji Zdrowia stała bądź powtarzająca się niemożność uzyskania bądź utrzymania przez mężczyznę erekcji członka, która wystarczała by do zadowalającej aktywności seksualnej.

Preparat, który przedstawię to lek o dźwięcznej nazwie XtraSize. Producent obiecuje, że po zażyciu będziemy pełni mocy i witalnej energii. Preparat względem tego co obiecuje nam producent, ma zapewnić nam w końcu normalną erekcję, co za tym idzie nasz orgazm będzie pełny, ponadto nasz potencjał seksualny będzie o wiele silniejszy niż dotychczas. Dzięki preparatowi o nazwie XtraSize zwiększy się również ilość naszych orgazmów, a także z pewnością zadowolenie naszej partnerki będzie z pewnością o wiele większe niż dotychczas. Środek XtraSize możemy zatem stosować w momencie, kiedy nasz organizm jest osłabiony i przemęczony, a także wtedy kiedy mamy pewnego rodzaju dysfunkcję seksualną spowodowaną nieprawidłowym stylem życia, brakiem snu bądź przepracowaniem. Istnieją również inne tabletki na poprawę wytwarzania przez organizm męskiego hormonu czyli testosteronu. Niektóre z nich tworzone są również na bazie naturalnych ziół opartych między innymi na wyciągu z takich roślin jak Buzdyganek ziemny. Buzdyganek ziemny jest to roślina, która rośnie na Bałkanach. Roślina ta od wieków uważana jest za naturalny afrodyzjak. Na rynku dostępna jest cała masa tabletek poprawiających potencję, należy jednak być ostrożnym, ponieważ istnieje bardzo dużo różnego rodzaju podróbek, które dodatkowo często sprzedaje się za większą cenę niż ich oryginalne odpowiedniki. Dlatego najbardziej zalecanym środkiem jest suplement o nazwie XtraSize, który daje gwarancję na polepszenie naszej seksualnej kondycji. Należy jednak być ostrożnym i pamiętać, że XtraSize przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety nie powinny być jednak zwiedzione, ponieważ producent XtraSize przygotował również odpowiednie dla nich specyfiki, które uwzględniają fizjologiczne różnice płci. Osoby chore, powinny natomiast przed zażyciem leku najpierw skonsultować się z lekarzem.

mainarticle3 XtraSize  spraw, aby Twoja męskość była wielka!

Skuteczne strategie podrywania dziewczyn

Podrywanie dziewczyn w barze jest dość specyficzne i moim zdaniem trochę trudniejsze niż w klubach albo na ulicy. Jednak wszystko da się zrobić, a jeśli lubisz wychodzić do barów/pubów to jak tylko jest okazja dobrze jest korzystać i podrywać dziewczyny.

Plus i minusy podrywania dziewczyn w barach i pubach:

PLUSY

+ Dziewczyny mają dużo czasu, więc nie musisz się śpieszyć jak chcesz jakąś poderwać.

+ Czasem dziewczyny chodzą we dwie do pubu. Wtedy ewidentnie chcą poznać poznać facetów, więc jak masz jakiegoś kumpla pod ręką, to bierz go i szybko idźcie dosiąść się do nich zanim ktoś was ubiegnie. Jak jesteś sam to też nie ma się nad czym zastanawiać.

MINUSY

– Większość dziewczyn jednak jest w większym gronie znajomych i trzeba sobie z tym poradzić.

– Jak się zasiedzisz to trudno jest się zmobilizować do podchodzenia i podrywania dziewczyn.

Co jest najważniejsze przy podrywaniu dziewczyn w barze albo pubie?

Jeśli chcesz podrywać dziewczyny w pubie to najważniejsza jest dyscyplina. Nie możesz zasiedzieć się z kumplami i wypić dziesięciu browarów, bo wtedy nic nie będzie z takiej nocki. Musisz natomiast postanowić, że teraz zaczynam podrywać dziewczyny i jak tylko masz okazję podchodzisz. Jak musisz, bo Ci to pomaga, to wypij sobie w międzyczasie jedno albo dwa piwka, ale nie więcej, żeby być trzeźwym. To ułatwi Ci podejście i sprawi, że łatwiej się podrywa dziewczyny.

Dobierz odpowiednich ludzi

Jak idziesz do baru, żeby kogoś poznać, to weź ze sobą kumpli, którzy wiedzą, że będziesz to robił. Taki podejście pomoże Ci zmniejszyć presję. Najlepiej, żebyś ze swoim kumplem, czy też kumplami na zmianę podchodzili do dziewczyn, a jak coś nie wyjdzie to możecie się z tego pośmiać. Postaraj, żeby atmosfera sprzyjała i motywowała do podrywania dziewczyn.

Jak zacząć podrywać dziewczyny w pubie

Jak wejdziesz do pubu to postaraj się usiąść tak, żeby łatwo było podrywać dziewczyny. Usiądź albo blisko ruchliwego korytarzu, czy przejścia, albo przy barze, gdzie podchodzą dziewczyny, albo na drodze do łazienki. Wtedy będziesz miał więcej okazji do podrywania dziewczyn. Unikaj kątów albo innych schowanych miejsc, bo wtedy nie będziesz miał w zasięgu żadnej dziewczyny do poderwania i sam sobie strzelasz w stopę. Dlatego lepiej jest wyjść wcześniej i zająć odpowiednie miejsce.

I najważniejsze..

Jak już usadowisz się tam gdzie przechodzą dziewczyny to zostaje Ci już tylko je zagadywać. Więc podejdź albo do stolika z dziewczynami, albo zaczynaj rozmawiać z tymi, które przechodzą. Jak chwilkę pogadasz i dziewczyna uśmiała się kilka razy z Twoich dowcipów do weź numer telefonu. Najlepiej, żebyś brał po kilka numerów za każdym razem jak wychodzisz. Jak dostaniesz jeden to idź za ciosem, bo nie każda później będzie chciała z Tobą rozmawiać. A jak będziesz miał kilka kontaktów, to któraś na pewno się z Tobą umówi.

facet 650 XtraSize  spraw, aby Twoja męskość była wielka!
Jak poderwać koleżankę – a może użyć jej do czegoś innego?

Jak poderwać koleżankę – a może użyć jej do czegoś innego?

Czasem zamiast podrywania koleżanek lepiej jest ją wykorzystać, do podrywania innych dziewczyn. Poważnie koleżanki mogą Tobie doskonale pomóc, dzięki dobrej koleżance możesz poderwać nie jedną śliczną dziewczynę.

W jaki sposób to zrobić?

Sprawa jest bardzo prosta. Wykorzystujesz prosty fakt psychologiczny – dziewczynom podobają się faceci, którzy bywają w otoczeniu pięknych dziewczyn.

Co więc możesz zrobić?

Kiedy wychodzisz do klubu, to bierz ze sobą ładną koleżankę. Jak dziewczyny w klubie będą widzieć Cię bawiącego się z fajną dziewczyną, to będą bardziej otwarte na Twój podryw i rozmowę z Tobą. Dlatego jak bierzesz koleżankę do klubu, to potańcz z nią chwilę, przejdź się po klubie, możesz iść kilka razy z nią do baru. Dobrze byłoby, gdybyś złapał ją za rękę np kiedy przeciskacie się przez tłum, albo próbujecie dojść do baru przez grupkę ludzi.  Zrób to tak, żeby inne dziewczyny zobaczyły Cię z ładną koleżanką.

Kiedy spacerujesz z ładną koleżanką po klubie, to rozejrzyj się dookoła, powinieneś zauważyć, że inne dziewczyny częściej na ciebie zerkają niż jak jesteś sam. A jak zobaczysz, że jakaś dziewczyna patrzy Ci w oczy, to utrzymaj kontakt i potem do niej podejdź i zagadaj.

Dzięki tej strategi możesz poznać dużo nowych ślicznych dziewczyn.

Bądź wyzwaniem

Większość pięknych kobiet, kiedy zaczyna się spotykać z facetami to ma z nimi dość dziwny problem, którego my faceci nie mamy spotykając się z kobietami. Z tego powodu wielu mężczyzn nawet nie zdaje sobie z niego sprawy. Kiedyś oczywiście sam tak postępowałem, a teraz obserwując ludzi w swoim otoczeniu ciągle to zauważam.

Faceci są zbyt łatwi. Poważnie… może to brzmi dziwnie, ale dokładnie tak jest.

Wczuj się w rolę kobiety, która wychodzi na randkę pragnąc poznać wojownika, który do jej poczucie bezpieczeństwa i stabilności… Wyobraź sobie jaki jest jej rozczarowanie, kiedy na pierwszym spotkaniu ten “wojownik”:

 • przychodzi z kwiatami
 • usilnie chce płacić wszystkie rachunki
 • ciągle przytakuje kobiecie i z zgadza się ze wszystkim co powie, często nawet wbrew swoim przekonaniom
 • koloryzuje rzeczywistość, żeby wyglądać na bogatszego
 • próbuje zaimponować kobiecie swoim nowym samochodem
 • a na koniec spotkania boi się ją pocałować

Jak myślisz co czuje w takiej sytuacji kobieta?

Czeka aż ta farsa się skończy, a potem przestaje odbierać od takiego mężczyzny telefony i nie odpowiada na smsy.

I nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza, że ładna kobieta przechodzi przez to na okrągło – randka po randce. Im kobieta jest ładniejsza, tym częściej ma takie problemy, bo więcej facetów zachowuje się przy niej jak desperaci.

Musisz się wyróżnić.

Rób dokładnie na odwrót niż “wojownik” z przykładu powyżej:

 • Nie pokazuj oczywistych oznak zainteresowania – nie mów niezasłużonych komplementów, nie pokazuj, że masz jakieś plany z nią związane.
 • Nie dawaj jej żadnych prezentów na początku.
 • Nie próbuj zaimponować na siłę.
 • Nie kłam po to, żeby wyjść na lepszego niż jesteś w rzeczywistości.

Zarys strategii

Podrywanie dziewczyn wbrew pozorom jest dość proste. Wymaga jednak, żebyś kilka razy się przełamał. Cała strategia to kilka dość oczywistych punktów.

1. Podchodzisz do dziewczyny.

Żeby poderwać dziewczynę na początku musisz do niej podejść. Kobieta nigdy nie wykona pierwszego kroku. To Ty jesteś mężczyzną i to Ty musisz wykonać pierwszy krok. Musisz się przełamać. Każdy się trochę boi podchodzić do nieznajomych kobiet, nie jesteś wyjątkiem. Ale kobiety podrywają tylko Ci, którzy są w stanie się przełamać.

2. Rozmawiasz chwilę z dziewczyną.

Musisz chwilę porozmawiać z dziewczyną, do której podszedłeś. Musisz pokazać w tym czasie, że jesteś interesującym facetem i wzbudzić w dziewczynie emocje, po to żeby lepiej Cię zapamiętała. Nie ma tu większego znaczenia co będzie tematem rozmowy. Po prosty postaraj się zachowywać naturalnie.

3. Bierzesz numer telefonu.

Jak już chwilkę pogadałeś z dziewczyną, to musisz wziąć od niej numer telefonu, żeby jeszcze kiedyś móc się z nią umówić. Jeśli rozmawiałeś z przypadkową kobietą na ulic albo w klubie, to jest mała szansa, że jeszcze kiedyś ją spotkasz przez przypadek. Więc jak nie weźmiesz numeru to pewnie już pewnie nigdy jej nie zobaczysz.

4. Dzwonisz do dziewczyny.

Jeśli chcesz umówić się na randkę to musisz zadzwonić. Jak już zadzwonisz to postaraj się nie rozmawiać za długo, chyba, że to lubisz i wiesz co robisz. Generalnie wystarczy, że ustalisz czas i miejsce, nie musisz się rozgadywać, bo możesz coś popsuć w międzyczasie.

5. Randka/spotkanie

Jeśli w czasie poprzednich kroków pokazałeś się z dobrej strony, to ten krok to jest już tylko formalnością. Jeżeli nic po drodze nie popsułeś, to kobieta będzie Tobą zainteresowana, Ty tylko musisz to wykorzystać i nie popsuć. Jak randka się udaje, to w jej trakcie randki albo pod koniec pocałuj dziewczynę. Pocałunek zwykle oznacza, że to jest coś więcej niż zwykła znajomość czy przyjaźń.

z17518355Qrandka XtraSize  spraw, aby Twoja męskość była wielka!
Mity związane z podrywaniem

Mity związane z podrywaniem

Jak myślisz jakie cechy musi mieć mężczyzna, który chce podrywać kobiety? Jeśli myślisz to samo co większość facetów, to jesteś w błędzie i żyjesz w świecie bajek.

Mit numer 1

Musisz być bogaty.

To jest jedna z największych bzdur. To jest jedynie coś co kreują media i reklamy. Używaj drogich kosmetyków, to kobiety same będą się na ciebie rzucać. Miej drogi samochód i dzwoń z drogiego telefonu. To są puste obietnice firm reklamujących swój towar, a nie żadna rzeczywistość. Prawda jest taka, że nie musisz mieć absolutnie nic, żeby podrywać kobiety. Dobrze jest oczywiście mieć mieszkanie albo pokój, żeby móc z nimi sypiać. Jednak żeby skutecznie je podrywać nie jest nawet to potrzebne – przecież niektóre dziewczyny są bogate, możesz przychodzić do nich. Poza tym możesz być miliarderem, ale jak wejdziesz do klubu i staniesz pod ścianą, to nie będziesz się różnił absolutnie niczym od reszty kolesi, którzy nic nie mogą złowić. Konkluzja jest taka musisz wiedzieć jak postępować z kobietami, a nie być bogaty. Osobiście znam kilku bogatych facetów, którzy w kręgu znajomych są tylko pośmiewiskiem, a w kontaktach z dziewczynami nieudolni.

Mit numer 2

Musisz być przystojny.

Filmy kreują takie postacie jak James Bond itp. Ale to nic więcej jak filmowa fikcja. Wszystkie przygody z ratowaniem świata są w tym filmie tak samo zmyślone jak przygody z kobietami. Nie ma w nich absolutnie nic prawdy. Nie musisz wyglądać jak James Bond. Jeśli nie będziesz wiedział jak zainteresować dziewczynę, to żaden wygląd nic Ci nie pomoże. Kobiety nie są zainteresowane wyglądem mężczyzny tylko jego charakterem. A ten charakter objawia się tym jak się zachowujesz przy kobietach. Dlatego jeszcze raz podkreślam wygląd Ci nie pomoże. O wiele, wiele, wiele szybciej pomoże Ci styl ubierania się niż wygląd… ale jeśli sam nie podejdziesz do kobiety, to nie ważne jak wyglądasz i jak się ubierasz, kobieta sama nie zrobi pierwszego kroku.

Mit numer 3

Musisz być dżentelmenem.

Kolejnym ciekawym mitem kreowanym przez telewizję i romantyczne komedie jest dżentelmen. Pamiętaj żadna kobieta nie prześpi się z Tobą tylko dla tego, że otworzyłeś jej drzwi i podałeś płaszcz. To nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Ty też nie zakochasz się w grubej, brzydkiej babie dlatego, że była dla Ciebie miła… i żadne jej uprzejmości tego nie zmienią.

Jakie cechy kobiety cenią w mężczyznach?

Musisz wiedzieć, czego kobiety poszukują w mężczyznach. Wtedy będziesz wiedzieć, jakie cechy swojego charakteru podkreślać w czasie randki, albo rozmowy z kobietą. W ten sposób stajesz bardziej interesujący w oczach kobiet.

Mężczyźni wybierając kobietę oceniają wygląd jej twarzy i kobiecą figurę. W uproszczeniu można powiedzieć, że im kobieta ma większy biust i bardziej symetryczną buźkę tym jest bardziej atrakcyjna. Kobieta albo jest ładna albo nie i nic na to nie może poradzić. Atrakcyjność kobiety może ewentualnie poprawić ostry make-up, ale zanim pójdzie spać i tak musi go zmyć i pokazać się facetowi taką, jaka jest w rzeczywistości.

Mężczyźni pod tym względem mają znacznie lepiej. Kobiety wybierając mężczyzn oceniają głównie jego charakter, a dopiero w drugiej kolejności takie cechy jak wygląd, czy grubość portfela. Ty zamiast robić sobie operację plastyczną, wystarczy, że zmienisz swój charakter. To jest na pewno łatwiejsze do zrobienia. Nie da się oczywiście zrobić tego w jeden dzień, ale pracując nad sobą możesz z czasem stawać się coraz bardziej atrakcyjny dla kobiet.

Musisz od dziś zacząć pracować nad swoim charakterem, bo to jest najważniejsza rzecz, która przyciąga kobiety. A co dokładnie przyciąga kobiety? Jest wiele cech, jakich kobiety poszukują w mężczyznach, duże zależy też od indywidualnych preferencji. To jest zbiór tych, które robią największe wrażenie na większości kobiet.

Pewność siebie

Pewność siebie, to jest ta cecha, która odróżnia mężczyzn, którzy spotykają się z kobietami od tych, którzy nie mają żadnej. Pewność siebie stwarza poczucie potęgi i jest odbiciem siły psychicznej. Jest to coś co kobiety bardzo wysoko cenią. Dlatego rozmawiając z kobietą bądź pewnym tego co mówisz i pewnym swojego zdania. Nie wycofuj się z tego co wcześniej powiedziałeś i nie mów czegoś, czego na prawdę nie myślisz tylko po to, żeby się przypodobać ani żeby się dopasować.

Ambicja

Kobiety chcą mężczyznę, który wyróżnia się z tłumu i staje ponad innymi. Kobiety chcą, żeby ich facet stawiał sobie wysoko poprzeczkę i nie zadowalał się tym co inni. Nie można tego zrobić bez dużych aspiracji. Dzięki ambicji możesz sprawić, że kobieta będzie z Ciebie dumna i będzie się Tobą chwalić koleżankom. Kiedy rozmawiasz z kobietą, pokaż, że masz ambitne plany na przyszłość.

Poczucie humoru

Wszyscy kochają się świetnie bawić, kobiety też. Jeżeli posiadasz poczucie humoru i umiesz sprawić, że kobieta zacznie się śmiać, to jesteś na prostej drodze do zdobycia jej. Dzięki śmiechowi pozostawisz jej urocze wspomnienia, które będą związane właśnie z Twoją osobą.

Popularność

Ludzie to stworzenia społeczne. Jesteśmy uzależnieni innych, żeby móc szczęśliwie egzystować. Duża ilość znajomych i przyjaciół jest gwarantem tego, że facet jest interesujący. Jeśli tyle osób go lubi, to kobieta chce przynajmniej sprawdzić co jest tego powodem. Kiedy rozmawiasz z kobietą wspomnij, że masz wielu przyjaciół i przyjaciółek, opowiedz o wyjazdach albo spotkaniach z nimi.

Opanowanie

Jeżeli będziesz opanowany, to dziewczyny będą odbierać promieniujący od Ciebie spokój. Dziewczyny same bez ustanku są pod wpływem emocji, a opanowany mężczyzna jest dla nich oparciem, które tworzy poczucie stałości, którego samemu trudno im doświadczać. Dlatego jak rozmawiasz z kobietami, to bądź naturalny, mów pewnym i spokojnym głosem, żeby kobieta mogła to poczuć.

Wygląd

Wygląd ma znaczenie może nie tak duże jak poprzednie cechy, ale jednak ma znaczenie. Zauważ jak dziewczyny czasem konwersują między sobą: “bo mój facet to wygląda bosko w garniturze”. Jest to więc coś na podstawie czego kobiety próbują odgadnąć jaki jest Twój charakter i ma duży wpływ na pierwsze wrażenie. Jest to więc ważny dodatek do reszty.

Jak poderwać dziewczynę przez Internet – dlaczego portale randkowe to dobry pomysł?

Jeżeli jeszcze nie używałeś portali randkowych przeczytaj dlaczego warto z nich korzystać:

1. Nie musisz czekać do soboty, żeby iść do klubu i poderwać kogoś ciekawego. Możesz poznać dziewczynę kiedy tylko masz na to 20 minut czasu.

2. Jeśli masz w pracy Internet, to masz szansę umówić się z kimś na herbatę siedząc zwyczajnie w fotelu swojego biura.

3. Jeżeli jesteś trochę znudzony przebywaniem stale z tą samą grupą, kiedy wychodzisz z domu, randki internetowe są pełne nowych, ciekawych dziewczyn, które są tam cały czas i tak samo jak Ty chciałyby poznać kogoś nowego.

4. Mnóstwo kobiet jest tam na Ciebie i opłaca abonament, żeby Cię poznać.

5. Jeśli wiesz co robić, to na portalach randkowych nie masz praktycznie żadnej konkurencji, ponieważ większość mężczyzn nie potrafi na nich się komunikować się z kobietami i nie dostaje prawie nigdy odpowiedzi.

6. Masz szansę poznać tam kobiety, których normalnie byś nie spotkał – wiele pięknych i wolnych kobiet nie chodzi po klubach dlatego że nie ma na to czasu, bo albo studiuje na kilku kierunkach, albo ma absorbującą pracę, więc jedynym sposobem, żeby je poznać są portale randkowe.

7. Jeśli dużo podróżujesz albo często jeździsz w delegacje, to masz szansę poderwać dziewczynę przez internet zanim jeszcze będziesz w docelowym mieście.

4 podstawowe błędy, jakie robią mężczyźni na portalach randkowych

Faceci popełniają wiele błędów komunikując się z kobietami na portalach randkowych. Z tego powodu wielu z nich nie dostaje prawie nigdy odpowiedzi od kobiet do których piszą. Jeśli więc Ty też masz podobny problem, to przeczytaj ten artykuł i upewnij się, że nie popełniasz tych najbardziej podstawowych błędów, które zawsze zniechęcają kobiety.

1) Wysyłanie oczek

Jak dużo razy po rozsyłaniu oczek miałeś odzew od ślicznych dziewczyn? Wydaje mi się że ani razu. Co dziewczyny uważają o wysyłaniu oczek?

– jest tak zdesperowany, że każdej dziewczynie na portalu wysyła oczko.

– boi się wysłać wiadomość

– nie potrafi nic samemu napisać.

Pewnie domyślasz się, że kobieta myśląc cokolwiek w tym stylu o facecie nie wyśle do niego wiadomości.

2) Pisanie nieciekawych maili

Jeśli wyślesz nudnego e-maila do stu kobiet to może dwie, czy trzy dziewczyny Tobie odpiszą. Ale zrobią ewentualnie grzeczności albo dlatego, że nie są rozchwytywane przez facetów i na pewno nie będą to piękne kobiety, z którymi chciałbyś się umawiać.

Więc jeśli chcesz, żeby kobiety zaczęły Ci w końcu odpowiadać, to musisz zacząć pisać coś co będzie chociaż trochę interesujące.

3) Nie wpisywanie tytułu

Niektóre dziewczyny, zwłaszcza te bardziej pociągające, dostają multum maili. Możliwe, że Twoja będzie po prostu zostanie niezauważona wśród pozostałych.

4) Nie umieszczanie ani jednego zdjęcia w swoim profilu

Umieszczając zdjęcie, zwiększasz ilość wiadomości od kobiet o przynajmniej 75%. Ponadto singielki odnajdując facetów, ustawiają w kryteriach „tylko ze zdjęciem”. Masz więc większą szansę na to, że kobieta sama Cię znajdzie i do Ciebie zagada.

Jeżeli nie wybierzesz żadnego zdjęcia, kobieta pomyśli sobie, że albo jesteś szpetny, albo masz dziewczynę i szukasz jedynie niezobowiązującego seksu albo masz brak pewności siebie. Każdy z tych przypadków obniża Twoje nadzieje na maila, nie mówiąc już o spotkaniu.

Robiąc te błędy singielki będą omijać Twój profil i ignorować Twoje wiadomości. Dlatego postaraj się ich nie robić.

READ  Czy warto powiększyć penisa?
T
Nazywam się Tomasz Raczyk. Od lat moim zamiłowaniem jest medycyna alternatywna i filmowanie ptaków w przyrodzie. Ukończyłem studia medyczne z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie piszę praca doktorską. W wolnych chwilach montuje filmy o przyrodzie.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*