Zioła zwalczają ból stawów
Zioła zwalczają ból stawów
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Zioła zwalczają ból stawów

“To jest po prostu zbyt trudne, aby wyjść z łóżka rano”. Jest to powszechny problem z moich uczniów jogi. Musimy wierzyć, że zaburzenie to tylko dla seniorów? Nie. Widziałem młodych ludzi, cierpiących na ból stawów. Kiedy kwaśne odpady gromadzą się w cieczy, która smaruje nasze stawy, oni stają się opuchnięte, a końce kości stają się i sztywne. Chrząstka staje się suche, kruche po wydzielanie całkowicie wysycha i kości ocierają się o siebie. W tym stanie ciało staje się trudne w naszych stawów i mięśni i ból

foto202838 1 Zioła zwalczają ból stawów

się zaczyna. Ten ból, ‘artretyzm’ ból.

W rzeczywistości, zapalenie stawów to przewlekły zespół zapalenia stawów, która powoli zwiększa zniszczenie tych struktur. To nie jest jedna choroba. To wygląda jak jeśli osoba cierpi na wiele chorób fizycznych. Lekarze mówią, że najpierw trzeba zdiagnozować jak zapalenie stawów, ponieważ istnieje wiele różnych chorób, o których mówiliśmy jak zapalenie stawów. Istnieją dwa najpopularniejsze rodzaje, jednego choroba zwyrodnieniowa stawów i inne reumatoidalne zapalenie stawów.

Zapalenie stawów jest chorobą zapalną, znany również jako choroba zwyrodnieniowa, którym cierpi kości lub stawów ciała.

W tym przypadku stan zapalny wpływa na otoczenie smarem typu płynu w stawach. Wpływ na całą strukturę i tworzy obrzęk, zmęczenie, sztywność, gorączka, ból palców, nadgarstka, kolana, kostki i kręgosłup. Czasami może to powodować zbyt duży warunek.

Drugi warunek jest choroba zwyrodnieniowa stawów, która jest związana z zużycia i starzenia się organizmu i pogorszenie chrząstki na końcu kości. To powoduje dotkliwy ból. Jest to w zasadzie odnosi się do jednego obszaru ciała, takie jak szyja, kolana, czasami i biodra.

Joga pomaga pozbyć się bólu stawów, ćwiczenia oddechowe i medytacja aby pomóc uspokoić umysł, emocje, psychicznego i fizycznego bólu.

Wcześnie rano, piją jeden litr wody, siedząc na krześle. Woda jest doskonałym środkiem do czyszczenia twarzy i świetnie nawilża. Powtórz tę wodę w wieczór terapii dwie godziny przed posiłkiem twój obiad każdego dnia. Nie pij wody w końcu, jak on może przerwać sen. Dla pacjentów zapalenie stawów, ważne jest, aby spać całą noc, bo organizm odzyskuje podczas snu. Woda smaruje stawy, zmniejsza dyskomfort. Wszyscy musimy pić dużo wody, ponieważ organizm człowieka składa się w 70% z wody, a jeśli nie pijemy odpowiednią porcję wody dziennie, nasz organizm woła o niej.

Przepis jest:

· Spożywać pół łyżeczki Giloye w proszku i jedną łyżeczkę proszku Амлы z ciepłej wodzie z samego rana i przed snem, codziennie.

·

foto202838 2 Zioła zwalczają ból stawów

Połknąć jedną łyżeczkę Triffla (mikser suchych baherha, amla i hararh proszek – to owoce, uprawiane w Indiach, we Wschodniej i indii sklepach) z wody z samego rana i przed snem. On oczyszcza organizm człowieka i określa przemianę materii.

· Weź jedną łyżeczkę oleju rycynowego, wymieszać z jedną łyżeczką proszku imbirowego i połknąć, popijając ciepłą wodą przed snem. Możesz umieścić mieszaninę na język i połknąć, popić ciepłą wodą każdy wieczór. Kontynuuj ten proces w ciągu trzech tygodni i to pozwoli oczyścić jelita.

· Azhgon proszek

(Indyjska nasiona dzikiego selera proszek) ½ łyżeczki

Proszek kurkumy ½ łyżeczki

Żółty nasiona gorczycy w proszku ½ łyżeczki

Imbir w proszku 1 łyżeczka

Gurh (cukru surowego) 1 łyżeczka

Wymieszać pierwsze cztery składniki. Gurh umieścić w garnku podgrzać z kilkoma kroplami wody; dodać wymieszane składniki, gdy gurh rozpuści, cały czas mieszając. Wyłącz ogień i zrobić trzy małe kulki, gdy jest zimno. Połknąć jeden ziołowy małe kulki z wody trzy razy dziennie. Aby to zrobić luzem, tak, że można go używać w ciągu jednego tygodnia lub miesiąca, i kontynuować ten proces nie mniej niż sześć miesięcy. Używać dwa pierwsze lub ostatnie dwa recepty jednocześnie, co jest wygodne.

Natura leczy-to powolny proces, ale w 100% naturalny, bez skutków ubocznych i po. Te proste środki, aby pozbyć się bólu w ciele, zamiast zanieczyszczać naszą reakcję systemów, za pomocą agresywnych chemikaliów.

SHARE

Facebook
Twitter

>>>>  Tabletki antykoncepcyjne
Poprzedni artykułJak Dziś Poprawić Swoje Życie Seksualne
Następny artykułRedukuj Stres Za Pomocą Aromaterapii
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.