Skip to content

XtraSize, lub jak przedłużyć penisa o 7,5 cm naturalnie.

Marzena Wielgus

Written by

Marzena Wielgus
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

XtraSize jest tabletką zaprojektowaną do powiększania penisa. Na jego oficjalnej stronie internetowej (lub przynajmniej co uważamy, że jesteśmy), ten produkt jest przedstawiony jako metoda powiększenia penisa naturalnie. Przyznaję, że spodziewałem się książki lub metody ręcznej, która wyjaśniła, jak powiększyć penisa, z produktu do kopii zapasowej. No cóż, nie, po prostu natknąłem się na…. pigułkę!

Zobaczymy dziś razem, czy XtraSize będzie mógł stawić czoła innym bardziej znanym pigułkom, które zostały już tutaj przetestowane. Idźmy i odkryjmy!

Przeczytaj również: MaxoSize, kolejna pigułka powiększenia penisa!

Muszę powiedzieć, że jest to dość dobrze wykonane miejsce. Zawiera on większość sekcji, które podobna strona powinna mieć. Od samego początku

idealica big1 1 XtraSize, lub jak przedłużyć penisa o 7,5 cm naturalnie.

wysuwamy argument, że nie jesteśmy już obecni: rozmiar penisa jest ważny…. szczególnie dla kobiet! Oznacza to, że nawet jeśli jesteś już zadowolony z Twojego sprzętu, zwróć baczną uwagę na to, co Twój partner może pomyśleć. Strona stwierdza, że aby wypełnić Madame trzeba mieć od 18 do 25 centymetrów!

Drugi argument jest taki, że jej życie seksualne jest lepiej kontrolowane. To jest oczywiste! Każdy (lub niemal każdy) stara się kontrolować każdą stronę swojego intymnego życia. Kto z nas w ogóle nie marzy o jednej czwartej wzwodu? Dobrowolne odroczenie ewentualnego wytrysku? Eksplozja przyjemności jako nagrody po długim, długim i długim stosunku seksualnym? Każdy o tym marzy.

Ostatni argument, tym razem cięższy w znaczeniu, zamyka argument. Koszt rozwiązania, które działa! Cytuję:

Od lat bogaci mężczyźni udają się do ekskluzywnych i prywatnych klinik wyłącznie w celu uprawiania seksu, aby powiększyć penisa i mają zadowalającą długość penisa, nawet jeśli oznacza to kosztowną i bolesną operację chirurgii kosmetycznej. Ci, którzy nie mieli żadnych środków finansowych, byli zadowoleni z tego, że mogli używać ekstensorów i innych mniej przyjemnych gadżetów do powiększania penisa.

>>>>  Leczenie zaburzeń seksuologicznych

Dobrze pokuszony, ale trzeba było tylko doprecyzować, że operacja zadziałała, ale nie po to, by uzyskać cuda, o centymetry więcej.

Mówiąc o centymetrach, XtraSize obiecuje Ci zysk w zakresie od 3,5 cm do 7,5 cm!

Gdybym to były zarzuty przedłużacza penisa, ja bym łatwiej trzymał się tego pomysłu. Jednak XtraSize jest tylko tabletką, a nawet skuteczne pigułki nie twierdzą takich wyników. Pozostali członkowie zespołu zgadzają się ze mną jednogłośnie: nie możemy w tej chwili przyjmować tych deklaracji za gotówkę.

Tabletka powiększenia penisa, takich jak XtraSize, ma po prostu poprawić krążenie krwi w celu poprawy rozprzestrzeniania się urządzenia. W końcu, to zawsze ten sam penis, ale rozciągnięty do maksimum. Więc nie ma dodatkowych centymetrów, ale tylko ponowne odkrycie prawdziwego rozmiaru penisa.

Producent XtraSize,

idealica big1 2 XtraSize, lub jak przedłużyć penisa o 7,5 cm naturalnie.

jeszcze na swojej stronie internetowej, wyjaśnia proces montażu, który wszyscy znamy. Ten suplement diety poprawia nasz przepływ krwi, zwiększając wchłanianie i wydolność ciała jaskiniowego. Ze względu na poszerzenie jamy prącia, tkanka wznosząca pęcznieje i staje się większa niż przed użyciem XtraSize. Rezultat: długość, szerokość i wytrzymałość penisa zwiększa się.

Producent tej pigułki podkreśla “unikalny amerykański przepis” o trwałych efektach, w zakresie powiększenia penisa naturalnie. Oznaczałoby to, że nawet po zatrzymaniu XtraSize, uzyskane wyniki są nadal dostępne.

XtraSize podkreśla trzy główne składniki, a mianowicie tribulus terrestris, Maca root i Saw Palmetto.

TERRESTRIA

Roślina o uznanych właściwościach afrodyzjakowych, mająca również wpływ na wzrost siły i wzmocnienie erekcji u mężczyzn. Badania wykazały, że Tribulus terrestris skutecznie zwiększa szybkość testosteronu i bierze udział w uwalnianiu tlenku azotu w końcówkach nerwów znajdujących się w pobliżu ciał jaskiniowych, co znacznie poprawia erekcję.

RACINE DE MACA

Roślina stosowana jako naturalny lek regulujący poziom enzymów i hormonów. Szczególnie znany jest z jego zwiększający efekt testosteronu, Maca znajduje się w większości pigułki do powiększenia penisa. Roślina ta zawiera 19 aminokwasów, co czyni ją dobrym atutem seksualnym.

>>>>  Żeń-szeń syberyjski Ginseng, koreański, działanie, tabletki

SAW PALMETTO

Roślina znana jest z stymulowania malejącego libido u mężczyzn i wzrostu energii seksualnej. Badania naukowe przeprowadzone w kilku krajach europejskich wykazały, że Saw palmetto jest skuteczne w leczeniu objawów łagodnego przerostu gruczołu krokowego.

Po krótkim omówieniu tych 3 i

Previous article

Cellulite: de beste oplossingen om waterretentie te bestrijden

Next article

Germitox - najbardziej skuteczny przeciw pasożytom suplementem